Dzisiaj jest wt paź 21, 2014 6:43 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

jestem w 18 tygodniu ciazy i czasami mam taki dziwny bol w dole brzucha :( nie jest on staly ale czasem sie pojawia na troche i po chwili znika. bywa ze mam go raz na tydzien, czasem czesciej a czasem zadziej. i mam pytanie czy to powinno mnie niepokoic?? i czy moze to byc zwiazane z rozciaganiem sie macici i ogolnym uciskiem dziecka na to wszystko ??

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

martisia może, ale mogą to być również objawy infekcji dróg moczowych, albo przedwczesne skurcze (u mnie tak było) dlatego radziłabym odwiedzić lekarza.

Iśka

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Martisia, wystarczy jeden temat w jednym dziale (pkt.3. regulaminu forum):
http://www.forum.e-mama.pl/viewtopic.ph ... le+brzucha
:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Odświeżam temat bo nie chcę zakładać nowego, a mam pytanie dotyczące bólu brzuszka :?

Otóż:

Jestem w 30tc w nocy obudził mnie dość mocny ból podbrzusza, przypominający nadchodzącą @.... ból rozchodzi się na kości miednicy (tak jak to u mnie bywa w czasie @)... Nie wiem co o tym myśleć..... Jest godzina 11 a podbrzusze dalej boli... w ogóle czuję się jakby za 2dni miała przyjś @..... Czy to oznacza że poród tuż tuż, czy są to normalne bóle na tym etapie ciąży :?: Dodam że kilka dni temu nieco obniżył mi się brzuszek (zaczyna mi przeszkadzać przy siedzeniu itp)... Dzisiaj sobota, mój lekarz z przychodni nie przyjmuje, jechać do szpitala czy jak:?:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Jedz do szpitala, lepije nie ryrykowac. ja mialam tak tydzien temu i zatrzymali njie na obserwacji w szpitalu, okazalo sie ze grozi mi przedwczesny porod i jestem na podtrzymaniu teraz, mam lezec i nie chodzic. Nie chce Cie straszyc bo byc moze z Toba nie jest zle ale na wszelki wypadek radze Ci jedz :) trzymam kciuki :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

wiecie co, ja tez mam takie bole. zaczynaja sie od dolnej czesci kregoslupa i ida do brzucha. brzuch sie robi twardy i boli. po kilku minutach wszystko sie rozluznia. mam tak jakies 4 razy na dobe, czasem czesciej. na ostatniej wizycie (3 tygodnie temu) lekarka sprawdzila lozysko i szyjke macicy i wszystko bylo w porzadku.

jutro mam nastepna wizyte. mam nadzieje, ze dalej wszystko jest ok ale mimo woli i tak sie bardzo denerwuje.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja tez mam takie bole,jakby skurcze,u mnie rowniez jest wszystko ok ale gin powiedziala,zebym duzo nie chodzila,gdyz w stopach sa jakies punkty,ktore przy chodzeniu powoduja skurcze macicy,takze trzeba duzo odpoczynku

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ja jestem w 26 tygodniu ciazy i tez mam bole w dole brzucha,moj lekarz twierdzi,ze zdarza sie czasami sa to byc moze skorcze,ale jesli nie boli cie w krzyzu i nie masz zadnych plamien nie ma powodu do nie pokoju.duzo odpoczywaj i nie nos obcislych ubran,a wszystko bedzie ok

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Hej! Ja jestem w 21 tc. i nie wiem co to jest, ale pare razy dziennie mam straszne pieczenie w podbrzuszu. nie moge się wtedy ruszyć ale po chwili to mija. czy powinnam się niepokoić?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Hej ja jestem w 23 tc i miesiac temu mialam bóle brzucha. Poszłam z tym do mojego ginekologa i okazalo sie ze to infekcja drog moczowych.Obecnie tez mnie boli lekko brzuch ale moj gin powiedzial ze ciezarne czesto maja piasek i to moze byc dlatego.Mam tabletki moczopedne zeby wyplukiwac pecherz i kazal mi duzo pic.
Pozdrawiam
Justyna

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

No właśnie okazało się, że ja też mam zapalenie pęcherza i biorę 3x dziennie urosept. mam nadzieję, że to pomoże bo strasznie boli.
pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ja też ma nadzieję że Ci to przejdzie. Ja oprócz tego brałam jeszcze furaginę i mam już spokój. Czasem mnie tylko boli podbrzusze jak mam pełen pęcherz a nie mam gdzie się załatwić.
Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia
Justyna

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Czesc dziewczyny czy któraś z was moze mi odpowiedziec na jedno pytanie jestem dopiero w 8 tyg ale od wczoraj czuje ból w podbrzuszu i ledzwiach czuje sie tak jakbym miala dostac @ nie mam zadnych plamien i niewiem czemu tak boli troche mnie to martwi mowilam lekarce juz na poczatku ciazy bo tez mnie bolalo ale powiedziala ze nie ma sie czym martwic pozniej mi przeszlo a teraz znowu sie zaczelo co mam robic?? i jeszcze jedno czy mialyscie utrate apetytu??bo ja chodze glodna a nie mam ochoty na jedzenie i troche je wmuszam w siebie

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

miekka, ja mam to samo. i to juz od dawna. brzuch mnie boli na okraglo ale badania nic nie wykazuja. to znaczy mialam infekcje drog moczowych i dwa razy bylam na antybiotyku. wyleczylam to ale brzuch dalej boli. apetytu nie mam i nawet jak jestem glodna to jem na sile i nigdy nie wiem na co mam ochote.

przykro mi, ze nie moge Ci nic poradzic ale mam nadzieje, ze pocieszeniem jest to, ze nie jestes sama.

powodzenia.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

a co do boli to lepiej skontaktowac sie z ginem,jak wczesniej pisalam tez mam bole podbrzusza,w piatek mialam okropne bole,ze nie dalam rady isc,okazalo sie,ze to skurcze,teraz biore leki i mam przymusowe lezenie,a wiec lepiej jednak skonsultowac wszystkie bole z lekarzem,lepiej dmuchac na zimne

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]  Moderatorzy: lady_in_red, Moderatorzy

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]