Dzisiaj jest ndz sty 19, 2020 5:11 pm

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Szpitale, lekarze, położne - opinie

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 601 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 31  Następna
Autor Wiadomość

Jestem po raz pierwszy w ciąży i czuje sie przerażona. potrzebuje jakiegosdobrego lekarza, ktory poprowadzi mnie przez ciążę> Czy któraś z Was rodziła w Lublinie i możemi polecić dobrego lekarza? Bardzo proszę o radę

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Czesc, ja tez jestem z Lublina, chodze do gin. Ewy Baszak, duzo osob ja poleca. Przyznam sie ze poczatkowo nie myslalam ze bede chodzic do kobiety ginekolog - mialam zle doswiadczenia , ale po pierwszej wizycie przekonalam sie ze jest to najlepszy ginekolog do jakiego chodzilam. Dopiero mialam dwie wizyty, zobaczymy jak bedzie dalej, bo niedlugo przeprowadzam sie na drugi koniec Lublina i nie wiem czy nie bedzie mi za daleko :) . Wspomniany ginekolog przyjmuje prywatnie na Kaprysowej 1. Jesli chcesz moge podac ci do niej nr tel. A moze sama juz wybralas? Jesli mozna wiedziec kogo i czy juz wybralas szpital?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witam. Chodzę do pani dr Wójtowicz, przyjmuje w luxmedzie, ale zastanawiam się nad zmianą lekarza. W którym tyg jesteś? :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witaj Ja jestem bardzo zadowolona z doktora Skorupskiego Pracuje w szpitalu na Jaczewskiego Uratował mnie przed niepotrzebną wizytą w szpitalu do którego na siłę kierował mnie inny ginekolog Przyjmuje on w Luxmedzie ale ja chodzę do niego do Luxmedu w Kraśniku Słyszałam o nim wiele dobrych opinii Jest młody ok 35 ale naprawdę konkretny Pozdrawiam.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Jestem w.. WOW 11 tc, jeszcze tydzien i przejde do II trymestru :) a Ty Kropka ?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

jeśli chodzi o szpitale to ponoć najlepszy jest ten na jaczewskiego, ale broń Boże nie na kraśnickich

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

:( no bo ja sie wlasnie szykowalam na Krasnickie :( Niedlugo przeprowadzam sie w tamte strony i myslalam ze tam bede chodzic do szkoly rodzenia a potem moze porod w wodzie :) ale skoro piszesz zeby unikac, to chyba ten na Jaczewskiego, tylko czy tam sa porody rodzinne, bo chcialabym zeby tatus dziecka byl przy nas w tej wielkiej chwili :) A o co konkretnie chodzi z tym na Krasnickiej?

Offline Wyświetl profil  

a ja polecam wlasnie Kraśnickie!!! sama tam rodziłam i uważam, że jest to najlepszy szpital w Lublinie. Na pewno ma najlepsze warunki - po porodzie przebywa się w sali 2 lub 3 osobowej, na lubartowskiej, staszica i jaczewskiego sa pokoje 6-8 osobowe. Jak na raz placze 8 malych dzieci to dopiero jest jazda :)
Na krasnickich sa lazienki przy pokojach - luksus. W razie co (czego nie zycze oczywiscie) na patologii ciazy tez sa dobre warunki i 4 osobowe pokoje z lazienkami. Warunki sa najlepsze w calym Lublinie!!!
Personel mily - i lekarze i polozne, ucza jak wszystko robić przy dziecku itp
Do porodu tez maja niezle warunki, jest wanna, ale zeby w niej rodzic to trzeba chyba jakos wczesniej sie przyuczyc czy cos takiego. Ale zawsze mozna z wanny skorzystac w celu usmierzenia bolu.
Ja przelezalam na krasnickich tydzien, a potem miesiac na patologii, rodzilam i spedzilam potem 5 dni po porodzie i zdecydowanie polecam!!!!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Cześć dziewczyny,

Ciesze się że mogę z Wami przedyskutować kwestię wyboru szpitala czy lekarza. U mnie obecnie zaczyna się 17 tc i tak jak Bożena również chodzę na wizyty do dr Baszak. Bardzo miła kobieta :) bardzo miłe wizyty, jednakże ostatnio powiedziała mi że nie umawia się z klientkami na odbiór porodu... Cóż, miło by było gdyby mogła być taka możliwość, zawsze to jakaś pewność, że wszystko potoczy się dobrze... Szykuję się do szkoły rodzenia na Jaczewskiego i również do porodu na Jaczewskiego, jako że moja siostra 2 razy już tam rodziła (ostatnio 18 sierpnia). Siostra wybrała innego lekarza i poleca mi go usilnie, ponieważ on uczestniczył w obydwu porodach, a nawet z urlopu przyjechał żeby odebrać... To nęcące, ale ... dr Baszak jest tak sympatyczna że aż szkoda mi z niej rezygnować... Doradzcie coś proszę bo jestem w rosterce.

