Dzisiaj jest sob wrz 21, 2019 8:50 pm

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Starające się o dziecko

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 40026 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 2002  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Tu proszę wpisywać posty, jeśli wydaje się Wam, że jesteście w ciąży :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Dziewczyny jak macie jakies pytania odnośnie ciąży zadajcie je tu :!:

Jesli masz obawy czy jesteś w ciązy, jeśli czekasz na fasolkę a chcesz zapytać o objawy i nie tyklo to dobrze trafiłaś : pytaj! Jest dużo dziewczyn na formu, które chetnie pomogą :D
KTO PYTA NIE BŁĄDZI!!!

Dzieki Maleńka :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

NARESCIE MALENKA JESTES POPROSTU WIELKA :lol: :lol: :lol:

jednak sadze ze temat powinien sie nazywac .....jak sie zabespieczac przed niechciana i nie planowana ciaza ........

DZIEWCZYNY PISZCIE SMIALO NIE BAC SIE ZAWSZE CHETNIE POMOZEMY :lol: :lol: :lol: :lol: sama mam 16 letnia corke i napewno nie chcialabym zeby jej sie cos za wczesnie przytrafilo w chwili uniesienia zreszta rozmawialysmy ostatnio na ten temat
i mam nadzieje ze wyciagnie z tej rozmowy wnioski :? :?

wiec gryzmolic nie bac sie a kolezanki bardziej doswiadczone prosze tez o pomoc w odpowiedziach i poradach :D :D :D

Ostatnio zmieniony czw lip 19, 2007 12:40 pm przez noemi, łącznie zmieniany 1 raz

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Wisz marysienka, to, co napisalas jest chyba troche nie na miejscu. Wiele dziewczyn tak bardzo chce byc w ciazy, ze wydaje im sie ze sa i kiedy przychodzi @, przychodzi rowniez kolejne rozczarowanie.

A temat niechcianej i nieplanowanej ciazy mozna poruszyc na watku o takim temacie jak zaproponowalas.

Inna kwestia, ze to "wydawanie sie" jest czesto (ale na szczescie nie zawsze) zludne. Dlatego po przeczytaniu paru(set) postow na tym forum wole nie gdybac i nie zastanawiac sie nad objawami, a po prostu czekac na to co ma byc. Od razu jednak sie usprawiedliwie (zeby nie bylo) :wink: Uwazam, ze te wszystkie watki z "objawami" sa jak najbardziej potrzebne.

Pozdrawiam

TABELKA WRZEŚNIÓWEK 2011

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

asienka pisze:
Wisz marysienka, to, co napisalas jest chyba troche nie na miejscu. Wiele dziewczyn tak bardzo chce byc w ciazy, ze wydaje im sie ze sa i kiedy przychodzi @, przychodzi rowniez kolejne rozczarowanie.

A temat niechcianej i nieplanowanej ciazy mozna poruszyc na watku o takim temacie jak zaproponowalas.

Inna kwestia, ze to "wydawanie sie" jest czesto (ale na szczescie nie zawsze) zludne. Dlatego po przeczytaniu paru(set) postow na tym forum wole nie gdybac i nie zastanawiac sie nad objawami, a po prostu czekac na to co ma byc. Od razu jednak sie usprawiedliwie (zeby nie bylo) :wink: Uwazam, ze te wszystkie watki z "objawami" sa jak najbardziej potrzebne.

Pozdrawiam

kochana zle zrozumialas ten temat jest dla dziewczyn ktore nie maja jak sie dowiedziec ani z kim porozmawiac na ten temat jak sie zabespieczyc i nie wydaje mi sie bym kogos urazila swoja wypowiedzia denerwowalo nas poprostu zakladanie bez przerwy nowych wadkow z pytaniem POMOZCIE !!!!!!!wiec dlatego wlasnie powstale ten watek takim dziewczyna tez trzeba pomuc nadal uwazam ze to dobry pomysl poniewaz takim dziewczyna nic inego do glowy nie przyjdzie jaktylko wejsc na forum gdzie dziewczyny sie staraja i licza na kazda odpowiedz...dlatego tu moga sobie pisac i zadawac pytania do woli ...JA NAPEWNO IM ODPOWIEM

A DLA SCISLOSCI CHODZI O TEGO TYPU PYTANIA
http://www.forum.e-mama.pl/viewtopic.php?t=16264
http://www.forum.e-mama.pl/viewtopic.php?t=15999

Ostatnio zmieniony czw lip 19, 2007 12:44 pm przez noemi, łącznie zmieniany 1 raz

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Kochane, ten wątek nie powstał po to, by się kłócić, tylko aby dziewczyny które myślą, że sa w ciąży zadawały tutaj pytania :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Maleńka pisze:
Kochane, ten wątek nie powstał po to, by się kłócić, tylko aby dziewczyny które myślą, że sa w ciąży zadawały tutaj pytania :wink:

malenka nikt sie nie kluci ale ten temat powinien byc inaczej zatytulowany bo widzisz kozwa ja walcze 2,5 roku o dzidzie a zostaje oskarzona tylko dlatego ze chcemy tez pomagac takim dziewczynom co nie wiedza co poczac w krytycznym momecie kiedy np podejzewaja ciaze ......wiec moze inaczej ujmiemy ten temat co ???

