Dzisiaj jest wt kwie 07, 2020 2:50 pm

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Mamy z dziećmi

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 40016 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 2001  Następna
Autor Wiadomość
2 żółte kartki
Awatar użytkownika

Obrazek
Obrazek
Hej
Poniewaz nie moge znalezc za wielu rowiesnikow mojego alana czyli dzieciaczkow z pazdziernika 2005 postanowilam zalozyc watek dla mamus z rocznika 1985-1986 :) Nie takie juz mlodziutkie :shock: ale jako mamusie czesto wygladajace jeszcze zbyt mlodo my 21-22 letnie kobietki w roli mamusi...jak sie z tym czujecie jak odnajdujecie sie w roli matek, zon...?
Zapraszam do rozmow wymiany zdan...rad...temat moj uwarzam za OTWARTY :):):)

Dodano 29.06.2007

WITAM !!!
Oto spis wszystkich obecnych na temacie "Mamusie rocznik 85,86,87.."
Od 22 stycznia, czyli od dnia założenia przez MISIULKĘ powyższego tematu, pojawiło się nas 60!!!! Osoby wpisuję po kolei od dnia założenia tematu tak jak kolejno przybywały nowe osoby. Uwaga! Jeszce nie wiem czy mi się to uda więc z góry przepraszam za błędy i prymitywność. No i zanim lista...

Misiulko!!! dziękujemy Ci wszyscy za wspaniały pomysł założenia tematu...był bombowy...dzięki temu mamy tu swoją "rodzinkę", mamy coraz więcej zaangażowanych w temat no i mamy siebie!!! wszystkie nawzajem...gdyby nie Twój pomysł, pewnie wiele z nas by sie nie poznało. Tak więc ukłony w stronę super pomysłu i jego autorki...Buźka.

Obrazek
[/b]

Ostatnio zmieniony śr lip 04, 2007 7:38 pm przez Misiulka, łącznie zmieniany 3 razy

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

heja jestem rocznik 85-doklanie 11-11-1985 ;)

nie ma nikogo wiecej? :shock:
pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: mlode mamy

witam ciebie mloda mamo;) mam 20 lat i.....moze to glupio zabrzmi, ale bardzo chcialabym zajsc juz w ciaze...moj chlopak nie jest moim pomyslem zachwycony:(, ale ja czuje, ze powinnam juz starac sie o dziecko. zajmuje sie dziecmi, mam doswiadczenie i z calego serca pragne miec juz malego bobaska. mam wlasne mieszkanie, w lipcu wylatujemy do irlandii, jezeli chodzi o mnie, to jestem juz gotowa przyjac pod swoj dach nowego lokatora;) niestety nie bede do niczego zmuszala T.-mojego chlopaka...nie "wrobie" go w dziecko, nie bede kombinowac, on dobrze wie, ze bardzo mi na tym zalezy, bo czesto na ten temat rozmawiamy, ale mimo to, nie chce jeszcze zostac ojcem...opowiedz mi cos o tym, jak zaszlas w ciaze, co wtedy czulas, jak chlopak na to zareagowal itp...moze kiedy opowiem chlopakowi, ze to wcale nie jest takie straszne, ze to wielka radosc, zmieni zdanie...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

my sie juz znamy:) mam 20 lat (rocznik 86-kwiecien) fajnie ze zalozylas taki watek, zobaczymy ile takich mlodych mam jest na forum :) wpisujcie sie kobietki !!!!

nasza dzidzia byla planowana , radzimy sobie swietnie od samego poczatku,niestety jestesmy daleko od naszych rodzi wiec zadnego wsparcia nie mamy ...nie mozemy liczyc na to ze maluszka podrzucimy chocby na 5 min do babci...jednak zupelnie nam to nie przeszkadza..wrecz przeciwnie!!!Tristanek daje nam wiele radosci kazedego dnia!!!
bardzo ucieszylismy sie kiedy zrobilam tescik i pojawila sie krecha!! poprzednie 6 nie przynosily codownej nowinki...teraz jestesmy najszczesliwszymi rodzicami na swiecie ..pozdrawiam wszystkie mlode mamcie :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

ja jestem 87 więc chyba się nie załapię :P

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
2 żółte kartki
Awatar użytkownika

