Dzisiaj jest pn lip 26, 2021 10:55 pm

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Bezpłodność i problemy z zajściem w ciążę

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10170 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 509  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Awatar użytkownika

Meylin....mieszkasz za granicą...ja zawsze myślałam,ze tam leczenie niepołodności jest na wyższym stopniu....czy szukałaś pomocy w Klinikach tamtejszych?
Wiem,ze wszystkim Nam się uda :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Karolina ja swojego kursu nie skonczylam buuuu trafilam na maniaka ktory tak mnie dolowal ze w koncu po 18 godzinach wyjezdzonych zrezygnowlam i wiecej do niego nie poszlam . kiedy poszlam odebrac papietry chcualalm dokonczyc gdzie indziej kurs to mi powiedzil ze nie moze tego zrobic. Ze musze zdac u niego egzamin wewnetrzny z jazdy zeby wydalmi papiery wredniak jeden. Zaluje tylko ze zaplacilam za calosc od razu bo tylko pieniedze staracilam wrr.
Ale za Ciebie Karolinko bede trzymac kciuki :D :D :D

Jesli chodzi o duphason to ja przytylam ten lek wzmaga apetyt niestety :(

Wszystko przychodzi w samą porę do tych, którzy potrafia cierpliwie czekać.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Jupcia jesli chodzi o leczenie tu to zwykla wizyta u GP czyli lekarza rodzinnego kosztuje 60 euro, ja w klinice placilam za wizyte od 160 do 240 E . Ginekolodzy przyjmuja tylko w szpitalch a zeby tam sie dostac musisz albo zaczac rodzic albo miec powazna choroe bo mi nawet cytologie jak poszlam po skierowanie zrobil moj GP. Dla mnie to szok nadal mimo ze mieszkamy u przeszlo 3,5 roku. Codziennie sie czegos ucze i ciagle cos wparawia mnie w oslupienie.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Dzięki Maylin, mam nadzieję że dam radę. Wiesz mój instruktor to starszy bardzo cierpliwy gość, naprawdę fajny. Nauczył mnie dobrze jeździć, ale w Warszawie zdać za pierwszym razem to chyba cud :( jakoś nie spędza mi to jednak snu z powiek :wink:
Jupciu, masz rację zrób te badania tarczycy, nie ma co czekać zawsze chyba trzeba umieć tych lekarzy przeargumentować. Co do leczenia niepłodności to ja też myslałam że za granicą to lepiej, a tu się okazuje że u nas pod tym względem naprawdę można liczyc na pomoc lekarzy. szkoda tylko że trzeba tyle się nacierpiec i jeszcze samemu szukać rozwiązań

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Kobietki robicie prawo jazdy na auto a ja na motor.Już mam materiały i w lipcu idę na kurs-to moje oderwanie się od rzeczywistości. Trzeba jakoś sobie radzić z myślami, a jak jade motorem to wszystko ze mnie spływa:)
(piszac w lipcu mam na mysli niepowodzenie w temacie bobasa)

Byłam dzis w laboratorium,na tych badaniach TSH i anty TPO, ale pobierają krew do 10.00 i się spóźniłam.Koszt to 55 zł razem.Jeszcze nie tragedia. Jutro z samego rana ide spuścic krew i będę czekać na wieści.

Jeszcze 9 dni do testu....

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Dziewczynki a kursu nie skonczylam a maz kupil mi samochod i teraz musimy go sprzedac buuuu a takby mi sie przydal mieszkamy daleko od centrum i efekty sa takie jak wczoraj zimny prysznic i przemokniecie do ostatniej nitki. Moj maz wraca dosc pozn z pracy wiec jak cche cos zalatwic musze lazic na pieszo :(
Dziewczynki wyobrazcie sobie ze ja od rana bawie sie w" Boba budwlanego" . Dzis przywiezli mi meble i od rana siedze ze szwagrem i skladamy a raczej staramy sie je skladac. Ale porazka hehehehehe ale mamy zabawe jak male dzieci.
Pozdrawiam serdecznie i trzymajcie kciuki za moje mebelki :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Maylin-niedługo będziesz składac łóżeczko z baldahimem..hihihihi...wprawiaj się ! przyda się jak znalazł... Ja się coś kiepsko czuję...mdli mnie i oblewa mnie zimny pot.... ide do domku ....
pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

jupcia bede trzymac kciuki za 9 dni hehehe i zamiast na egzamin na prawo jazdy na motor bedziesz Ty lozeczko skrecac:)