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

To nie jest temat dla takich dziewczyn co walczą - jak Ty tylko dla takich co się boją, że wpadły...

I nie klnij na forum :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

asienka pisze:

Pozdrawiam

No własnie asienka tu nie chodzi o to żeby gdybać czy ciąża niechciana czy oczekiwana. Jest bardzo dużo dziewczyn które zwracają sie do nas forumowiczek anonimowo prosząc o pomoc a nie o krytykę. Uważam, że to forum daje im możliwość by dowiedzieć się od nas czegoś więcej na temat swojego ciała. Jestem mamą która stara sie o kolejne dziecko. Mam też swoje przejścia związane ze strata dzidziusia i absolutnie nie czuje się obrażona. A co więcej to ja zwróciłam sie do Maleńkiej z propozycja tego tematu.
Dziewczyny jesli uważacie, że temat ten nie jest potrzebny to stwórzcie wątek gdzie sie na ten temat wypowiecie. Nie chcemy odstraszać ale pomóc. TO MIEJSCE JEST ZAREZERWOWANE DLA TYCH KÓRZY CHCĄ ZADAWAĆ PYTANIA.
Asieńka to jest moje zdanie masz prawo się nie zgodzić :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Kofjka pisze:
asienka pisze:

Pozdrawiam

No własnie asienka tu nie chodzi o to żeby gdybać czy ciąża niechciana czy oczekiwana. Jest bardzo dużo dziewczyn które zwracają sie do nas forumowiczek anonimowo prosząc o pomoc a nie o krytykę. Uważam, że to forum daje im możliwość by dowiedzieć się od nas czegoś więcej na temat swojego ciała. Jestem mamą która stara sie o kolejne dziecko. Mam też swoje przejścia związane ze strata dzidziusia i absolutnie nie czuje się obrażona. A co więcej to ja zwróciłam sie do Maleńkiej z propozycja tego tematu.
Dziewczyny jesli uważacie, że temat ten nie jest potrzebny to stwórzcie wątek gdzie sie na ten temat wypowiecie. Nie chcemy odstraszać ale pomóc. TO MIEJSCE JEST ZAREZERWOWANE DLA TYCH KÓRZY CHCĄ ZADAWAĆ PYTANIA.
Asieńka to jest moje zdanie masz prawo się nie zgodzić :wink:

JA SIE ZGADZAM Z TWOIM ZDANIEM :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

W takim razie zle zinterpretowalam "pomysl" marysienki. Nie znalam waszych wczesniejszych propozycji i ustalen. A po poscie marysienki wydalo mi sie, ze to forum jest skierowane tylko do tych dziewczyn, ktore "wpadly" i nie wiedza co dalej. Chyba ze tak jest i ciagle zle interpretuje intencje autora. Tak czy siak, powszechnie wiadomo, ze 1 informacja = 3 interpretacje, bo kazdy rozumie to, co chce (na studiach cos bylo o filtrowaniu informacji). Ale nie ma co sie wdawac w dyskusje :)

Marysienka, te nerwy sa zupelnie niepotrzebne. Ja Cie bynajmniej o nic nie oskarzam i zycze powodzenia w Twoich staraniach.

Ja rowniez czekam, ale wiem rownoczesnie, ze dziecko jest darem, który z radościa przyjme jesli przyjdzie czas :sw:

TABELKA WRZEŚNIÓWEK 2011

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Czesc dziewczyny jestem w 18 dniu cyklu,czyli hyba po jajeczkowaiu mialam gesty ciagnacy sluz kochalismy sie pare razy itd ale niepokoi mnie jedna rzecz przewaznie zaraz po jajeczkowaniu mialam gesty bialy sluz a teraz jest inny jest bardzo zadki i lejacy jak mleko ,bialy i jest go duzo caly czas mam jakby mokro,mimo ze do kresu jeszcze sporo czasu ale mam dziwne wraznie ze hyba mi sie udalo,dochodzi tez mrowienie w brzuchu i bole obydwu jajnikow,powidzcie co o tym myslicie!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

asienka pisze:
W takim razie zle zinterpretowalam "pomysl" marysienki. Nie znalam waszych wczesniejszych propozycji i ustalen. A po poscie marysienki wydalo mi sie, ze to forum jest skierowane tylko do tych dziewczyn, ktore "wpadly" i nie wiedza co dalej. Chyba ze tak jest i ciagle zle interpretuje intencje autora. Tak czy siak, powszechnie wiadomo, ze 1 informacja = 3 interpretacje, bo kazdy rozumie to, co chce (na studiach cos bylo o filtrowaniu informacji). Ale nie ma co sie wdawac w dyskusje :)

Marysienka, te nerwy sa zupelnie niepotrzebne. Ja Cie bynajmniej o nic nie oskarzam i zycze powodzenia w Twoich staraniach.