Oczywiscie skoro zalozylam ten watek to i ja jestem rocznik 1985 dokladnie 1 marca :) a wiec mlodziutka ze mnie mamusia:)
Nasz dzidzius nie byl do konca planowany aczkolwiek tak strasznie przekochany ze strach...o ciazy dowiedzialam sie w pierwszy dzien moich wakacji po 1-szym roku studiow...obecny maz nie byl jeszcze mezem ale oczywiscie ukochanym tym jedynym wybranym wymarzonym...
Czesto rozmawialismy o dzieciach ale przeciez nie myslelismy jeszcze o slubie wiec to bylo tylko tak...marzenia o wspolnej przyszlosci...najpierws studia praca - to zdanie rodzicow...zycie czesto uklada sie samo tak jak chce...szybko przywyklam do wiedzy ze bede mama pokochalam fasolke...przezylam to co najpiekniejsze ślub...wymarzony wysniony...porod...nie straszny aczkolwiek dlugi i meczacy...moje zycie...to... jedna wielka reka Boga...on sprawil ze jest tak jak jest mam moich ukochanych dwoch mezczyzn najwieksze dwa szczescia...
I choc mloda ...jeszcze sama dosc dziecinna.. wgladajaca na 16 lat jak okreslaja znajomi...i sprzedawcy w sklepie-pytajacy sie podejrzliwym wzrokiem o dowod przy kupnie piwa :lol: - to jednak powazna mamusia...oddana calym zyciem swoim facetom...
A jakie wy jestescie i jaka jest historia waszych dzieciatek...znajomosci z mezem...zapraszam jeszcze nie wypowiadajace sie do podjecia rozmowy :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
2 żółte kartki
Awatar użytkownika

A jako zalozycielka watku zapraszam jak najbardziej jupinko jeden roczek w ta czy w ta ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka

ja jestem 89,czy ja też mogę ?

EVI_ witaj i tutaj ;)

Obrazek

Obrazek
+euthyrox, eltroxin, diane35, selen

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

:) dziękuję za zaproszenie, nie chcę tylko żeby wyglądało, że się wpycham gdzieś na siłę :) a tak w ogóle to fajnie być mamą, każdy dzien jest pełen radości o ile dziecko zdrowe.
Kacper nie był planowany, ale jest bardzo kochany, uwielbiam go, tak ślicznie pachnie i w ogóle jest super.
Misiulka twój synek to juz duży chłopak, co mu dajesz do jedzenia w ciągu dnia?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

witajcie młode mamy :-) Ja jestem z rocznika 1986... jako żona czuje sie dobrze, mąż nie narzeka (hihi) więc myśle, że jest ok. CO do mamusi - będę nią za kilka dni...mam pewne obawy czy się sprawdze - jak te starsze, doświadczone. Bardzo kocham swoje maleństwo i będę się starać być bardzo dobrą matką. Myśle, że jako 21 latka mam w sobie więcej sił i odwagi... Pozdrawiam wszystkie młode (starsze też :D ) mamusie!!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
2 żółte kartki
Awatar użytkownika

Moje sloneczko je wszysko a raczej nie je nic bo to typowy niejadek on uwielbia jesc to co my...kanapki z serem...odgrzewana pizze :P ale daje mu tez kaszke manna, zupki, dania miesne:watrobke, kotleciki, mielone a twoj jupinka to chyba nie duzy chlopak hm..? wyglada na bardzo dobrze zbudowanego :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
2 żółte kartki
Awatar użytkownika

Witam serdecznie Doroto M ale widze ze moje malenstwo jest tutaj najstarsze chyba w ogole jedne ze starszych na tm forum prawda...?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka

dobra,nie wcinam się w wąteczek
ale jak by co zapraszam na
http://forum.e-mama.pl/viewtopic.php?t= ... sc&start=0

:wink: :wink: :wink:

Obrazek

Obrazek
+euthyrox, eltroxin, diane35, selen

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

my poznalismy sie wieleee lat temu ...zaczelismy byc ze soba kiedy ja mialam 17 a J 16 lat ..3 miesiace pozniej zamieszkalismy razem...od 2 lat jestesmy w anglii tu tez postanowilismy ze chcemy sie o dzidzie starac..bardzo sie zmienilismy oboje kiedy to wkroczylismy dosc szybko w dorosle zycie , praca ,dom, teraz maluszek...nie czuje sie na swoj wiek... bardzo kocham moje 2 skarbenki i ciesze sie ze wszystko sie tak uklada..mam nadzieje ze bedzie jeszcze lepiej

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
2 żółte kartki
Awatar użytkownika

