Dzisiaj jest ndz sie 01, 2021 12:01 am

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Mamy z dziećmi

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 73929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 3697  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Awatar użytkownika

Kasyda pisze:
Magdula mam przeczucie że to będzie synek :D Ale zobaczymy Lenka by się cieszyła i z brata i z siostry :D A może bliźniaki???

Dziewczyny szybko testujcie i dołączcie do grudnióweczek :D

edytaki i kurczaczek83 życze pięknych dwóch kreseczek na testach :smo:

a ja coś czuję ze druga u mnie będzie córcia, miałam zostawić ciuszki po Marcelku ale powoli robię zestawy i sprzedaję ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Magdula ja wszystkie ciuszki po Lence mam także może lepiej jakby była dziewczynka bo głupio trochę chłopaka ubierać w różowe :D No ale jak będzie chłopak to ubranka oddam kuzynce bo też jest w ciąży i może ona będzie miała dziewczynke :D

Ja czuje się dzisiaj super zrobiłam jeszcze jeden test ( bo jeszcze jeden miałam na stanie) i co chwila patrze na dwa dowody istnienia mojej kruszynki :D
A co mi tam pochwale się
Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Obrazek

gratulacje :)

dbajcie o te malutkie istotki dbajcie o nie jak najlepiej - dużo odpoczywajcie i przyzwyczajcie się no nowej życiowej roli :)

Listopadówka 2007

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Super zdjecie!!!! Tesciki pozytywne gora!!! Ja tez mam jeszcze jeden, ale nie robie. Niech sobie lezy....I takw iem, ze jestem w ciazy!

Co do plci to my czekamy na chlopczyka, ale kto wie??? W kazdym razie ja baaaaardzo nie lubie ubierania dziewczynek na rozowo, a chlopcow na niebiesko. Uwazam to za nudne i tendencyjne. Mysle ze postawie na kolorowe ubranka w ladnych zywych naturalnych kolorach. Takie co beda pasowaly na kolejne maluchy. Ale coz, kazda z nas ma swoje podejscie. Moje jest w ogole w wielu rzeczach zaskakujace...jeszcze sie przekonacie :lol: :lol: :lol:

Obrazek
Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Mojej Lence jest bardzo ładnie w niebieskim i ma dużo ubranek w tym kolorze. Bardzo lubie ją w zieleni takiej jasnej ale równie ładnie wygląda w różowym. Także wiadomo że nie ograniczam się tylko do tego koloru :D Ale wiesz naprzykład nie bardzo mi pasuje do chłopaka róż :D
Każdy ma swoje kolory które do niego pasują :D
Ja raczej też nie jestem tradycjonalistką w wielu sprawach :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

A moj synek pierwszy miesiac chodzil w rozowym :) Lekarz cala ciaze mowil, ze na 99% bedzie corka a po porodzie okazalo sie, ze chlopak :D

Obrazek
Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

lideczka to mieliście niespodzianke :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Kasyda pisze:
lideczka to mieliście niespodzianke :lol:

No doslownie. Mialam cesarke pod narkoza i po przebudzeniu nie chcialam mezowi uwiezyc :) Nawet imienia nie mielismy dla chlopca :)

Obrazek
Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ale widze że bardzo ładne imię dla synka wybraliście jak na niego wołacie Alex czy Olek? I jaki duży się urodził :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Wszystkiego najlepszego grudniówki. Życzę wam spokojnych dziewięciu miesięcy. :lol: Kurcze niedawno ja się zapisywalam do majówek a tu już grudniówki szok :shock:

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Kasyda pisze:
Ale widze że bardzo ładne imię dla synka wybraliście jak na niego wołacie Alex czy Olek? I jaki duży się urodził :D

