Dzisiaj jest sob wrz 21, 2019 8:56 pm

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Objawy ciąży

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość

Obawiałam się,że jestem w ciąży...niestety....byłam pijana...a sama nie wiem czy doszło do stosunku....a jesli tak to do przerywanego...WIEM ze jestem glupia...ale teraz juz trudno.Mam nieregularne cykle...okres mi sie troszke spóżnił..ale dostałam go wreszcie!!Cieszyłam sie bo nie moge mieć teraz dziecka....@ trwała jak zwykle 7 dni w moim przypadku...była normalna...Nie zrobilam testu poniewasz @ sie pojawila.Niestety odwiedzilam kolezankę,która mi zakomunikowała...ze kobieta moze miec okres NAWET DO 4-5 MIES> CIĄZY.czy to prawda??A moze chodziło jej o plamienia 3-4 dniowe...takie ze prawie tej krwi wogole nie ma... A ja mialam normalną miesiączke....a moze jednak nie??BŁAGAM pomorzcie mi....z góry dziekuje o rady i wszelkie spostrzezenia :cry: :roll:

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

niewiadoma11 pisze:
Obawiałam się,że jestem w ciąży...niestety....byłam pijana...a sama nie wiem czy doszło do stosunku....a jesli tak to do przerywanego...WIEM ze jestem glupia...ale teraz juz trudno.Mam nieregularne cykle...okres mi sie troszke spóżnił..ale dostałam go wreszcie!!Cieszyłam sie bo nie moge mieć teraz dziecka....@ trwała jak zwykle 7 dni w moim przypadku...była normalna...Nie zrobilam testu poniewasz @ sie pojawila.Niestety odwiedzilam kolezankę,która mi zakomunikowała...ze kobieta moze miec okres NAWET DO 4-5 MIES> CIĄZY.czy to prawda??A moze chodziło jej o plamienia 3-4 dniowe...takie ze prawie tej krwi wogole nie ma... A ja mialam normalną miesiączke....a moze jednak nie??BŁAGAM pomorzcie mi....z góry dziekuje o rady i wszelkie spostrzezenia :cry: :roll:

mozna miec @ i byc w ciazy...moze byc ona normalna jak kazdego miesiaca ;moja taka byla,a moze byc bardziej skapa;krotsza.wszystko jest sprawa indywidualna kobiety.

jesli masz jakies watpliwosci idz poprostu do lekarza lub zrob test,bete..

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

a moje zdanie jest takie - moga w ciazy wystepowac krwawienia , plamienia ale nie okres - bo okres to wydalenie nie zaplodnionej komorki jajowej a jak to mozliwe w ciazy ? ;)

Justys - mysle ze nie jestes w ciazy :) :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

JustMe22 pisze:
a moje zdanie jest takie - moga w ciazy wystepowac krwawienia , plamienia ale nie okres - bo okres to wydalenie nie zaplodnionej komorki jajowej a jak to mozliwe w ciazy ? ;)

Justys - mysle ze nie jestes w ciazy :) :)

teraz wiem,ze nie jestem w ciazy...juz 16 cykli nieudanych staranek :cry:

ale byla w ciazy i mialam normalna @ do 5 miesiaca ciazy bo w 6 miesiacu sie zatrzymala...a zywym dowodem na to jest moj syn :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

to ze mysle ze nie jestes w ciazy miało byc do niewiadomej, sorry Justys :oops: :oops:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Moja kolezanka tez miala @ przez 3 m-ce i byla w ciazy a dowodem tego jest jej sliczna coreczka. Tez mi sie wydaje ze to zalezy od organizmu kobiety. A masz jakies objawy ciazowe? Zrob sobie test lub idz do lekarza