I tego ci zycze ba5hka :) duzo pomyslnosci...ja tez kiedys chcialabym stad wyjechac...nie widze tu dla siebie perspektyw...niestety poki co maluszek za maly a mąż jest zdania ze i tutaj damy rade...byle razem...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Hej Dziewczyny. Jestem z 86 dokładnie z czerwca. W marcu zostane mamusią, nie planowaliśmy dzidziusia ale bardzo sie ucieszyliśmy na widok dwóch kreseczek na teście:) w październiku wzięlismy ślub i teraz powoli urządzamy swoje mieszkanko u rodziców, mieszkam w domu jednorodzinnym a ze jestem jedynaczka to mam cała góre domu dla siebie:) No wiec mamy i tyle mniej zmartwień ze jakby cos to dziadki beda w pobliżu:) pozdrawiam wszystkie mamuśki:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Misiulka tak pytam z ciekawości co takie "starszaki" jedzą, bo mój to głównie na cycu, chyba cięzko będzie go odzwyczaić, mam zamiar karmić tylko do roku czasu. Kacper jest duży jak na swój wiek, nasza pediatra mówi na niego niedźwiedź :p
ba5hka ja jestem ze swoim odkąd miałam 16 lat, tyle tylko że on jest starszy i nigdy nie mieszkaliśmy razem, jak nocowałam u niego to byłam strasznie niewyspana, bo lubię spać sama, a Ty? nie miałaś problemów żeby się przyzwyczaić?
Soniaczek to są plusy bycia jedynaczką:) Twoi rodzice pewnie się cieszą że zostaną dziadkami
pozdrawiam serdecznie

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Czesc Dziewczynki :D
Ale super ze znalazlam ten watek :D Bardzo mi sie spodobal pomysl zalozenia takiego watku Misiulko :) Super ze wszystkie jestesmy w podobnym lub takim samym wieku bedziemy mogly sie wymieniac doswiadczeniami i odczuciami na kazdy temat :)

Ja jestem rocznik 1986 z pazdziernika :) Termin mam na 30 lipiec i juz sie strasznie nie moge doczekac kiedy zobacze i przytule tego mojego szkraba :D
Mysmy planowali miec dzieci lecz nasza kruszynka w moim brzusiu jest wpadką :D Slub mial sie odbyc we wrzesniu 2007 i wtedy mielismy rozpoczac staranka o naszego pluszaka lecz los chcial inaczej :D I szczerze mowiac bardzo mnie to cieszy bo juz od dawna bardzo pragnelam dzidzie lecz Maciek caly czas sie bal ze nie bedziemy mieli za co zyc. Owszem teraz jest troszke trudno ale sobie radzimy :) Slub bedziemy mieli 17 marca 2007 roku czyli za 2 miesiace :) Pzrygotowania do slubu ida pelna parą :D

Teraz w czasie ciazy jest mi troszke trudno bo caly czas spotykam jakies niechciane niespodzianki ze strony mojego organizmu :( Od pocztaku mialam plamienia i lekki krwawienia. Teraz juz to ustapilo naszczescie i mam nadzieje ze tak juz pozostanie. Nawet jak cos mi tam poleci to przestalam sie tym przejmowac. Bo wiem ze to nie jest grozne. Wczoraj bylam u gina na USG ! Tutaj zamieszczam watek na ten temat ktory zamiescilam.

http://www.forum.e-mama.pl/viewtopic.ph ... 410#311410

Teraz juz wiem po tych postach ze tak poprostu sie ulozyl i tyle ;)

Pozdrawiam buziaczki :*

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

paulina861 bedzie wszystko dobrze :) zobaczysz nie stresuj sie niepotrzebnie!!

Ja jestem rocznik 85 z maja, dzidzia moja byla nieplanowana ale jestem bardzo szczesliwa ze juz niedlugo bede miala przy sobie moje malenstwo :) Zazdroszcze wam jak czytam ze wiekszosc z was po slubie albo w czasie przygotowan... Ja slubu miec nie bede choc zawsze jak kazda dziewczyna o nim marzylam, ale za to bede szczesliwa lecz samotna mamusia.. Pozdrawiam wszystkie mlode mamy!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

kate21 jaka tam samotna, masz swojego skarbka przecież! czyli nigdy ne będziesz samotna:)
ja nie jestem po ślubie i wcale mi sie do tego nie spieszy, za młoda jestem:P a tak na serio to chciałabym jedną rzecz zrobić dobrze, nie wezmę ślubu z powodu dziecka czy tam dla dobra dziecka tylko dla siebie.
Misiulka, ba5hka wkljecie jakies zdjęcia swoich maluszków, chętnie pooglądam !!!

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 40016 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 2001  Następna

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Mamy z dziećmi

Strefa czasowa UTC [letni]