Wolamy roznie: Aluś, Alex, Alek... Maz mowi do niego czasem Aluśksander :) Olek raczej nie, bo ja tego zdrobnienia nie lubie. Na drugie ma Patryk, bo corka miala miec na imie Patrycja :). Jak sie urodzil mial 56cm i 4150g. Teraz juz ma ponad 7kg i okolo 63cm :) Duzy chlopak i chyba dlatego nie udal sie naturalny porod. Juz mialam 10cm rozwarcia, bole parte a on nie chcial wejsc w kanal rodny. Z godz trzymali mnie w tych bolach i jak synkowi zaczelo skakac tetno zdecydowali sie na szybka cesarke (dlatego nie w ZZO tylko pod narkoza). Mial sie urodzic w Boze Narodzenie (25 grudnia), ale sie 4 dni spoznil :)

Obrazek
Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Kasyda super teściki, ja swój całkiem nie dawno wyrzuciłam jak robiłam porządki ale zdjęcie oczywiście zostało :)

lideczka ja Cię skądś kojarzę ;) Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Magdula pisze:

lideczka ja Cię skądś kojarzę ;)

no wlasnie, Ty tez wydajesz mi sie znajoma ;) Na razie na watku wiecej Grudniowek 2007 :D No, ale pewnie sie to szybko zmieni :)

Obrazek
Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka

Gratulacje i spokojnych 9 miesięcy. :D
życzy Lipcóweczka. :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Kasyda, tam gdzie ja pracuje sa w okolicy dwa przedszkola - panstwowe i waldorfskie (ja pracuje w osrodku przy szkole waldorfkiej dla dzieci uposledzonych umyslowo) i jak sie widzi maluchy to od razu wiadomo z jakiego przedszkola i to jest przerazajace, ze w panstwowym tylko rozowe ciuszi (u dziewczynek) i niebieskie, granatowe, czarne (u chlopcow), a dzieci z waldorfskiego sa takie wielobarwne, ale te pochodza raczej z rodzin z wieksza niz jedno liczba potomstwa i pewnie dziedzicza! Te waldorfskie maluchy wygladaja o wiele zywiej i weselej! No i z racji mojego srodowiska zycia i pracy mam tez pociag do naturalnosci.... (na przyklad bawelniane pieluchy :D )

Obrazek
Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Dla mnie wcale nie jest przerażające że ktoś ubiera dziecko tak jak mu się podoba. Jeżeli ma ochote to niech ubiera na różowo a jak nie to nie. A przerażające jest dla mnie np bicie i molestowanie dzieci a nie ich ubiór :(

A tak poza tym już mam święta :D Wszystko posprzątane i ugotowane od jutra tylko leże :D :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Pewnie, racja! Mam czasem tendencje do wyolbrzymiania i uzywania niewlasciwych slow - to tez troche przez to, ze wiekszosc czasu komunikuje sie w jezyku niemieckim i na przyklad o pracy trudno mi rozmawiac po polsku, bo wtedy nieswaidomie tlumacze z niemieckiego, a to czasem prowadzi do smiesznych sytuacji i niewlasciwych kombinacji slow, czy ukladow zdan!
ZAskakujace jest po porstu jak roznie te maluchy wygladaja i jak latwo je rozroznic! Ale to chyba tez wplyw srodowiska w ktorym mieszkam i pracuje. To czesc naszej ideologii zycia! Ale sekta nie jestesmy!!!!!!! Chodzi o podejscie pedagogiczne!

Obrazek
Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

GRATULACJE OD STYCZNIÓWKI 2008 (której synuś zdecydował się urodzić wcześniej, 28 grudnia 2007 ;-) ) Życzę zdrowych, spokojnych 9 miesięcy!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

no kochane grudniowki 2008 trzymam za was kciuki, dbajcie o siebie i cieszcie sie ciaza, bo uwierzcie szybko przemija......grudniowka 2007!!:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Wesołych Świąt

Jak ja lubie święta :D Tym bardziej z maleństwem w brzuszku :D
Zaraz jedziemy sobie troszke pospacerować tylko żeby nam się pogoda nie popsuła :?
I tak sobie myśle że na następne święta będzie nas już więcej :D

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 73929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 3697  Następna

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Mamy z dziećmi

Strefa czasowa UTC [letni]