Dzisiaj jest pt lip 30, 2021 2:09 am

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Szpitale, lekarze, położne - opinie

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Niedługo będę rodziła w Wolsztynie (wielkopolska) niestety nie znam tego szpitala i opieki medycznej jaką świadczą. Czy któraś z was miała już jakieś doświadczenia z tym położnictwem?? :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

hop hop :) często tam rodzą kobiety z Nowego Tomyśla, Grodziska i okolicznych miejscowości. Moja koleżanka tam rodziła najpierw syna - a potem bliźniaki i jest bardzo zadowolona. Mówiła, że opieka jest ok i lekarze też. Jest czysto, sale są 2-3 osobowe. Ja jako osoba odwiedzająca też miło wspominam ten szpital. Moim zdanime nie ma co się bać.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Dziękuję za pomoc,

uspokoiłam się już w tej sprawie :) na dniach oboje z mężę mieliśmy okazję zwiedzić sale porodowe w Wolsztynie i muszę przyznać że jestem pod wrażeniem standardu i fachowości tegoż szpitala. Teraz już się nie boję :)
Dziękuję.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

SZPITAL POŁOŻNICZY W WOLSZYNIE mogę polecić go wam całym sercem!!!!
Opieka jest nad wyraz doskonała, położne, salowe, ginekolodzy i pediatrzy to naprawdę wspaniali ludzie. Rodziłam tam 5 dni temu moją córeczkę byłam zaskoczona panującą tam atmosferą i ciepłem położnych.
Pragnę serdecznie im podziękować, a także Pani dr Irinie Kaplenko za prowadzenie i odebranie porodu. jeszcze raz dziękuję za opiekę

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witam Was .
Aktualnie szukam dobrego ginekologa,w związku z tym chciałabym dowiedzieć się kogo możecie mi polecić z Wolsztyna ?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ja chodziłam do dr Z. Bartnika, mogę go polecić. Należyta opieka nad ciążą, regularne usg. Jednak przygotuj się, że w poczekalni spędzisz trochę czasu. Inne kobiety polecają samego ordynatora z wolsztyńskiego szpitala, dr Wyrzykowskiego, podobno najlepszy stamtąd, tyle słyszałam.
Pozdrawiam
Obrazek[url][/url]

Obrazek[url][/url][url][/url][url][/url]

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Dziękuje za odpowiedz ..A jak to wygląda z obecnością przy porodzie?
Czy lekarz prowadzący gwarantuje swoją obecność przy porodzie ,czy trzeba płacić?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Za nic nie musisz płacić. To, że wybrałaś danego lekarza świadczy o jego obecności podczas porodu. Tyle tylko, że jeśli zaczniesz rodzić wcześniej, to musisz dać znać lekarzowi, a on przyjedzie do szpitala.
Obrazek[url][/url]

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

a ja absolutnie odradzam wolsztyn [b]

owszem szpital ładny, mile pielegniarki, lekarze tez w miare ale:
Urodziłam tam syna i:
-kompetencje lekarzy prawie doprowadzily mojego synka do śmierci
- totalny brak sprzętu ( jak się okazało ze potrzebuje pilnie respiratora to nie działał :twisted: )
- inkubator uszkodzony
- na noworodkach beznadziejna obsługa. Pani ordynator nie kompetenta nie mogła się zdecydować na wyslanie mojego syna do poznania.
Jak pozniej lezalam z dzieckiem 2 miesiące w poznaniu dowiedzialam się ze wszystko przez błąd lekarski i brak sprzętu. Zaprzyjazniłam się z panią doktor która powiedziala ze wiele dzieci niestety nie zdązy dojechać z Wolsztyna.
MOgłabym tak pisać dużo.
NIKOGO NIE CHCE STRASZYĆ a raczej przestrzec przed tym szpitalem.

pewnie jak się dziecko rodzi zdrowe i wszystko jest bez najmniejszego kłopotu to pewnie ujdzie

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Przykro mi Agi, że masz aż tak niemiłe wspomnienia po pobycie w wolsztyńskim szpitalu. Moje dziecko owszem, urodziło się zdrowe, jednak gdyby nie pomoc po porodzie, to nawet nie wiedziałabym, jak karmić mojego Marka. Pielęgniarka siedziała przy mnie całą noc. A sam poród miałam bardzo ciężki i mimo rozwarcia na 10cm odbyła się cesarka, to jednak wszystko, jak dla mnie, profesjonalnie wykonane. Wiadomo, że wszystko jest pięknie, jeśli nie ma komplikacji, czego zresztą nikomu nie życzę. Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

wiez, to tylko moje obiektywne zdanie. NIkogo nie chce straszyc a jednynie przestrzec. Nie chcialabym zeby ktokolwiek musial przezywac to co ja a pozniej 2 lata rehabilitacji.
Wiadomo - jak jest wszystko dobrze to mozna urodzic wszędzie.
Tego wam życzę

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Aśka1980 pisze:
Dziękuje za odpowiedz ..A jak to wygląda z obecnością przy porodzie?
Czy lekarz prowadzący gwarantuje swoją obecność przy porodzie ,czy trzeba płacić?

Nie wiem jak inni ale ja poleciła bym ci dr Kaplenko, to była moja pierwsza ciąża a P. dr od początku się mną opiekowała, była również przy porodzie od początku do końca ( to ona mnie zszywała) i później kolejnego dnia wpadła zapytać co słychać i jak się czujemy obie z córka. Niestety, dr Kaplenko przyjmuje tylko prywatnie, znajdziesz ja na Garbarskiej, ale wizyty nie sa drogie,a prawie na każdej wizycie miałam robioną cyto, posiewówkę i UGS również te 3D. Nie znam drugiego równie dobrego i oddanego ginekologa co ona, zresztą nadal jestem pod jej opieką. Mój mąż uczestniczył w porodzie od początku do końca, był również obecny na wizytach u P. dr, nie było z tym żadnego problemu, resztą to ona przekonała nas do pomysłu porodu w wodzie za co jesteśmy jej wdzięczni.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Rodziłam 2 tygodnie temu w szpitalu w Wolsztynie i POLECAM!
Dr Bartnika też, z całego serducha.

Fachowa i miła obsługa - mój poród dzięki przesympatycznej położnej - pani Alinie i dr Bartnikowi trwał 2h10min (sn) doktor mnie tak slicznie pozszywał, że dziś mam tylko niewielka blizne - a to dopiero 2 tygodnie minęły.
W szpitalu jest wszystko dla maluszka - pampersy, chusteczki itp. nie trzeba swoich (dla porównania we wroclawskich szpitalach należy miec wszystko dla maluszka włącznie z ubrankami, a dla mamy nawet własne podklady poporodowe)
lekarz prowadzący jest przy porodzie i nie trzeba za to płacić - tylko jeśli akurat nie ma dyżuru to się po niego dzwoni - przynajmniej tak jest u dr Bartnika.

Panie z noworodków też są ok - cały czas pytały czy maly ssie itp. - akuat ja nie mialam problemow z przystawieniem malego do piersi, ale te dziewczyny które miały kłopot były pod opieką pani ktora uczyła je jak karmić.

Offline Wyświetl profil  

hej dziewczyn jak pamientacie poród z Wolsztyna ??? a mam takie pytanie czy robiac usg 3d jest we W :) :) olsztynie

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Szpitale, lekarze, położne - opinie

Strefa czasowa UTC [letni]