Dzisiaj jest pt lip 30, 2021 1:20 am

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Szpitale, lekarze, położne - opinie

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 601 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 31  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja również Gabiś nie znam takiego lekarza ... a w jakim szpitalu masz mieć ten zabieg??

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Na Staszica. A może coś o tym szpitalu wiecie??

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Gabiś no niestety, ja na temat Staszica nie bardzo mam jakieś informacje ... U mnie zazwyczaj jak nawet coś w rodzinie było to każdy pędził na Jaczewskiego i do porodu też szykuję się na Jaczewskiego ... i tamtejszych lekarzy kilku ewentualnie rozpoznaje. Może poszukaj coś w internecie ... może się znajdzie :) Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witam!Jestem pierwszy raz na tym forum, ale bardzo u was przytulnie. Bardzo polecam dr Swatowskiego z Luxmedu, wszystko pięknie tłumaczy, jest przesympatyczny.
Chodz jeszcze lepszym lekarzem wg mnie jest prof. Sikorski- przyjmuje na ul. Romera w prywatnym gabinecie Genix- byłam u niego niedawno pierwszy raz i jestem pod wrażeniem. Wizyta moja trwała godzinę czasu i nawet nie chciałam stamtąd wychodzić. Chodź to dopiero 11tydzień, tak wiem już wszystko o mojej ciązy jak przebiegała, przebiega i co zachodzi w moim organizmie. Naprawdę polecam, przemiły lekarz :)

tez chce rodzic na Krasnickich.... czy to dobry wybór??? :roll:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Opowiem ci jak bylo, bo ja chyba bede pierwsza rodzic :)
A tak wogole to juz prawdopodobnie jutro bede musiala isc na Krasnickie i spedzic tam kilka dni :( . Ale jak trzeba.. Zmienilam ginekologa, mimo ze bylam zadowolona z dr Baszak, ale teraz mam z tego szpitala gdzie chce rodzic, no i na pierwszej wizycie wyslala mnie do szpitala na jakies rozne badania bo czasem brak mi powietrza - mam nadzieje ze wszystko wyjdzie dobrze, podejrzenie o problemy z sercem :( NO wiec wkrotce opisze jak to jest tam na odziale.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: Kraśnickie

Witam, będę rodzić w kwietniu i wybieram się po raz trzeci na Kraśnickie. Ciekawa jestem czy można tam nareszcie wybrać sobie pozycję do porodu czyli urodzić w pionie? Podobno w niektórych szpitalach są już specjalne stołki porodowe. Czy rzeczywiście taki poród jest łatwiejszy?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Wrocilam ze szpitala na krasnickich. Pierwsze moje zaskoczenie zaraz po przyjeciu do szpitala bylo takie ze tam wszystkiego brakuje, tzn trzeba miec ze soba wszystko lacznie z papierem toaletowym. Na tym pietrze gdzie ja lezalam (-1) sa dwuosobowe pokoje i przy kazdym jest lazienka i WC, tak ze warunki sa bardzo dobre, pietro wyzej (na patologii) juz jest troche gorzej bo sale 4 osobowe ale slyszalam ze lezy sie tez czesto na dostawke jako piata. Personel jest bardzo mily, polozne i lekarze udzielaja duzo informacji, sa przesympatyczni, przynajmniej ci z ktorymi ja mialam kontakt. Po tym pobycie jestem zadowolona ze wybralam ten szpital, przy okazji nasluchalam sie od pacjentek ktore lezaly tez w innych szpitalach na temat szpitalu na Lubartowskiej czy na Staszica i mowiac lagodnie zadna nie polecala tamtych szpitali.
Trzeba tylko zabrac ze soba wszystko i dobrze jak mamy kogos kto donosilby jedzenie :) Na szpitalnej diecie dlugo nie mozna pociagnac :) Obiady sa OK ale sniadania i kolacje - smiechu warte. Naszczescie jest barek w szpitalu i sklep.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

no to norma, ze trzeba miec wszystko ze soba :)
a warunki na patologii i tak sa super w porownaniu z innymi szpitalami, nawet 5 os do jednej lazienki przy pokoju to luksus
jak pisalam wczesniej przelezalam tam prawie poltora miesiaca i nie narzekam
a jedzenie, coz.... chyba wszedzie jest takie kiepskie, choc obiady na krasnickich faktycznie sa niezle. Ja mialam codziennie donoszony obiad i cos na kolacje i sniadanie :) no a w razie co faktycznie jest barek i zawsze mozna cos kupic
pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

a jesli jestem spoza lublina? nie mieszkam w lublinie a che tam urodzic , moze ktos orientuje sie jak wtedy jest :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

teraz nie ma znaczenia gdzie mieszkasz czy gdzie chodzisz do lekarza, teraz ciezarna ma prawo wybrac szpital w ktorym chce rodzic. Jesli wiec zacznie sie przyjezdzaj do tego szpitala do ktorego chcesz.

