Dzisiaj jest wt gru 10, 2019 10:00 pm

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Śląskie

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 11946 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 598  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

[color=black][/col
Witam wszystkie przyszłe mamusie z częstochowy i okolic.
Piszcie czy wiecie juz gdzie będziecie rodzić, i takie tam

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

No nareszcie jakaś przyszła mama z Częstochowy :D Kiedyś dawno zakładałam wątek częstochowianek ale żadnej mamy nie było na forum. Mam nadzieje że teraz pójdzie nam lepiej :D
Mam zamiar rodzić na Parkitce bo tam pracuje mój lekarz i znajoma położna - oddziałowa :wink:
A i jeszcze, nazywam się Magda i mieszkam obecnie w Blachowni ale z Czwy pochodzę :)
Pozdrawiam serdecznie :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

10 lat mieszkałam w Częstochowie...bogu dziękuje,że się wyprowadziłam :?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU
Awatar użytkownika

Cześć Dziunia!

Mam na imię Ola i też zamierzam rodzić na Parkitce i to już całkiem niedługo, bo termin mam na 28 stycznia. Mój lekarz też tam pracuje, więc może nie będzie źle....... Nie niepokoją Cię trochę niepochlebne opinie o tym szpitalu? Dość często się takie słyszy...... Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witam !!
A ja dokladnie jestem z Poraja :) Magda sie klania. Widze ze jestem najmlodsza stazem hehehehehe a rodzic bede na Blachowni bo lekarz moj tam pracuje :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: Witam
Awatar użytkownika

Ja będę rodzić na Mickiewicza bo też tam mój lekarz pracuje i moja ciocia , więc same rozumiecie lepiej wsród swoich . Ach i jeszcze jedno pytanie czy gdybyście miały wybrać cesarkę czy naturalny poród za którą się bardziej opowiadacie .

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: Tu też Magda
Awatar użytkownika

Ach zapomniałam dodać ja też nazywam się Magdalena więc jak widzę duzo nas tu POZDROWIENIA I BUZIAKI DLA WASZYCH MAŁYCH KRUSZYNEK

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Hello Przyszłe mamusie Częstochowianki!!
Ja też jestem z Cz-wy. Mam na imię Kasia i dopiero niedawno dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Zaliczyłam już lekarza-on pracuje na tysiącleciu i podobno jest bardzo w porządku, więc chyba przy nim i przy tym szpitalu pozostanę.
Cieszę się, że mogę Was poznać, będąc w tej samej sytuacji powinnyśmy się wspierać i udzielać rad.
Czy jest jakaś z terminem na wrzesień 2007?
Pozdrowionka :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witam po dłuższej przerwie :D Komputer mi zastrajkował i miałam przymusową rozłąkę z forum a muszę się przyznać że chyba jestem uzależniona :oops: :wink:
Oleńka nie przeraża mnie opinia Parkitki bo podobne krążyły o Mickiewiczu i Tysiącleciu a dziewczyny tam rodziły i było oki. Ja będę tam rodzić bo pracuje tam mój lekarz, przyjaciółka mojej mamy która jest położną oddziałową i w ogóle mam zaufanie do tego oddziału :) Miałam kilka problemów ginekologicznych i mi pomogli tak więc.....
Mam nadzieję ze wątek będzie się rozwijał bo miło jest tak pogadać w gronie mam z tego samego miasta i jego okolic :D Pozdrawiam cieplutko :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Cześć Mamuśki:)
Ja też jestem z Częstochowy, chociaż pochodzę z Blachowni. I tam będę rodzić, z racji lekarza:)
Fajnie, że jest nas kilka mieszkających blisko:)
Justyna

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

oj widzę że Częstochowa przycichła :(
Co dziewczyny u Was słychać? Jak się czujecie?
Czy jest jakaś z terminem na wrzesień?
Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

babysek pisze:
Hello Przyszłe mamusie Częstochowianki!!
Ja też jestem z Cz-wy. Mam na imię Kasia i dopiero niedawno dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Zaliczyłam już lekarza-on pracuje na tysiącleciu i podobno jest bardzo w porządku, więc chyba przy nim i przy tym szpitalu pozostanę.
Cieszę się, że mogę Was poznać, będąc w tej samej sytuacji powinnyśmy się wspierać i udzielać rad.
Czy jest jakaś z terminem na wrzesień 2007?
Pozdrowionka :D

ja mam na lipca termin 8 lipca ale podobnie jestesmy w tygodniach , bo jak patrze na inne dziewczyny to juz sa daleko :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

młoda żonka Fajnie Cię poznać! a gdzie będziesz rodzić? Jak sie czujesz? Czy te pierwsze dolegliwości juz Ci przeszły? Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Rodzić bedę na Blachowni bo lekarza mam który mnie prowadzi a jest na Blachowni. A czuje sie dobrze jakby nie brzuch rosnacy to nie powiedzialalbym z ejestem w ciazy :) hehehe na poczatku mialam chyba z 4 dni mdlosci ale nie wymiotowallam a ni nic takiego :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witam.Ja także Częstochowa.Ja dopiero wczoraj potwierdziłam ciąże z bety więc z moich obliczeń to dopiero 2-tydz. więc termina na koniec sierpnia będę rodzić napewno po raz 2 na Tysiącleciu mam lekarza swojego właśnie stamtąd prowadził mi 1 ciąze i teraz też do niego dziś idę.
U mnie narazie żadnych objawów no może mam tylko sutki wrażliwe.. :D

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Co do mojego samopocucia to jest całkiem nieźle maluszek kopie skacze i wierci sie kiedy tylko próbuję dpocząć taki mały złośnik we wtorek mam kolejną wizytę i może już będę wiedzieć co tam siedzi bo ostatnio to niestety wypioł się i nic nie chciał pokazać ma chyba charakterek tatusia hi hi hi pozdrowienia i miłej niedzieli

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU
Awatar użytkownika

A ja czekam i czekam i nic mnie nie bierze, do terminu jeszcze tydzień. Jutro zaczynam 40-sty tydzień :shock: Nie sądziłam, że tyle wytrwam, a tu proszę :D Pozdrawiam wszystkich

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Kami_sia a możesz zdradzić nazwisko tego Twojego lekarza? Bo mój tez jest z tysiąclecia, nazywa się Lemański i może okaze sie ze to ten sam i ze spotkamy się u niego w poczekalni?!? :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Cześć dziewczyny , ja też jestem z Częstochowy:)), tyle że mnie termin już goni będę rodziła na parkitce i powiem szczerze że się ciesze, pogadamy z reszta jak juz będę po:)), ale muszę przyznać że mam pare koleleżanek które juam rodziuły i są zadowolone a plotami nie ma co się przejmować

Offline Wyświetl profil  

Fajnie, że jest taki wątek.
Mam na imie Ania a termin porodu to siepień.
Pozdrawiam wszytkie przyszłe mamy z mojego miasta i nie tylko.
Jak się czujecie??

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 11946 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 598  Następna

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Śląskie

Strefa czasowa UTC [letni]