Dzisiaj jest czw gru 12, 2019 11:06 pm

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Objawy ciąży

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość

Witam wszystkie kobietki, od niedawna staram się z mężem o dziecko, ostatnią miesiączkę miałam około 14.07 po niej w dni płodne zaczęliśmy starania. Do dnia dzisiejszego @ brak trzy dni temu miałam plamienia, kolor różowy- jasno czerwony, trwało to 2 dni. Zinterpretowałam to jako plamienie implantacyjne, jednak dziś zrobiłam test i wyszedł negatywny. Nic nie zwiastuje zbliżającej się @ Teraz śluz mam biało-przezroczysty. od kilku dni czuję ukłucia w piersiach, nie są jakieś mocno bolesne, pojawiają się kilka razy dziennie, i trwają chwilę. Piersi nie są nabrzmiałe, nie bolą. Jednak jestem senna, zmęczona, i bardzo nerwowa, łatwo mnie wyprowadzić z równowagi, przez co kłucę się z wszystkimi, i o wszystko. Nie wiem co o tym myśleć. W niedzielę byłam na imprezie, i nie piłam już alkoholu, bo myślałam, że jednak się udało, a tu... test negatywny... no i przytyłam 2 kg przez ostatni czas :/ niby na teście piszą, żę wykrywa 6 dniową ciążę. Co myślicie o tym?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

nie czytaj co pisza na tescie.
6dniowa ciaze ale od momentu zagniezdzenia a nie 6dni po stosunku!
takiej ciazy zaden test nie wykryje!
najwczesniej powinno sie wykonac w dniu spodziewanego @ jesli zrobisz to pare dni wczesniej to wynik jest niewazny.
do zagniezdzenia nie dochodzi w ciazgu minuty czy godziny ale 16dni po stosunku.
dopiero po tym czasie hormon ciazy jest wykrywalny.
plamienie wystepuje b.rzadko.
te objawy o ktorych piszesz to rowniez wskazuja na okres.
mozesz zrobic jeszcze jeden test ale wg mnie to nie ciaza.

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Lauri, spokojnie. Po prostu zrób betę. Będziesz miala pewność.

Black_cherry, po co tak ostro? :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ostro? :)
ja tylko chce uswiadomic kolejna laske ze to co pisze na tescie to pic na wode.
tak samo z tabletkami na odchudzanie.
efekty juz po paru dniach ./ jasne :)

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

black_cherry pisze:
6dniowa ciaze ale od momentu zagniezdzenia a nie 6dni po stosunku!

no to wszystko jasne, trochę przez ostatnie lata "wypadłam z tematu" ciąży, testów, itp...
black_cherry pisze:

nie będę robiła następnego testu, poczekam, i zobaczę, co będzie, to będzie, chciałam jednak wiedzieć jak najwcześniej, gdyż w pracy mam kontakt ze szkodliwymi substancjami, i jak najwcześniej przełożeni każą iść na l4 w razie ciąży.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

jesli zrobiłas w dniu okresu to napewno wynik jest prawidłowy :)
jesli 6dni po stosunku to napewno nie :P

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

I tu się nie zgodzę...bo wiemy, że testy mogą się mylić. Najpewniejszą w tej sytuacji metodą jest beta!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

a no tak :)
beta to krolowa testow :)
zapomniałam o niej :)
oczywiscie ze nie ma nic pewniejszego niz test z krwi.
on da 100% pewnosci.
masz racje ;)

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

jednak poczekam jeszcze parę dni na @ dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Mam nadzieję, że wkrótce do was dołączę :) Poprzednim razem bardzo szybko udało mi się zajść w ciążę, mam nadzieję, że tym razem też tak będzie.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ja w swoim życiu robiłam kilka testów z moczu i za każdym razem wynik był prawidłowy i wiarygodny... :wink:
I wiadomo test najlepiej zrobić w dniu spodziewanej @.

Trzymam za Was kciuki!!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

beta owszem ;)

testy testami, czasem i kilkunastotygodniowej ciąży nie potwierdzą, bo i tak się zdarzało.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Dokładnie, niejedna laska kilka dni po terminie @ robiła test i kreska była jedna, a beta z tego samego dnia np aż 600!!