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

JustMe22 pisze:
to ze mysle ze nie jestes w ciazy miało byc do niewiadomej, sorry Justys :oops: :oops:

heh nie gniewam sie :D :D ale myslalam,ze jakas wrozka jestes :D :D
ze wiesz ze i tym razem nic z tego :D
pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Justys pisze:
JustMe22 pisze:

heh nie gniewam sie :D :D ale myslalam,ze jakas wrozka jestes :D :D
ze wiesz ze i tym razem nic z tego :D
pozdrawiam

tym razem to nie wiem nic ale zycze jak najlepiej i jak najszybciej bo widze ze cisnienie na dzidziulka jest :D :D
pozdrawiam rowniez :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

hej kobietki.Zrobiłam dziś test Pre-test i wykazał jedna kreseczkę!!ALE SIE CIESZE, ŻE NIE JESTEM W CIĄŻY!! :D :) ale mam pytanko...czy ten test jest wiarygodny??może powinnam zrobic drugi??jesli tak to kiedy?...aha dodam...ze na teście była jedna mocna kreska...nie było ŻADNEJ drugiej(nawet słabiutkiej).Wynik odzytalam po 3 min, z zegarkiem w ręku. AHA chciałabym spytac jeszcze o jedno.Miałam miesiączke o której wspominałam i tak na marginesie chciałam zapytac,czy test wykazuje POZYTYW nawet jak dostało sie @??:/ prosze o szybciutkie odp.papa:* :wink: :?:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

do niewiadomej11....
ja też robiłam dzisiaj pre-test i po 3 min miałam tylko jedną grubą kreseczkę na C....a jak zerknęłam po godzinie to była już słabiutka różowa na T :/
no i teraz nie wiem :(

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Liczy się wynik po 3 minutach. Później nie ma co patrzeć. Bo często później pojawia się druga ale to nie jest wynik testu. Jakbyś miała mieć dwie to po 3 minutach by się pojawiła.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU

Po godzinie wynik jest nieważny, czytaj dokładnie ulotkę.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

czytam....i wiem, że zaczynam przesadzać :)
ale też zastanawiałam się czy ta druga kreseczka jest ważna np po 5 min i pewnie tak można dalej się nakręcać....
ale dla pewności za kilka dni powtórka ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Własnie....wynik jest wazny tylko po 3 min.Dlatego ja od razu wyrzuciłam test,zeby nie mieć wątpliwości:) ODpiszcie mi dziewczyny....na moją powyższą wiadomość,czyli czy jest wiarygodny te wynik....i kiedy zrobic nastepny test....aha i jeszcze cos:pisaliscie ze kobieta moze miec @ w ciązy do ktoregos miesiąca...czy w tym czasie jak ma @ to test wykazuje negatyw,a jak @ sie zatrzyma to juz bedzie wykazywał pozytyw??czy od początku powinien wykazywac 2 kreski a nie jak skonczy sie @??prosse o rady;) :roll: :cry:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

PRE-TEST jest moim zdaniem wiarygodnym testem..... jeżeli wychodzi negatywny w Twoim przpadku niewiadoma to onacza że nie jesteś w ciąży i nie musisz robić powtórki :D

Mój pre-test który wyszedł pozytywnie do teraz pokazuje drugą kreseczkę :) Z tym że ona pojawiła się od razu gdy nakropiłam 7 kropli moczu :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

dika pisze:
do niewiadomej11....
ja też robiłam dzisiaj pre-test i po 3 min miałam tylko jedną grubą kreseczkę na C....a jak zerknęłam po godzinie to była już słabiutka różowa na T :/
no i teraz nie wiem :(

Wynik testu po 3 minutach jest nie ważny :)
Ale upał uffff.......

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

A dlaczego nieważny??Chyba pisze w instrukcji..ze ważny.!! :roll:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

niewiadoma11 pisze:

właśnie że pisze że po 3 minutach jest ważny przez chwilę i należy go zaraz wyrzucić bo zachodzą w nim dalej reakcje chemiczne i np po 4 minutach może pokazać błędby wynik.......

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

FunkyGirl pisze:
niewiadoma11 pisze:

właśnie że pisze że po 3 minutach jest ważny przez chwilę i należy go zaraz wyrzucić bo zachodzą w nim dalej reakcje chemiczne i np po 4 minutach może pokazać błędby wynik.......

Dokładnie o to mi chodziło, eh gorąc mnie wyprowadza z logicznego myślenia :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

pisaliscie ze kobieta moze miec @ w ciązy do ktoregos miesiąca...czy w tym czasie jak ma @ to test wykazuje negatyw,a jak @ sie zatrzyma to juz bedzie wykazywał pozytyw??czy od początku powinien wykazywac 2 kreski a nie jak skonczy sie @??prosse o rady;) ODPOWIEDZCie na to pytanie.....

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Objawy ciąży

Strefa czasowa UTC [letni]