Dzisiaj jest czw sie 16, 2018 12:17 pm

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Ciąża

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość

Mam ogromna ochote podzielic sie z Wami moimi doswiadczeniami z 3 bardzo problemowych ciazy !!!! Przed paroma dniami szukajac nadzieji w interenecie natknelam sie na wiele osob ,ktore przezywaly to samo co ja . Zaczne od poczatku !!!
W 2005 Roku zaszlam w pierwsza ciaze ...Od poczatku byla bardzo problemowa : krwawienia , bole, a najwazniejsze i najbardziej straszne ??? Brak bicia serca ....Lezalam w szpitalu 8 dni i mialam robione badanie usg 2 razy dziennie . Serduszko sie nie pojawialo , straszyli mnie zabiegiem lyzeczkowania , gdyz wzgledem @ tydzien ciazy byl juz znacznie wiekszy niz pokazywal to aparat usg .Na 8 dzien rano serce sie pojawilo , strach odszedl w niepamiec , wypuscicli mnie do domu . Dlugo w domu nie pobylam ,gdyz mialam kolejne problemy ...skurcze , bole , krwawienia...Podsumowujac cala ciaze przelezalam w szpitalu z brakiem nadzieji , ze wszytsko ulozy sie dobrze . Dzis moja corka ma 7 lat :) W 2010 raku zaszlam w kolejna ciaze ! To byl juz istny koszmar , pamietam dokladnie . 2 dni po spodziewanej @ , zrobilam test . wyszedl pozytywny ! Ucieszona pobieglam na prywatna wizyte ...uslyszalam ze ciazy nie ma :(((( 3 dni pozniej w innym gabinecie . Pani doktor dostrzegla "kropke w kropce " ciaza jest ale jak na ten tydzien zdecydowanie za mala , kolejna wizyta za tydzien (6) !!!!! ( tydzien stawal sie wiecznoscia ) w miedzy czasie 3 badania Beta Hcg pierwszy wynik z 8 kwietnia 2005 (o wiele za malo) drugi wynik 1625 !!!!! Beta spadla !!!Nastepny wynik 2052 !!! Podniosla sie !!!!Po tygodniu znowu rozczarowanie ...Pusty pechezyk ciazowy .....skierowanie na zabieg w 7 tygodniu ciazy :(((( Mialam umowiona wizyte z anastaziologiem , na ktora nie poszlam ...postanowilam zawalczyc ...poczekac ...jeszcze troche nocy nie przespac .....po 10dniach znowu usg (8 tygoni ) zobaczylam upragnione bijace serce !!!!! Dzis jestem w trzeciej upragnionej ciazy ....niestety sytuacja sie powtaza !!!! Ostannia@ mialam 27 sierpnia wychodzi 7 tygoniu i 3 dni jednak serduszka nadal nie ma . Beta rosnie ale zbat malo ... 4222 - 6520 -7540 ...Mialam juz 5 konsultacji ...Niektozy lekarze uwazaja ze ciaza jest o 2 tygodnie mlodsza bo mialam pozna owulacje .inni uwazaja ze nic juz z tego nie bedzie ....Wciaz czekam ! Mam umowiony wstepny zabieg na jutro ale oczywiscie nie pojde!!! bede czekac i walczyc do konca , bo kto zawalczy o moje dziecko jak nie ja sama ???????????? Nie zamartwiajcie sie dziewczyny ....Nie analizujcie wciaz wynikow....zrobcie sobie male przyjemnosci ...Wiem ,jaki to stres ...jaki zal i jak boli serce...Wiem ,ze kazdy dzien czekania staje sie wiecznoscia...ze nic Was nie cieszy !!!Jestem w takiej samej sytuacji jak Wy !!!! Dzisiaj o 12:30 jade na kolejne usg z nadzieja , ze moje dziecko uroslo na tyle aby mozna bylo zoaczyc jego male serduszko !!!!! Niech Was takze nie opuszcza nadzieja!!!!!Walczcie do konca!!!!!!! Nic nie tracicie , a mozecie wiele zyskac ......

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
czerwona kartka
Awatar użytkownika

Trzymam mocno kciuki za Ciebie i oby tym razem na USG widać było już serduszko.
Powodzenia!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Dziekuje!!! I ja trzymam za Was wszytskich kciuki!!!!!!!!!!!:***

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ewiiiiiiiiii podziwiam Cię że nigdy się nie poddałaś! Trzymam kciuki!

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Ciąża

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]