Dzisiaj jest wt paź 21, 2014 4:10 am


Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Autor Wiadomość
Post: sob wrz 10, 2011 12:28 pm 

Rejestracja: sob wrz 10, 2011 10:55 am
Posty: 1
Witam:)
Mam dość banalne, jak mogłoby się wydawać pytanie, ale nie daje mi spokoju i mam nadzieję, że może tu znajdę na nie odpowiedź.
Od 2,5 miesiąca biorę Castagnus na wyrównanie cyku, który mi się całkowicie zachwiał po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych ( np. 90 dni bez okresu:(. O ile teraz okres jest w miarę regularny, to z kolei dość trochę przytyłam ( odkąd stosuję Castagnus ok. 8kg, przy czym nie zmieniłam w ogóle diety), ponadto tak ze 2 dni przed " nadejściem" miesiączki mam całkowitą depresję, nic tylko leżeć i płakać:( Przed Castagnusem jak i tabletkami anty nigdy czegoś takiego nie miałam.

Czy Castagnus może być tego wszystkiego przyczyną?
Bardzo proszę o jakąś radę.
Paulina


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ]  Moderator: Moderatorzy

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
Antykoncepcja - Bezpłodność - Planowanie ciąży - Objawy ciąży - Test ciążowy - Ciąża - Ciąża bliźniacza - Termin porodu - Objawy porodu - Poród - Laktacja - Niemowlę - Karmienie niemowląt - Macierzyństwo - Psychologia - Przepisy kulinarne - Uroda

Jeżeli podoba Ci się nasz serwis, poleć go innym. Wklej nasz button lub link na swojej stronie

Forum ciąża


Friends Pliki cookies