Dzisiaj jest pn wrz 28, 2020 12:37 pm

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Kobiety w ciąży

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 157 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna
Autor Wiadomość

Hej dziewczyny,czy są już jakieś grudnióweczki 2016??? :D
ja już po raz czwarty w ciąży :shock: i po raz trzeci bobo będzie z grudnia :P: :papa:

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Hej, muszę przejść z listopadówek na grudnióweczki :) Wczoraj byłam u gina i widziałam serduszko. To 6tc.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

hej fajnie że jesteś :D super że widać u Ciebie serduszko,ja dopiero się umówię za jakiś tydz do gina,żeby zobaczyć fasolkę. Niezapomniany widok i choć to już kolejny raz,tak samo dla mnie magiczny :D No i widzę że Ty też już nie pierwszy raz w ciąży :P

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Z niecierpliwością czekałam czy odpiszesz ;) Moja ciąża jest młodsza niż pisze pod spodem, bo owulacje miałam (wyjątkowo) później ;) , ale za wcześnie żeby na usg określić dokładny wiek ciązy. Fak faktem we wtorek było serdusio <3 To moja 4 ciąża, ale ostatnią w 2013 poroniłam w 8 tygodniu. Bardzo się cieszę, że znów życie we mnie rośnie i i mam nadzieję, że tym razem będzie wszystko dobrze. Ciekawa jestem jak się czujesz? Pozdrawiam :)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

O rety ale wielkimi literami napisalam... Wszystko przez to, ze z telefonu piszę i coś musialam wcisnac ;)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

fantiel83 na razie tylko my dwie jesteśmy........a kiedyś tak dużo dziewczyn pisało,że nie nadążałam czytać :D i na pewno tym razem będzie wszystko u Ciebie ok,innej opcji nie bierzemy pod uwagę!!!
u mnie za trzecim razem doszło do zapłodnienia trzy dni przed miesiączką i nikt nie chciał w to uwierzyć :lol: ale ja wiedziałam na pewno,bo mąż wcześniej 2 tyg był w delegacji i jak przyjechał.........to z radości poszliśmy na całość :oops: i tak mamy trzecią córę :P: widzę że Ty masz już parkę,to pewnie wszystko Ci jedno co będzie,ja mam cichą nadzieję na chłopca :lol: ale najważniejsze żeby było zdrowe. Na razie czuję lekkie pobolewanie i napięcie piersi,ale to począteczek,dopiero wszystko się zacznie :lol: chyba masochistka jestem :P:
a jak Ty się czujesz?

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Chciałabym nów dziewczynkę ale zobaczymy. Wcześniejsze zajścia były "obliczone" na konkretną płeć :D tzn. na córę działaliśmy specjalnie przed owulacją, na syna w jej dniu. @ zawsze była co 28 dni więc się udawało. Teraz nie mam pojęcia kiedy zaszłam :P: Fakt, faktem wszystko mogło się poprzestawiać przez zmianę trybu życia. 2x w tyg siłownia i zmiana diety. Zbliżenia były po dniach płodnych więc... trochę jak u Ciebie, tyle, że Ty miałaś trzy dni przed spodziewaną @ więc bijesz mnie na głowę :lol: :lol: :lol:
Z objawów- mega ból piersi i senność. Nudności i wymiotów zero- jak przy poprzednich ciążach.

Kiedy do Gina się umawiasz? Ja mam następną wizytę chyba 19stego (musiałabym sprawdzić, a torebka tak daleko od łóżka :roll: ) :lol2: :lol2:

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

chciałabym się umówić za tydzień,aby zobaczyć już serduszko,spieszyć się nie będę :D to już nie tak prosto wyrwać się z domu :P:
no właśnie jak ma się regularnie @ to można cosik zaplanować,a mi akurat przed trzecią ciążą troszkę skakało i pewnie dlatego tak wyszło.
teraz nie zastanawiając się kiedy jest owulka,szliśmy na całość :wink: i od razu po pierwszym cyklu zaszłam w ciążę..............aż dziw że tak szybko się udało :lol: osiemnastka już nie jestem :P:
dziś pojechaliśmy po galeriach pochodzić i zmęczyłam się że masakra,aż mnie brzuszek zaczął boleć i zaczyna docierać do mnie że jednak jestem w ciąży i trzeba o siebie zadbać,ale już nie poleżę jak w pierwszej ciąży :oops:
fajnie że Cię nie męczyły nudności i wymioty,ja miałam jedno i drugie,aż nie mogę się już doczekać :wink:

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Z objawów... to jeszcze non stop sikam ;) Ecchh brakuje mi aktywnosci fizycznej ;( jak tylko skoncze pierwszy trymestr biore sie choc za cwiczenia ciężarówkowe. Wiesz w obydwu ciazach przytyłam kazdorazowo plus 25 kg. Teraz kiedy wrocilam do formy i uzaleznilam sie od cwiczen brakuje mi tego bardzo, ale wolac nie ryzykowac odpuściłam sobie. Też 18stka nie jestem, ale dobrze mi z moim wiekiem :) właśnie zaparzyłam sobie Inkę i trochę odpocznę. Laura w szkole a Alana położyłam na drzemkę :)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

ja tez w każdej przytyłam po 25kilo i tego boję się najbardziej,bo już nie wróciłam do swojej wagi :cry: a ćwiczyłam przed ciążami i wiem jak to uzależnia :wink:
fajnie masz że jeszcze Twój synuś chodzi spać popołudniu,moja dwulatka już nie chce,ale jak mnie złamie i musze się położyć to się kładę a moje córy koło mnie i jakoś odpocznę,bo spania to nie będzie w tym hałasie :P:
u mnie zaczęły się mdłości-masakra,a z jedzenia najlepiej wchodzi mi kanapka z pomidorem,za pomidorka dam się pokroić :D :lol: a jak u Ciebie z zachciankami :wink:

Offline Wyświetl profil  

Witajcie :)
Wczorajsza bHCG 184,70 :) jutro powtórka...

ale się cieszę :D

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

żuczek- moj synek tez niby nie chce juz spać w dzien, ale jak go kłade to pada jak mucha w 3 minuty. Co do mdłości to wczoraj też miałam o.O i mi aż dziwnie, bo podczas dwóch ciąży nie wiedziałam co to. Dziś też troche mnie muli, ale może nie będzie tak zle... Zachcianek nie mam, ale ostatnio troche pózno zagladam do lodowki :( już mi jeansy sa przyciasne bo brzuch wzdety... Powiedz mi jak to u Ciebie bylo w trzeciej ciąży, szybciej wybija? Bo moi rodzice mówia, ze w biodrach juz przytyłam, a to dopiero poczatki...

Skorupeczka- witamy i gratulujemy! :) Który to tydzień i która ciąża?

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

witaj Skorupeczka fajnie że też będziesz grudnióweczką,jak się czujesz?

fantiel83 troszkę szybciej było widać :wink: nic nie da się ukryć,najbardziej sąsiadka mnie zdziwiła,bo widujemy się rzadko ,a ona pierwsza zauważyła -o będzie trzecie- :lol: ciekawe jak teraz będzie,najszczuplejsza nie jestem,to pewnie powiedzą że po zimie się zapuściłam :P:

Offline Wyświetl profil  

Witajcie,
to moja druga ciąża (chociaż tak na dobrą sprawę to czekam na serduszko jeszcze - a propos kiedy wybieracie się do lekarzy), według ostatnie miesiączki to 6ty tydzień, ale na bank zaszłam w nią dopiero po 20-tym marca, więc muszę korygować o tydzień około.
czuję się dobrze, właściwie gdyby nie wynik badania to pewnie w życiu bym nie przypuszczała, że mogę być w ciąży, zwłaszcza, że o pierwsze dziecko staraliśmy sie 2,5 roku, a tu taka niespodzianka

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

hejka no to jesteśmy 3 grudnióweczki :shock: mało nas..... :wink:
ja idę we wtorek na wizyte do ginka i zobaczę fasolkę :D już nie mogę się doczekać

skorupeczka my też się troszkę staraliśmy o pierwsze.......a drugie,trzecie i czwarte rach ciach ciach :D coś się odblokowało i poszło....... :wink:

fantile83 a co tam u Ciebie?

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Hej laski :D faktycznie mało nas...
Skorupeczka- moja ciaza tez młodsza, niz wg ostatniej @
żuczek- też mam wizyte we wtorek!

Ogolnie nic mi sie nie chce... wlasnie sie lenie i pije kawe na dworze :lol:

Miłego dzionka! :P

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Ej...? Co z Wami? :( zaczynam się martwić...

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

hejka jestem :lol:
weekend przeleciał jak szalony,a wczoraj miałam takie mdłości,że nic mi się nie chciało,a córy moje na rolki i na rolki :roll: jak przyszedł ojciec to się położyłam i już nic nie robiłam. moje kochanie sam wykąpał córeczki :lol: ja tylko najmłodszą uśpiłam :P:
a co Wy porabiałyście? jak się czujecie?
ja mam dziś wizytę o 18 :D u ginka

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Hej, witam się z Wami "ogórkowo" gdyż ostatnio wcinam ogórki kiszone... mało tego... zalewałam je w buzi bitą śmietaną w spreju :shock: :D
Czuję się ok, wizyta u gina dziś udana. Bobo wg pomiaru ma 7t 6d i mierzy 15,7mm :)

Obrazek

żuczek- melduj :)
Skorupeczka- melduj :)

p.s. trochę się boję... córa ma anginę :?

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Wtajcie,
ja na razie całkowicie bezobjawowo :) mam nadzieję, że pod sercem wszystko w porządeczku, bo pierwsza wizyta u gina dopiero w piątek.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 157 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Kobiety w ciąży

Strefa czasowa UTC [letni]