Jak Bożeno Twoje kolejne wizyty? Zmieniłaś panią doktor? Jeśli możesz daj znać.

Pozdrawiam serdecznie przyszłe mamusie z Lublina
:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja tez niestety uslyszalam dla mnie smutna wiadomosc na ostatniej wizycie ze nie jezdzi do porodow :cry: . Szkoda bo chcialabym miec taka osobe przy sobie w tym czasie. Z tego powodu nie wiem czy bede rodzic na Jaczewskiego, skoro jej nie bedzie to jakos mnie ten szpital a szczegolnie ostatnia rozmowa z polozna tego szpitala nie przekonuje. Wczoraj rozmawialam z dwiema poloznymi jedna z Jaczewskiego, druga z Krasnickich. Pytalam o szkole rodzenia, i o porod np naciecie krocza czy jest rutynowo robione kazdej kobiecie i o pozycjach w czasie porodu. Polozna z Jaczewskiego powiedziala mi ze nie udzieli mi zadnych informacji przez telefon, ze to nie jest rozmowa na telefon, dowiedzialam sie tylko ze zajecia w szkole kosztuja 500 zl, kiedy sie zaczynaja i ile godzin. Na moje prosby, zeby mi odpowiedziala na te dwa krotkie pytania, ze od nich zalezy czy zapisze sie do szkoly i ze jestem w ciazy i ze mi nie jest latwo dojechac do Jaczewskiego zeby sie dowiedziec. Polozna nie ustapila, powiedziala ze to nie na telefon, jak chce sie dowiedziec to mam zapisac sie i zaplacic za kurs na kursie mi powiedza.
Zaraz wiec wykonalam telefon na Krasnickie i tam nie tylko polozna odpowiedziala mi na moje pytania ale wogole sie rozgadala :) . Poza tym powiedziala ze jak bym miala jeszcze jakies watpliwosci, pytania moge do nie j zawsze zadzwonic (bez zapisywania sie na kurs). A to co sie dowiedzialam min to ze krocze nie jest nacinane na Krasnickich i nawet pierworodki rodza bez naciecia chyba ze zachodzi potrzeba, wiele jest pozycji, jednak najczesciej wybierana jest polsiedzaca.
Jak rozmawialam w pon z Dr Baszak pytalam sie jaki szpital poleca to wlasnie mi powiedziala zebym wybrala miedzy Krasnickimi a Jaczewskim, Jaczewski ze wzgledu na to ze to jest klinika i wrazie patologii ciazy maja najlepsze zaplecze, a Krasnickie dla warunkow w jakich sie rodzi. Wczoraj ta druga polozna powiedziala mi dokladnie to samo. Narazie wiec sklaniam sie w strone Krasnickich. Nie mialabym zadnych dylematow gdyby kochana pani Baszak byla przy porodzie wtedy nawet na ta straszna polozna nie zwracalabym uwagi, a tak.. nic mnie nie trzyma przy Jaczewskiego

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witam, :)

Ja też w poniedziałek byłam u Pani Doktor :) Może się nawet widziałyśmy :)

Ja już wiem napewno że się zdecyduję na Jaczewskiego. Ale problem jeszcze z lekarzem... ciągle myślę o lekarzu mojej siostry, 2 porody ładnie odebrane ... Może słyszałaś coś o dr Pietrasie? Nazywa się Grzegorz Pietras i jest specjalistą od ciąż trudnych ... tak więc gdyby co - nie daj Boże - .... pomoże, ale ta miła Pani doktor ... No cóż niezły orzech mam do zgryzienia i jestem w wielkiej rozterce... ale może sprawa się sama jakoś rozwikła :)

Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Przy wyborze szpitala kieruję się tym, czy pracuje w nim mój lekarz co prowadzi ciążę. Dla mnie to ważne by przy porodzie był mój lekarz, a nie jakiś dyżurujący czy tylko położna. Łatwiej jest gdy w mieście jest tylko jeden szpital, gorzej jest gdy ich jest więcej wtedy trzeba wybierać. Słyszałam sporo opinii na temat szpitali w Lublinie. Chwalą sobie szpital na Staszica, na Kraśnickiej, na Jaczewskiego (gdy ma sie problemy w ciąży).

