Dzisiaj jest sob lip 31, 2021 10:55 pm

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Mamy z dziećmi

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 73929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3693, 3694, 3695, 3696, 3697
Autor Wiadomość
 Tytuł:

Dzień dobry

Agap no to w takim razie nie rozumiem...najpierw pytasz czy coś źle robisz bo boli Cię kark,a potem piszesz,że niemożliwe,żebyś coś źle robiła bo.... :roll:

Wszystkim życzę miłej niedzieli :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

DOBRY!!!

Dziewczyny a powiedzcie czy jak robicie te ćwiczenia np. 1 to po każdym podniesieniu nogi kładziecie kark na podłoge czy jak zaczynacie ćwieczenie to ciągle już trzymacie - czy ja to jasno napisałam.
A ja wiem że musze wytrenować brzuch bo kark boli na pewno od tego że ciągne głową a nie mięśniami brzucha - bo tyłek za ciężki.
Dla mnie najgorsze są nożyce-nie ma szans bym je teraz zrobiła poprawnie... DUPSKO ZA WIELKIE, ZA CIĘŻKIE, SFLACZAŁE :lol: :lol: :lol: :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

moze sie zapetlilam...zastanawiam sie tylko czy nie podnosze plecow zbyt wysoko, chcac zbyt wiele od razu, w szczegolnosci biorac pod uwage moje dolegliwosci...bo karku nie ciagne do przodu...w przeciwnym wypadku po tylu latach robienia brzuszkow mialabym kregoslup do wymiany :wink:

monika2803 ja tez zrobilam karkoweczke w marynacie zgodnie z Twoja sugestia - wyglada i pachnie bosko!! :D :D i juz odliczam godziny do wlozenia jej do paszczy :wink:

mama Ani dzieki za ladna pogode :wink:

lecimy! papa :papa:

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

dobry
wiecie co? no coś niesamowitego JA ZASPAŁAM :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
chyba dla tego że Szymek na wagarach u babci i nie buszuje od 6 rano, Mila zjadła o 5 2 cycki i poszła spać spowrotem a ja razem z nią i obudziłąm sie o 9 :shock: :shock: :shock:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka
Awatar użytkownika

Lisica pisze:
dobry
wiecie co? no coś niesamowitego JA ZASPAŁAM :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
chyba dla tego że Szymek na wagarach u babci i nie buszuje od 6 rano, Mila zjadła o 5 2 cycki i poszła spać spowrotem a ja razem z nią i obudziłąm sie o 9 :shock: :shock: :shock:

Lisica dzisiaj niedziela i na nic nie zaspałaś :bum: byczysz się dzisiaj ciotka :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

babelek ja opuszczam i robie od nowa czyli nozki i plecki do gory rozumiesz mnie ? :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Na wstepie powiem ladnie dziendobry. My dzis po 7-ej zaliczylismy cycanie a potem dosypianie do 10. Zanim nakarmilam malego, zjedlismy sniadanie ot juz poludnie nastalo :shock:

Kalima jak jest faktycznie głodny to woda sie nie da oszukać a jesli sie budzi z przyzwyczajenia to woda to pokaze. Poza tym niebawem zaczną sie pojawiac ząbki i jeśli sie nie myle (popraw mnie Dora jesli pisze źle) mleczko szczególnie sztuczne na mlode zabki nie ma najlepszego wplywu i najlepiej by bylo gdybys w nocy jeszcze mu zabki po mleku myla a to bedzie uciazliwe. Wiec moze lepiej sprawdzic czy budzi sie bo glodny czy z przyzwyczajenia...

A ja bym truskawek pojadla ale nie wtym sezonie niestety :(

babelek w 1, 2, 3, 4 i 6 kladziesz na podloge w 5 nie kladziesz. Ostatnio wklejalam linka z filmikami jak wykonywac poszczegolne cwiczenia

agap to moze nakrec sie jak robisz cwiczenia albo porob je przed lustrem (staly sposob kulturystów zeby zobaczyc czy poprawnie sie cwiczenie robi) i porownaj z tymi filmikami ktore wrzucałam ostatnio :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Mama Ani dziękuje-dla mnie zrozumiałe :)

Kikap może przegapiłam filmik.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
All Mighty Admin
Awatar użytkownika

Zgodnie z regulaminem, ze wględu na wydajność forum, długie tematy dzielone są na krótsze.
Następne posty w tym temacie można znaleźć tutaj http://www.forum.e-mama.pl/viewtopic.php?p=4456461

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 73929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3693, 3694, 3695, 3696, 3697

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Mamy z dziećmi

Strefa czasowa UTC [letni]