Offline Wyświetl profil  

Witam
prawie 2 lata temu straciłam Maleństwo...teraz jestem ponownie w ciaży(9 tc).Zawieziono mnie mnie na Kraśnicką i potraktowano jak NIKOGO.Jestem w stanie zrozumiec rutyne i ze nie byłam dla nich pierwsza ani ostatnia...ale mimo iż było mi żle po stracie Kruszynki mojej to jeszcze ta nie miła atmosfera,niemiłe traktowanie...szkoda słów.
Teraz jesli wszystko dobrze się potoczy wybiore chyba Jaczewskiego...mimo iż chciałąm rodzic w wodzie...zobaczymy.Pozdrawiam przyszłe Mamusie :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja wlasnie wczoraj bylam na Krasnickich, nie czulam ruchow dziecka i pojechalam na izbe przyjec. Okazalo sie ze wszystko w pozadku, ale ja nie moglam sie uspokoic, Lekarze byli przemili dla mnie i probowali mnie rozsmieszyc. Z tego calego personelu ktory wczoraj mnie "obslugiwal" tylko jedna polozna nie spodobala mi sie a mianowicie to co mi powiedziala i ton w jaki to zrobila jak tylko tam sie zjawilam: "To dopiero pani teraz przyjezdza!!!" Zabrzmialo to jak, juz nie mialabym po co przyjezdzac i ze jest zapozno... I wlasnie to mnie chyba najbardziej wybilo z rownowagi, dlatego mimo iz wszystko okazalo sie OK dwoch lekarzy postawilo sobie jeszcze za cel zeby mnie rozweselic po tym wszystkim. Ja ciagle wybieram Krasnickie mimo iz znalazla sie tam taka polozna ktora wg mnie potrzebuje kilka lekcji o traktowaniu innych ludzi. Szczegolnie ze ciezarne przyjezdzajace na izbe przyjec zwykle sa wystarczajaco zdenerwowane i nie potrzebuja slyszec takich wyrzutow i ocen ze strony poloznej. A jesli chodzi o Jaczewskiego niestety nie poszczescilo mi sie ani razu 3 razy potrzebowalam pomocy i trzy razy zalowalam ze sie tam zjawilam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witam Was wszystkie pierwszy raz.
Do Krasnickich nie jestem do końca przekonana, moja koleżanka rodziła tam ok 3 lata temu i była bardzo zadowolona, pół roku temu rodziła drugiego dzidziusia i nie dali jej nawet znieczulenia, nawet zszywali ją na żywca!! Na Jeczewskiego wiem tylko tyle, że po porodzie na salę nikt nie wchodzi, nawet mężuś. Trzeba wychodzić, żeby zobaczyć się z tymi najbliższymi, ale z kolei wszystko połóżne tłumaczą i pokazują jak pielęgnować maleństwo. Na Staszica z tego co wiem trzeba mieć znajomości -czasem nawet żeby przyjęli. Ale ładnie jest tam, na sali po 4 łóżka. Najgorzej wygląda szpital na Lubartowskiej, troszkę zaniedbany, ale moja koleżanka tam rodziła i mimo to jest zadowolona i decyduje się tam rodzić drugie dziecko.
Ja nie wiem gdzie wybrać, jestem poza Lublina, więc pewenie gdzie mnie przyjmą..

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

ja też jestem spoza lublina, jak na razie decyduje sie na Staszica,ciekawe czy mąż może być tam przy porodzie,a przynajmniej podczas I fazy,zależy nam na tym. No i to znieczulenie do zszywania by się przydało...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Dziewczyny napiszcie czy na Kraśnickiej mogłyście chodzić podczas porodu, korzystać z piłek, worków sako itp, czy położna zachęcała was do zmiany pozycji, czy raczej nakłaniała do leżenia na lewym boku i przywiązała was do KTG?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witam! Też jestem z Lublina i jestem w 19tyg+5dni ciąży. Dziś dowiedziałam się, że będziemy mieli chłopca :-) Ja na wizyty chodzę do doktora Wójcika z Jaczewskiego i tam też będę rodzić. Ten lekarz jest super - odpowiada szczegółowo i wyczerpująco na moje pytania, można z nim pożartować i jest bardzo w porządku. Polecam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ja rowniez wybiore szpital na ul.Jaczewskiego,a na wizyty chodze prywatnie do doktora Szymuli-przesympatyczny czlowiek :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka
Awatar użytkownika

hej ja wybrałąm krasnickie przynajmniej taki mam zamiar :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka
Awatar użytkownika

rodziłam tam 5 lat temu nie majac lekarza (bo mialam na jaczewskiego rodzic ) i byłam i jestem bardzo zadowolona...połozna super, korzystałąm z wanny w celu złagodzenia skurczy, piłka itp itd.po porodzie sala 2 osobowa :D
ja byłam zadowoloa i mam nadzieje ze i teraz tak bedzie :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

jednak po duzej liczbie negatywynych opinii na temat szpitala na krasnickich, bede rodzic na staszica, mam tam lekarza prowadzacego, wiec chyba problemow nie bedzie....
duzo zle slyszalam o krasnickich, ze tam jest masowka wyskakuja bobaski i tyle.... a na jaczewskiego i staszica jest podobno ok...
jak sie same nie przekonamy to nie bedziemy wiedzialy, w sumie kazda z nas jest inna i kazda ma inne wymagania :lol:
pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 601 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 31  Następna

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Szpitale, lekarze, położne - opinie

Strefa czasowa UTC [letni]