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Niestety nie znam tego doktora (Pietras) i nic o nim nie slyszalam. Zastanawiam sie czy nie zmienic lekarza prowadzacego na takiego ktory pracuje na Krasnickich, jest kilku polecanych, tylko szkoda byloby rozstawac sie z nasza pania ginekolog. Z drugiej strony juz sie tyle nasluchalam na temat porodow w roznych szpitalach, ze doszlam do wnosku ze trzeba miec poprostu szczescie. Slyszalam tyle samo dobrych co i zlych opini o kazdym szpitalu.
GosiaM a kiedy masz nastepna wizyte? Ja niestety dopiero 25 IX.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Hej,

Bożena ja mam wizytę również na 25 IX :) w poniedziałek i mam nadzieje na USG, bo już bym chciała poznać płeć dzidziusia, a jestem niecierpliwa :) A czy Ty już wiesz jakiej płci Twoje maleństwo?

Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Może nawet w poczekalni się spotkamy :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Czesc Laseczki! :D
Ja jestem 19.2 tc i slyszalam ze Krasnickie sa dobrym wyborem. Ja tam sie zdecyduje ze wzgledu na mozliwosc porodu wodnego, na ktory licze. :lol: Zastanawiam sie rowniez nad taka opcja prywatnie - wiecie moze ile to kosztuje?
A poza tym, ktora z Was zna lekarza, ktory jest latwy w wydawaniu troche 'lewych' zwolnionek? Oczywiscie za oplata :wink:

Pozdrawiam goraco!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

GosiaM plec poznam dopiero 25 IX jak sie oczewiscie dzidzia dobrze ustawi :) , to bedzie moje polowkowe USG, nie moge sie doczekac.
Luizka zapisujesz sie do szkoly rodzenia przy szpitalu na Krasnickich i czy twoj lekarz prowadzacy jest z tamtad? Slyszalam ze szkola rodzenia na Raclawickich ma w programie "na zyczenie -przygotowanie do porodu w domu" wiec wydaje mi sie ze i ta opcja jest mozliwa w Lublinie.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Bozena, ja pewnie poznam płeć dopiero na ... jeszcze kolejnym badaniu, bo 25 IX prawdopodobnie jeszcze nie będzie chciała zrobić mi USG - chyba że się uprę :) ale i tak nie ma co wymuszać zbyt wielu badań... Ostatnio jak byłam na badaniu to był tydzień 15+6 tc, ale jak mnie manualnie badała pani doktor to powiedziała że macica wygląda na 18tc, poza tym na usg (a miałam 2 robione na początku) zawsze wielkość dzidzi była o 1 tydzień starsza .... więc może, 25 IX jak będę to u mnie już będzie 19+6tc. ... To może mi zrobi ... oj bo ja taka niecierpliwa jestem i też chciałabym zobaczyć dzidzią jak koziołki fika :) A połówkowe to robi się między 22 a 26 tc? To u mnie może być i tak jeszcze wcześnie ... :) ale zobaczymy .... a to jeszcze z 3 tygodnie :)

Jeśli chodzi o zwolnienia Luizka to moja (nasza :) ) pani doktor mi od początku dała zwolnienie bo ją poprosiłam i już od 1 sierpnia jestem na zwolnieniu. - ale nie jest to lewe zwolnienie :) - tylko normalne :) Pomijam fakt że mam kiepskie warunki w pracy żeby nie narażać się na jakieś bakterie i wirusy ... nie wspominając o wygodzie siedzenia ... i o braku fotela z oparciem ... A na zwolnieniu moje samopoczucie uległo wielkiej poprawie :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Cześć. Czy któraś z was zna lekarza prof. Jakiela??? Właśnie ma mi robic laparoskopięi bardzo się denerwuję. Proszę was o opinię. Ten zabieg mam mieć robiony w szpitalu na Staszica.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Gabis przykro mi ale nie pomoge ci, nie znam, szczerze mowiac z lubelskich lekarzy znam tylko dr. Baszak i jeszcze jedna kobiete ginekolog ktora pracuje w akademickiej przychodni.

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 601 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 31  Następna

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Szpitale, lekarze, położne - opinie

Strefa czasowa UTC [letni]