Dzisiaj jest wt paź 21, 2014 11:34 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wynik testu
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU

Dziewczyny, okres powinan mieć 27.12. Raczej mam regularnie. Troszke boli mnei w dole brzucha. Zrobilam test i tu zaczyna się problem: CHYBA pokazała się druga kreska. Chyba - bo jest tak delikatna,ze prawie neiwidoczna. Ale napewno jest. Czy to wynik pozytywny? WCześniej gdy robiłam testy, nei było widać żadnej kreski, nawet tak delikatnej. Jutro idę do ginekologa, niew iem jednak czy to coś wyjaśni, bo jeśli jestem w ciąży to dzidzia musi być bardzo malutka....

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

wydaje mi sie ze jestes w ciazy...na testach jest napisane ze nawet jak jest slaba to oznacza ciaze...gratuluje :)ja tyle szczescia nie mialam mi pokazal jedna i nawet cienia drugiej nie bylo widac :(

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU

Zastanawiam sie co powie jutro lekarza, czy będzie mógł coś stwierdzić

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

wydaje mi sie ze chyba za wczesnie zeby gin cos stwierdzil ale moze ci powiedziec ze macica powiekszona a jak powiekszona to pewnie dzidzia ale jeszcze jej nie widac:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU

Zobaczymy jutro....martwie się, bo przez 2 tygodnie brałam leki na zapalenia jajnika, jesli zaszkodziły dzidzi to chyba nie przeżyje :(

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Martita - za wczesnie na wizyte u ginekologa. raczej nic Ci ciekawego nie powie. Obejrzy wizualnie narzady plciowe i tyle. Na USG raczej nic nie zobaczy. Zbyt wczesna ciaza.
Co do testu to u mnie bylo podobnie - pierwszy 4 dni przed okresem - negatywny, drugi w dniu miesiaczki chyba albo dwa dni po spodziewanym terminie - negatywny. Trzeci robiony w wigilie ( 4 dni po drugim tescie ) - druga slabiutka i bladziutka kreska. 4 dni pozniej zrobilam badanie krwi na beta HCG - wartosc 190 - ciaza :) I dzis dopiero poszlam dogina ( zaczal mi sie 7 tydzien ciazy wedlug tego jak licza lekarze - od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki, czyli w rzeczywistosci 5 tydzien ) i zobaczylam fasolke, ale gin wczesniej stekal, ze za wczesnie i ze pewnie nic sie nie zobaczy. No zobaczylismy.
Jak Twoj gin ma USG dopochwowe to moze juz cos zobaczy.

Zycze powodzenia no i GRATULACJE!!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU

malazosoa - nawet nei wiesz jak ta kreska wątle wyglądała! Moja mam najpierw twierdziła, że nia ma żadnej kreski, dopiero po założeniu okularów i przypatrzeniu sie zauważyła....Twoja też była taka blada?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Martita - nie zamartwiaj sie, bo to na pewno dzidzi nie pomoze a moze tylko zaszkodzic. Co ma byc to bedzie - wplywu na to nie masz. Jak jutro pojdziesz do gina to mu wszystko powiedz.

Na pewno bedzie dobrze.

A test kiedy robilas? Moze powtorz i zrob z porannego moczu - wieksze stezenie.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU

Badałam po powrocie z pracy, ale od rana nie siusiałam. Nieststy na rano nie mam testu, ide do pracy i nie kupie :( A gina mam na 10:00 - własnie kontrola po zapaleniu jajnika

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Marita - u mnie ta druga kreska byla blada, ale widoczna. Jasnofioletowa.

W sumie dobrze ze idziesz do ginka. Moze nic Ci konkretnego nie powie i nie zobaczy, ale zmienia sie macica, szyjka macicy i jest zasiniona. On to bedzie widzial to Ci powie. Potem bedziesz musiala troche poczekac.

Powiem Ci tez, ze ( ale to moze nie byc wcale w Twoim wypadku ) moja kolezanka tez miala zapalenie jajnika ( zapalenie przydatkow czy jakos tak ) i okres jej sie spoznial i test ciazowy wyszedl falszywie pozytywny. Ciazy nie bylo. Czytalam ze testy czasem wychodza falszywie pozytywne. Jest to nawet napisane na ulotce testu ciazowego Quixx.

Jutro pojdziesz do gina to Ci powie co i jak. Na razie sie nie stresuj. Wszystko bedzie dobrze. Zobaczysz!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU

malazosia - jestes kochana. Wiem, że test nie daje pewności, ale trudno sie w tej sytuacji nie martwić. Tymbardziej, ze bola mnie piersi i od tygodnia płącze ciagle. I nawet nie ja wpadłam na to, że moge być w ciązy, tylko moj mąz. O rany......

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Na pewno wszystko bedzie dobrze. Zobaczysz co Ci jutro ginek powie.

Mnie piersi zaczely boles dopiero tydzien temu ( po ponad tygodniu spozniajacej sie miesiaczki ). A wczesniej to pobolwewalo mnie podbrzusze, i czulam dziwne mrowienie ( jakby laskotanie ) w podbrzuszu i czasem skurcze. No i czulam sie nadmiernie pobudzona i wiedzialam intuicyjnie.

Spokojnie poczekaj do jutra i sama zobaczysz co Ci lekarz powie. Mi test ciazowy wyszedl pozytywny dopiero po tygodniu spozniania sie miesiaczki.

Zycze Ci aby wszystko bylo po Twojej mysli ( bo nie wiem czy chcesz dzidzie czy nie )

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU

Bardzo chce dzidzie, tym bardziej boje się, że leki na zapalenie jajnika mogły jej zaszkodzic ;(

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

nawed najmniej widoczna kreseczka n daje jakiekolwiek szanse wiec sie ciesz dziewczyno ma szanse :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU

Cieszę sie bardzo i bardzo sie boję, że te leki źle mogły zrobić dzidzi :(

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

martita ,przez pierwsze dwa tygodnie od zapłodnienia fasolka ma specjalna ochrone ktora chroni ja równiez przed lekami i innymi ( np. uzywkami ) fachowo Ci tego nie wytłumacze ale gwarantuje ze tak jest :)
więc nic sie nie martw ;)

pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU

Dziewczyny, byłam u ginekologa. Macica powiększona. USG mam we wtorek, zawiedzina jestem - mówił, że teraz to za wcześnie....Co Wy na to? Faktycznie za wcześnie?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Martita ale powiekszona macica moze byc objawem ciazy :D :D :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

No pewnie, że za wcześnie. Teraz Ci najwyżej wymaca rozpulchnioną szyjkę... Ale większą pewność może mieć dopiero za 2-3 tygodnie. Chyba, że wyjdzie na usg...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

A NIE KAZAL CI ZROBIC BETE?

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Moderator: Moderatorzy Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]