Ja rowniez czekam, ale wiem rownoczesnie, ze dziecko jest darem, który z radościa przyjme jesli przyjdzie czas :sw:

absolutnie mnie nie zdenerwowaslas i zapomnijmy o tym :lol: :lol:
a pozatym trzeba sobie wyjasniac sytuacje jesli sa jakies wadpliwosci :wink:

a teraz zaptraszamy wszystkie dziewczyny kobiety potrzebujace odpowiedzi na pytania :lol: :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

joannaa32 pisze:
Czesc dziewczyny jestem w 18 dniu cyklu,czyli hyba po jajeczkowaiu mialam gesty ciagnacy sluz kochalismy sie pare razy itd ale niepokoi mnie jedna rzecz przewaznie zaraz po jajeczkowaniu mialam gesty bialy sluz a teraz jest inny jest bardzo zadki i lejacy jak mleko ,bialy i jest go duzo caly czas mam jakby mokro,mimo ze do kresu jeszcze sporo czasu ale mam dziwne wraznie ze hyba mi sie udalo,dochodzi tez mrowienie w brzuchu i bole obydwu jajnikow,powidzcie co o tym myslicie!

kochanie sluz to rzecz indywidualna i w kazdym miesiacu jego konsystencja w danym czasie poza dniami plodnymi jest inna nieraz grutkowata nieraz lepka wiec nie kieruj sie tym najwazniejsze ze jest :lol: :lol: :lol:
z mrowieniem to tez rornie bywa zycze Ci by to byly objawy fasoliny jednak uwiez lepiej jest sie bardzo nie nastawiac ze na 100% sie udalo bo rozczarowanie bardzo boli a my kobiety w takich mometach bardzo wsluchujemy sie nieraz we wlasny organizm i zaowazamy to czego normalnie bysmy nie zaowazyly :wink: :wink: :wink: :wink:
ALE TRZYMY KCIUKASY :lol: :lol:

malenka przepraszam nie chcialam pisac posta po poscie :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Dzieki marysienka,ja staram sie od wielu miesiecy ,i trudno sie nienakrecac ,mam male problemy z prolaktyna ktora powoduje ze zle sie czuje po jajeczkowaniu,wiec obserwue swoj organizm,ale tego niezauwazylam do tej pory,no ale coz starzeje sie i morze organizm tez sie zmienia.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

joannaa32 pisze:
Dzieki marysienka,ja staram sie od wielu miesiecy ,i trudno sie nienakrecac ,mam male problemy z prolaktyna ktora powoduje ze zle sie czuje po jajeczkowaniu,wiec obserwue swoj organizm,ale tego niezauwazylam do tej pory,no ale coz starzeje sie i morze organizm tez sie zmienia.

ja tez kochana :lol: :lol: przeszlo dwa lata juz ale radze przystopowac wiem ze to trudne ......
a miezysz temke ????

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

nie niemierze mam tyko termometr elektroniczny do ucha,

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

jesli kiedykolwiek bys chciala zaczac miezyc na temacie wczesne wykrycie ciazy II na pierwszej stronie masz wszystkie szczegolowe dane jak i kiedy zazcac miezyc o ktorej godzinie i wogole wszystko dzieki temu wiesz kiedy masz ow czy wogole ja masz :lol: :lol: :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

fajnie zajrze tam ,moze cos mi sie rozjasni z tymi temperaturkami bo do tej pory nieinteresowalam sie tym

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

joannaa32 pisze:
fajnie zajrze tam ,moze cos mi sie rozjasni z tymi temperaturkami bo do tej pory nieinteresowalam sie tym

to bardzo proste zaczynasz miezenie jak sie skonczy @ dzien w dzien o tej samej godzinie ,tym samym termometrem masz do wyboru miezenie w pochwie albo analnie analnie jest tempka NAJDOKLADNIEJSZA :lol: mozesz skozystac zakladajac sobioe konto na28dni.pl tam masz gotowy wykres i obserwujesz temke do ow temka jest na poziomie nizszych temperatur po ow nastepuje skok o minimum2 stopnie moze byc wiecej :D i utrzymuje sie az do @ nieraz dzien nieraz dwa dni przed @ temka spada nieraz tez spada w dniu @ wtedy juz po zawodach :twisted: jesli natomiast temka dalej jest wysoka nie ma @ mozna robic tescik :lol: :lol: :lol: to takie male streszczenie :lol: :lol:

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 40026 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 2002  Następna

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Starające się o dziecko

Strefa czasowa UTC [letni]