wiesz moja przyjaciolka tez chciala isc na kurs zaplanwala ze jak wroca z podrozy poslubnej poszla zapisac sie na kurs i nie poszla na zadne zajecia heheheh bo w tunezji zrobili sobie kruszynke:) Smiejemy sie ze to mala podrozniczka zanim przyszla na swiat zwiedziala z mama i tata troche swiata u mnie tez byli i moglam glaskac ja w brzuszku :D
Tobie tez tego zycze :D Karolinko tobie tez oczywiscie :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Hej dziewczynki, zdałam teorię i jeszcze fajne kobitki poznała :) Tylko jeden błąd zrobiłam bo się trochę zdenerwowałam :( Praktyczny dopiero w sierpniu 24 strasznie odległe terminy w tej Warszawie dają :shock:
Maylin jak mebelki?? Mam nadzieję ze te dla bobaska też już zaplanowałaś?? :D
Jupciu jak fajnie na motor, jak ja bym chciała na motorze pojeździć, moje marzenie!!!
Jupciu co to za mdłości?? Pewnie ci się fasolka układa w brzuszku :D lepiej uważaj z tym motorem :D :D Jutro to czeka mnie wizyta u mojej gin. Ale będę z nia gadała :x Na pewno się uprę przy tym obniżeniu tych TPO i tsh i jeszcze zrobię ft3 i ft4 i prolaktynę. Mam taką @ jak nigdy drugi dzień mnie zalewa tak żę co godzinę wymieniam wszystko co się da. Nie wiem czy to nirmalne. Pewnie po tych hormonach. Duphaston juz odstawiłam wczoraj jak tylko @ dostałam. Nie wiem co mi jutro gin powie, ale na pewno wam napiszę. Chyba zrobię sobie znów przerwę jeśli chodzi o IUI ale nie na długo, nie chcę czasu marnować. Weszłu we mnie nowe siły :D Muszę walczyc o moja kruszynkę, ale swoją drogą to chyba chciałabym synka bo boję sie żebym córci nie przekazała tych problemów jakoś genetycznie czy co :cry:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

hmmm... dziwne rzeczy się dziś dzieją...najpierw zupka warzywna, ppotem kanapka z szynką,następna kanapka już z miodem a teraz pomidory ze śmietaną...

Albo wariuję , albo zaczyna mi się fasolka domagać :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Karolina gratuluję zdania egzaminu :) pochodż sobie na dodatkowe jazdy skoro praktyczny masz dopiero w sierpniu. Ja nie jexdziłam kilka miesięcy po zdaniu i musiałam sobie przypominac co i jak :) poza tym to nie traci się tej odwagi do jazdy ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

No Jupciu, to mi sie podoba, smaczki się ma :D
Życzę Ci z całego serca żeby to było to, a bierzesz coś po tej IUI ? np duphaston??

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Tak-jestem na Duphastonie... moze po nim mi tak jest....

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Karolinko grtuluje zdanego egzaminu :D :D :D
Jupcia cos mi sie widzi ze to zachciewanki heheheheh
Ja dzis robie ulubiony obiadek moje mezulka tak juz dawno nic dobrego mu nie zrobilam przez ta moja diete wszycy cierpia a jemu zabronilam mu jesc kolacji tak przytyl ze juz nawet rodzice sie smieja ze dobrze go pase :( wiec niech ma dzis to co lubi :D :D :D
co do mebelkow to zlozylismy szafke nocna i dwie komody tzn komodki bo po zlozeniu wcale to nie wyglada tak jak w katalogu na zdjeciu cale szczescie ze cos mnie podkusilo i wzielam dwie identyczne jakos sie pomieszcze teraz :D :D :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

czesc dziewczyny , jestem tu nowa.Miłam tydzien temu pierwsza inseminacje, nie mam zadnych objawów, bola mnie tylko piersi ale zawsze w drugiej połowie mnie bola.jestem w 24 dniu cyklu i nie wytrzymałam , zrobiłam test-negatywny :(
ale poszłam tez na badanie BHC i pani w labolatorium powiedziala ze to albo wczesna ciaża albo nic...i nadal nie mam odpowiedzi.Co mam o tym wszystkim myslec?Czekam na bobaska 9 lat i jestem juz bardzo niecierpliwa.Jestem ciekawa czy którejs udało się zajsc po pierwszej inseminacji?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

