Dzisiaj jest śr lip 23, 2014 7:54 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość

Czesc dziewczyny mam pytanie.

Ja i Maciek juz dawno sie nie kochalismy i strasznie nas do tego ciagnie lecz ja nie moge uprawiac seksu z powodu zagrozonej ciazy :( A moje pytanie dotyczy : Czy mozemy stosowac petting? czy ekscytacje i orgazm z tym zwiazany moze spowodowac cos zlego? Biore Duphaston 2 razy dziennie. Mialam a wlasciwie mam nie wielkie plamienie jeszcze. Lekarz mi zabronil wysilku pracy dzwigania i wogole ze mam lezec. Powiedzcie mi czy jezeli bedziemy stosowac petting czy grozi cos mojej dzidzi?

Bylabym bardzo wdzieczna za szybka odpowiedz :)

Buzki :*

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Paulinko, podczas pettingu również może dojść do orgazmu. A jeśli masz zagrożoną ciążę to mogłoby spowodować jakieś skurcze. Ja na początku ciąży miałam plamienia i też brałam Duphaston i w związku z tym lekarz zabronił mi współżycia. Myślę, że dla dobra maleństwa dobrze byłoby się troszkę wstrzymać :)
Pozdrawiam.

Jaś 11.03.2008r. godz.9:20 3880g 56cm i 9pkt.
Ada 17.06.2011r. godz.10:25 3610g 54cm i 10 pkt.
*Aniołek 3.11.2006*

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Hmmm, z tego co wiem to orgazm wywołuje skurcze macicy. Skurcze są groźne przy ciąży zagrożonej. No a pieszczoty przynajmniej mnie potrafią do orgazmu doprowadzić, więc siłą dedukcji, sugeruję szklankę zimnej wody zamiast :). Wiem że nie jest łatwo, ale uwierz mi da się wytrzymać. Ja też miałam ciążę zagrożoną, a teraz z kolei mam przedwczesne skurcze i też nie wolno. Jakoś dotrwałam, a jeszcze trochę przede mną. Najgorsze są początki.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka
Awatar użytkownika

ja bym sie wstrzymala...dzidzia ważniejsza niż pociąg fizyczny ...jeszcze się sobą nacieszycie...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Blusio strasznie ci dziekuje za ta wiadomosc :) Tak myslalam ze to chodiz o skurcze. Blusio a czy jak ty mialas na poczatku plamienie i bralas duphaston to ile mialas ciaze zagrozona? co mowil lekarz? a czy jezeli bedziemy sie tylko piescic w miejscach intymnych to czy tez sie cos moze stac? prosze odpowiedz mi :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Dziewczyny starsznie wam dziekuje :) Ale czy lekkie pieszczoty moga cos spowodowac zlego? ja wiem ze mozna przecierpiec!!! dla dzidzi wszytsko tylko ze prubuje cos znalesc zastepczgo!!! :D dziewczyny a jak mialyscie na poczatku ciaze zagrozoba to wyszlyscie z tego? ile to trwalo u was czasem boje sie ze jak zrobie obiad to cos sie stanie mojej dzidzi ze nie leze w lozku:(

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Paulinko, ja niestety poroniłam... :cry:

Radziłabym jednak wstrzymać się. A jeśli masz jakieś wątpliwości to zapytaj lekarza. On na pewno fachowo doradzi, my tu tylko z własnego doświadczenia radzimy :)

Jaś 11.03.2008r. godz.9:20 3880g 56cm i 9pkt.
Ada 17.06.2011r. godz.10:25 3610g 54cm i 10 pkt.
*Aniołek 3.11.2006*

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Blusio strasznie wspolczuje,Jak to sie stalo ze poronilas? :(

ale trzymam kciuki za nastepna dzidzie :)

Blusio a czy lekkie pieszczoty sa dozwolone? naprawde takie muskanie ;)?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Hej.Niestety ale bym ci radzila zapomniec o seksie-ja mialam plamienia-ciemno brazowe i nie moglam wspolzyc ani miec orgazmu-dopiero po ustapieniu plamien-musialam 2 miesice odczekac.Teraz jestem w 17 tygodniu i jest ok,wiec glowa do gory

