Dzisiaj jest pn lip 26, 2021 11:12 pm

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Zdrowie kobiety

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: wynik bHCG

panie doktorze zrobilam dzis badanie bhcg i wynik to 5,5. panie w labolatorium powiedzialy mi ze to jest wynik ujemny czyli nie jestem w ciazy. natomiast gdzies tu na forum czytalam ze wynik powyzej 5 to juz jest ciaza. czy to prawda? czy napewno nie jestem w ciazy? dzis byl dzien spodziewanej miesiaczki czyli od ostatniego okresu minelo 27 dni czyli prawie 4 tygodnie. aha jestem teraz przeziebiona i robilam ten test po to zeby miec pewnosc co do ciazy i ewentualnie zorientowac sie czy moge brac leki dodam ze mam bardzo wysoka goraczke nawet 39 stopni. czy choroba wplynela jakos na wynik czy nie mialo to znaczenia?pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

jezeli byla bys w ciazy juz 4 tyg liczac od daty ostatniej miesiaczki to beta byla by duuuzo wyzsza...poza tym kazde labolatorium ma swoje normy i pewnie wedlug norm labolatorium w ktorym robilas badanie nie jestes w ciazy... :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

wynik od 0 do 2 - brak ciązy
2-16 obojetny-czyli moze być brak lub bardzo wczesna
16 i więcej ciąza

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

aha dzieki ze mi to napisalyscie:) wiem ze jestem przewrazliwiona tym wszystkim troszke ale to ze wzgledu na to ze nie chce zeby ta choroba badz leki ktore wezme zaszkodzily ew. ciazy. praktycznie od wczoraj bardzo zle sie czuje i mam wysoka temperature i zadnych lekow nie bralam. dzis dopiero apap bo bym nie dala rady wytrzymac bez zbicia goraczki. myslalam ze po prostu normy sa ogolne dla wszystkich laboratoriow. dzieki za odp!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

normy nie sa jednakowe tylko kazde laboratorium ma inne (oczywiescie moga byc podobne) ja proponuje zrobic ci ponownie bete jak zacznie rosnac to jestes w ciazy :) a w 27dc taka niska beta moze byc w ciazy zalezy kiedy mialas OWu

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

w takim razie i tak nadal bede sie denerwowac szczegolnie ze juz wzielam leki na goraczke i na przeziebienie :( JEDNAK BARDZO PROSZE JESZCZE PANA DOKTORA O WYRAZENIE SWOJEJ OPINII NA TEN TEMAT - TO DLA MNIE BARDZO WAZNE! pozdrawiam!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

strasznie sie denerwuje...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

jutro zrobie jeszcze test ciazowy w domu i zobacze co wyjdzie. mam jednak dziwne przeczucia... dodam ze nie zalezy mi jeszcze na tym zeby byc w ciazy ... Panie doktorze prosze o pomoc!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Expert
Awatar użytkownika

Ujemny, ale powinny byc zawsze normy dla danego badania.
SW

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

ale czy moze to byc taka sytuacja ze jestem w ciazy tylko zbyt malo tego hormonu jeszcze jest? wydaje mi sie ze w 3 tyg ewentualnej ciazy wynik bylby wyzszy, prawda? czy sie myle? skad w ogole taki wynik 5,5 skoro ten hormon jest hormonem ciazowym? niewiem wynik zostal mi przekazany telefonicznie i dowiedzialam sie tylko tyle ze jest ujemny. niewiem czy mam go w takim razie powtarzac ...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

no wiec zrobilam dzis test i wyszedl negatywny. teraz juz chyba moge miec pewnosc ze nie jestem w ciazy?? widocznie przez chorobe badz stres ta moja @ nie chce przyjsc. mam nadzieje ze wkrotce sie pojawi. pierwszy raz tak na nia czekam :lol: jezeli bylabym w ciazy to na dzien dzisiejszy bylaby to juz 3 tygodniowa ciaza lub nawet prawie 4 tygodniowa zalezy kiedy doszlo do zaplodnienia(a licze ze 5 dni plemniki zyja w srodku). wiec chyba juz ktorys z testow wyszedl by pozytywnie prawda?? pozdrawiam!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

hej....beta negatywna i test niegatywny....tym razem sie nie udalo... :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

dzieki! :D

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Zdrowie kobiety

Strefa czasowa UTC [letni]