Dzisiaj jest wt lip 27, 2021 12:02 am

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Szpitale, lekarze, położne - opinie

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość

Witam, chciałabym poznać Waszą opinię na temat szpitala na Inflanckiej. Będę wdzięczna za wszelkie informacje odnośnie opieki, warunków, kosztów. Pozdrawiam :P

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ja tam lezałam w lutym niestety w dosc przykrej sytuacji sie tam znalazłam, szpital jest stary, ale opieka jest super.Polecam.Teraz jestem w 12 tygodniu ciąży prowadzi mnie lekarz z Inflanckiej i tam bede rodzic.A wszelkie informacje i cennik sa na stronie szpitala.Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

wlasnie jakos malo opinii slyszalam o tym szpitalu. a mimo to i tak zamierzam wlasnie tam rodzic, choc to wcale nie najblizej...

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Jesli moge Cie prosić to napisz prosze już po jak wrażenia z pobytu w szpitalu. Mój mail karolina.happyangel@gmail.com.Bedę wdzieczna.Pozdrawiam :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ok, a gdybym zapomniala (bo nie wiem jak to bedzie jak juz brzdac bedzie ze mna) to sie przypomnij - slonecznik2@poczta.fm - postaram sie pomoc ;)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

na tej inflanckiej to chyba nikt nie rodzi???

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: Inflancka

Witam. Jakiś czas temu pytałam się Was o opinię na temat szpitala na Inflanckiej. Teraz już sama mogę przekazać zainterosowanym moją opinią gdyż przez poprzednie 2 tygodnie musiałam poleżeć na patologii ciąży. Słuchajcie dziewczyny to jest naprawdę dobry szpital. Opieka jest bardzo dobra zarówno lekarze jak i położne. Dużo również rozmawiałam z dziewczynami po porodach i one również podzielają moją opinię. Tak więc zachęcam i uważam że nie należy sie zrażać faktem , że jest to stary nie wyremontowany szpital bo chyba w tym momencie nie to jest najważniejsze. Ja mam termin na 20 października i na pewno pojadę rodzić do tego szpitala. Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Viola, to moze sie spotkamy, bo moj termin to 25 pazdziernika, ale wiadomo, ze dzieciaczki i tak zadecyduja za nas :)
Cieszy mnie to co napisalas, bo ja tez jestem zdecydowana na ten szpital. Rozmawialam ostatnio z kolezanka z pracy, ktora wlasnie wrocila po wychowawczym, a rodzila w tym szpitalu i jest bardzo zadowolona. Oczywiscie nie wszystko bylo cudowne i wspaniale, mozna by sie do czegos tam przyczepic, ale gdzie nie mozna?
Zycze lekkiego i szybkiego porodu oraz zdrowej dzidzi :)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
czerwona kartka
Awatar użytkownika

W lipcu leżałam tam przez tydzień na patologii ciąży. Na lekarzy i pielęgniarki nie można złego powiedzieć. Trochę gorszą mam opinię o Paniach od sprzątania i podawania posiłków, ale to szczegół. Prawie wszystkie miejsca na salach były zajęte. Większość to kobiety czekające na rozwiązanie... cały czas chodzące po schodach czy korytarzu.
W tym czasie co leżałam na porodówce rodziła moja koleżanka, więc mogłam zobaczyć jak wygląda wyższe piętro. Było bardzo dużo porodów. A koleżanka męczyła się 16 godzin. Urodziła chłopca z zapaleniem płuc. Antybiotyki i przymusowy tydzień w szpitalu.
Opieka pielęgniarek na plus. Przychodziły, pomagały, uczyły przewijać, karmić itd.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja wprawdzie nie zamierzałam rodzić na Inflanckiej, ale właśnie zaczeliśmy tam szkołę rodzenia i zwiedzaliśmy szpital. Budynek owszem stary, ale raczej czysto ( z wyjatkiem remontowanego holu ;) ). A położne ze szkoły są super :) I jedzonko pachniało całkiem zachęcająco ;)
Jak nam się plany pozmieniają (póki co myslimy o Solcu, bo większość znajomych nam zachwalała) to może się spotkamy -termin mam na 28 października :)
Pozdrawiam!

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Dziewczyny, wezcie tylko pod uwage fakt, ze w lipcu byly zamkniete jednoczesnie 3 szpitale poloznicze. Nic dziwnego, ze Inflancka byla pelna, skoro niektore szpitale odsylaly dziewczyny nawet co Ciechanowa czy Lodzi do porodu. Mysle, ze teraz, kiedy juz wszystkie szpitale sa otwarte nie bedzie takich tlokow. A i zmeczenie personelu dzieki temu mniejsze :)
pozdrawiam i byc moze do zobaczenia :)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

choc stary to jednak niezly szpital , inwestuja w niego. i pracuje tam jedna z najlepszych mi znanych poloznych (mam namiary jakby ktos chcial ;) ) maja dobra szkole rodzenia, personel jest mily (zwlaszcza na porodach rodzinnych) i lekarze dobrzy. naprawde warto. i szpital jest jakby...kameralny. co jest zaleta.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Do tej pory słyszałam/czytałam same dobre opinie na temat Inflanckiej. Ciekawe w takim razie, dlaczego w "Rodzic po ludzku" ma tak bardzo niską ocenę...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

bo dyrektor nie lubi takich akcji i uwaza ze na "marke" sie pracuje nie przez rankingi

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

baranek :) witam jak mozesz daj mi namiary na ta połozna co prawda rodze dopiero w pazdzierniku ale wole jakies opinie i kontakty mieć. A ile kosztuje poród rodzinny na inflenckiej ?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

W maju leżałam na Inflackiej (na patologi ciąży) szpital ten zrobił na mnie straszne wrażenie szczególnie łazienki było brudno. Lekarze cóż wydawali mi się obojętni położne też był ze mną cały czas mąż i to on tak naprawdę o mnie dbała a nie personel. Dodam jednak, że zamierzam na rodzić ponieważ w tym szpitalu pracuje mój lekarz do którego ma duże zaufanie (dr. Maj).

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Nie wiem jeszcze jak wygląda Inflancka, ale właśnie zaczęliśmy tam Szkołe Rodzenia i jestem zachwycona położnymi. Moja mama tam rodziła - w prawdzie 20 lat temu, ale poród był dosyć trudny bo siostra była spora - ale personel był już wtedy wspaniały i gdyby nie lekarz - pewnie wspominałaby to okropnie. 25 maja bedziemy zwiedzać szpital to będę mogła coś więcej napisać. Jeśli chodzi o koszty - to z tego co widziałam na stronie - jest jednym z tańszych szpitali w Warszawie i to co napisała któraś z dziewczyn -jest kameralny, co wg mnie jest zaletą. Mam nadzieję, że we wrześniu nie będzie remontów w innych szpitalach i co za tym idzie nie będzie tłoków. Do tej pory byłam zdecydowana na Solec, ale po zapoznaniu się z położnymi i lekarzami chyba zmienię zdanie - tymbardziej, że tu mam znacznie bliżej.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka
Awatar użytkownika

a znacie może dr. KONIŃSKIEGO z tego szpitala chodzę do niego prywatnie i chciałabym aby był przy moim porodzie
tylko mało opini znam na temat ttego szpitala i mam wątpliwośći ale za to mam duże zaufanie do lekarza a to ważniejsze niz warunki w jakich sie rodzi

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Teraz jest tam remont, szpital jest rozbudowywany, ale opieka całkiem dobra.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka
Awatar użytkownika

to sie okaże juz niebawem jak tam jest :)

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Szpitale, lekarze, położne - opinie

Strefa czasowa UTC [letni]