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka
Awatar użytkownika

ja niestety tez poroniłam .....więc byłabym ostrożna...nawet jeśli chodzi o delikatne pieszczoty

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ja mam zakaz współżycia od 17 tyg ..., ale da się wytrzymać :) czego się nie robi dla dziecka :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

paulina861 kogo bardziej ciagnie do seksu ciebie czy twoja połówkę???
ja jakos od poczatku nie mam ochoty ale sa inne sposoby jak moj ma :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

No obydwoje nas ciagnie do tego!!! odkad jestem w ciazy mam wieksza ochote na seks i strasznie za tym tesknie!!! Tesknimy juz obydwoje :( Wczoraj juz wieczorem byl juz taki punkt kulminacyjny tej tesknoty ze myslelismy ze bedziemy musieli spac zaraz odobno bo tak nas do siebie ciagnelo ;) Bylo troszke baraszkowania ale to ja jemu glownie sprawilam przyjemnosc chodz on powiedzial mi dzisiaj rano ze i tak tego porzadania do mnie nie ugasilo i dalej mnei mocno porzada zreszta ja jego rowniez :D A co do tego wszytskiego co ja moge przezywac i co nei moge. to wczoraj sprawil mi duza przyjemnosc tym ze piescil mnie i calowal w miejscu intymnym. strasznie uwazalam zeby sie nie napinac i wogole zeby jak najmniej skurczow przedostalo sie do srodka czulam taka genialna super przyjemnosc ale wiedzialam ze na zewnatrz nei w srodku. Do orgazmu nawet nie dochodzilam bo bym chyba ze strachu umarla :( Nawet nei myslalam o nim ;) Ale bylo przyjemnie. W czwartej ide do lekarza i o wszystko sie zapytam :) Dziekuje wam dziewczyny za otuche i rady :*

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU

moja ciaza jest zagrozona od 13-go tygodnia. jestem w 30-31 tc <najczesciej jest tak ze jesli masz "poronienie zagrazajace" to w 20-tym ktoryms tygodniu lekarz zaczyna wpisywac "porod przedwczesny zagrazajacy" i tak juz zostaje>
mysmy sobie podarowali jakiekolwiek ryzyko, bo ja bym sobie nie wybaczyla, gdyby Malenstwu sie cos stalo z tego powodu
choc zgode lekarza, przy zachowaniu pewnych warunkow mam juz od wielu tygodni
wlasciwie nie wiem, czy Ci cos pomoglam moim postem :oops:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

wiesz to jest tak ze to byl male co nie co a ja mam starszne wyrzuty sumienia tym co sie stalo. Panowalam nad tym wszystkim i teraz juz nigdy w zyciu bez zgody lekarza nie poddam sie takiemu uczuciu :(

Ja tez bym sobie tego nei wybaczyla gdyby cos sie stalo mojej kruszynce!!!!!

Umarlabym chyba razem z nim :( Tylko jezlei chodzi o to czy musze non-stop lezec to tak musze czy moge sobie siedziec :)???

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU

jesli chodzi o to, czy mozesz wstawac, czy mozesz chodzic itd to zapytaj lekarza ktory prowadzi Twoja ciaza
mysle, ze on jest najodpowiedniejsza osoba, ktora udzieli Ci informacji a Ty bedziesz spokojniejsza bo bedziesz wiedziala, co nie jest polaczone ze zbyt wysokim ryzykiem i co Ci "wolno"
pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

No tak masz racje ale wizyte mam dopiero w czwartek :(

No ale trzeba poczekac :) Dzieki za wszystko:*

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

dziewczyny, ja tez biore duphaston ale lekarz nic nie wspominal ze nie moge wspolzyc. czy powinnam zaniechac?

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Jezeli bierzesz duphaston to znaczy ze podtrzymujesz ciaze bo jets zagrozona, a to znaczy ze wspolzyc nie mozesz bo moze dojsc przez skurcze do poronienia :(

Lekarz mi wrecz powiedzial ze mam sobie dac narazie z tym spokoj :P

Pozdrawiam :*

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Paulino zadziwiałas mnie zanim zaszłas w ciąze i nadal nie przestajesz zadziwiać. :shock:

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Moderator: Moderatorzy Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]