maniutek witaj na naszym forum :D Wiesz maniutku zawczesnie zrobilas test....nawet najlczulszy test nie wyjdzie potygodniu po iseminacji powinnas isc na badanie krwi w 12 dniu a test najwczesiej w 14 ale i tak moze jeszcze nie wyjsc. Wiecnie zalamuj sie ze sie nie udalo tylko zazekaj jeszcze tydzien i wtedy sprawdz. Wiele z Nas to dziewczyny w goracej wodzie kapane i robi sie po kilka testow i tylko kaske sie marnuje na nie.
Pozdrawiam i zycze dwoch krech na tescie za tydzien :D :D :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Maniutko, faktycznie tydzień to trudno powiedzieć czy to już fasolka jest czy nie. Choć życzę Ci jak najlepiej. Jeśli miałaś stymulowaną IUI hormonami to Twoje hcg w krwi może być podwyższone, dlatego wyszło jakbyś była być możę we wczesnej ciąży , jest jednak zbyt małe by wykrył je test z moczu.Ale równie dobrze może być tak że to fasolka :D i wtedy też jeszcze po tyg od IUI możę być za wcześnie na test. Powtórz testy za tydzień :) Rozumiem co czujesz , wiem żę są dziewczyny którym się udało za pierwszym razem IUI więc są nadzieje :) Ja też się strasznie niecierpliwiłam i kiedyś własnie zrobiłam test kilka dni po zabiegu i mi wyszedł, a tydzień potem się okazało że to efekt stymulacji hormonalnej i lekarka mnie ostudziła, żebym jej słuchała, jak mówi zrobić 14 dni po IUI to 14 dni po, bo wyniki testu mogą być mylna :wink: Ale oczywiście mam nadzieję że u Ciebie rośnie juz ziarenko i za tydzień powtórzysz test to będą dwie śliczne kreseczki, czego Ci życzę z całego serca. Twoje odczucia są naturalne, ja też się juz tak długo staram, żę czasem czuję się jakby nie istniał świat tylko mały dzidziuś i sposoby jego zafasolkowania :wink: :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

dziekuje dziweczynay za pocieszenie, nie miałam stymulacji hormonalnej tylko brałam duphaston od 25 dnia cyklu, potem jakis lek od 2 do 5 dnia cyklu ale nie pamiętam nazwy (ponoć na przyrost jajeczej) i dzień przed inseminacja dostałam zastrzyk na przyspieszenie pęknięcia jajeczek, a miałam ich az 8!! ale pękło tylko 5 :( Znów zrobiłam bete w 24 dniu cyklu i czekam na wynik do 16.00 wiem ze to moze głupie ale... no własnie kazda z nas wie ze trzeba sie wyluzowac a jak co do czeko to robi te testy jak głupia :D Pozatym bardzo bolały mnie jajniki, takie kłucie kilka dni po zabiego , a teraz bardzo bola mnie sutki ale zawsze przed@ bola mnie piersi takze nie chce sie tak bardzo nakrecac.Dzięki za słowa wsparcia. nie bede wam mogła odpowiedziec bo wyjezdzam na 2 tyg do meza, radowac moje małżeństwo bo pojawiła sie inna kobieta na horyzoncie.. :( i moze tak bardzo chce juz wiedzieć czy juz mam moja fasoleczke.Ale napewno napisze jak tylko wróce.Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i trzymam za was kciuki.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

maniutek lek na pęknięcie pęcherzyka zawiera hormon HCG i nie powinnać robić wcześniej bety niż po 12-14 dniach od IUI. A ten lek od 2-5 dc to właśnie stymulacja hormonalna. Jeśli betę zrobisz wcześniej najprawdopodobniej będzie zafałszowana tzn. dodatnia ale nie wiadomo, czy to ciaża czy działanie leku. Wiem, jak trudno czeka się te dwa tygodnie ale ie ma innego wyjścia. :)
Co do skuteczności I IUI to ja jestem przykładem. Moja kruszynka została poczęta w trakcie I inseminacji. :wink:
Karo-lina gratulacje. :wink: Wstyd się przyznać ale ja do tej pory nie wybrałam się na prawo jazdy. (jestem po 30-tce). 8)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ale mni Innka załamałaś :( tymi hormonami, ale dałaś nadzieje, ze Tobie sie udało!! gratuluje!!Moze rzeczywiście sie pospieszyłam a raczej napewno :( ale nie trace nadzieji i moze na piekielna @ sie tym razem nie pojawi :) dzięki bardzo jestes kochana a ja postaram sie byc bardziej cierpliwa

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10170 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 509  Następna

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Bezpłodność i problemy z zajściem w ciążę

Strefa czasowa UTC [letni]