Lauri skoro masz taką pracę to zrób bete dla pewności, nie czekaj z testem

Offline Wyświetl profil  

Witam wszystkie kobitki :D Mam pytanko ostatnio przytulaliśmy się z mężem w moją owulację 1.08.(robiłam teścik owulacyjny)mój cykl trwa 32 dni ostatnia miesiączkę miałam 15 lipca. Dziś powinnam dostać miesiączkę,temperature mam 37,1 mierzoną codziennie rano o 7-40.Niepokoi mnie to ze 4 dni temu przy podcieraniu miałam na papierze krew,myślałam ze to@ ale do chwili obecnej nic wiecęj nie poleciało.Mam cichą nadzieję,że to było krwawienie implantacyjne??Miała któraś podobnie???Teścik zrobie za jakieś dwa dni,ale mam taką cichą nadzieję......

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ania000 pisze:
Lauri skoro masz taką pracę to zrób bete dla pewności, nie czekaj z testem

W chwili obecnej jestem i tak na urlopie, więc spokojnie do końca tygodnia sobie poczekam, jeśli @ się nie pojawi, wtedy zrobię ten test z krwi.

anilev8 pisze:
Witam wszystkie kobitki :D Mam pytanko ostatnio przytulaliśmy się z mężem w moją owulację 1.08.(robiłam teścik owulacyjny)mój cykl trwa 32 dni ostatnia miesiączkę miałam 15 lipca. Dziś powinnam dostać miesiączkę,temperature mam 37,1 mierzoną codziennie rano o 7-40.Niepokoi mnie to ze 4 dni temu przy podcieraniu miałam na papierze krew,myślałam ze to@ ale do chwili obecnej nic wiecęj nie poleciało.Mam cichą nadzieję,że to było krwawienie implantacyjne??Miała któraś podobnie???Teścik zrobie za jakieś dwa dni,ale mam taką cichą nadzieję......

czyli masz prawie co do dnia tak jak ja, tylko, że ja miałam @ 14. 07 i 3 dni temu upławy zabarwione krwią, no i od dziś temperaturę 37. Ale na razie czekam, bo nie chcę się niepotrzebnie nakręcać, choć to trudne.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Lauri,a długie miewasz cykle?Może za szybko teścik zrobiłaś.My już dobry rok się staramy,mąż ma nieciekawe wyniki nasienia i nie chcemy robić sobie nadziei i znowu się rozczarować.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

cykle mam długie- na pewno od 30- 34 dni. I nie wiem dokładnie czy regularne, bo dawno sobie tego nie zapisywałam, nie obliczałam, jednak zawsze wiem kiedy mam dni płodne, bo mam z tym związane pewne objawy. Też tak myślę, że może za wcześnie ten test. Taką cichą nadzieję mam.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Anilev jak test owu wyszedł Ci pozytywny 1.08 to owu mogła być 2-3.08 więc niby jeszcze czas na @. Ile dni masz już fazę wyższych temperatur?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

No powiem szczerze,że ten cykl sobie odpuściłam i mierze dopiero parę dni dokładnie od tego krwawienia w piątek bo myślałam,że to@.Już mi psycha siadała od tego mierzenia i postanowiłam zrobić sobie miesiąc wakacji,ale w połowie cyklu nie wytrzymałam i zrobiłam teścik owulacyjny i wyszły dwie kreseczki no to skorzystałam z okazji z mężusiem.Poczekam jeszcze 2 dni jak nie dostane @ to zrobię teścik.Mąż już stracił nadzieje jak zobaczył wyniki swoich badań 3 miesiące temu,ale bierze witaminki kwas foliowy,a ja mam przeczucie,że niedługo się uda.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

anilev a co wyniki meza sa słabe?
moze za wczesnie na ciaze ..moze najpierw musicie jego nasionka podleczyc..?

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

W maju mąż dał się namówić na badania no wyszły mu kiepskie tylko 2%plemników o prawidłowej budowie od tego czasu wyluzowaliśmy troszeczkę mąż łykał witaminki trochę ćwiczył,ja mierzyłam temperaturę,ale dyskretnie żeby go nie stresować.Jak się nie uda znowu to będziemy dalej próbować kiedyś w końcu zobaczę te dwie czerwone kreski jestem tego pewna,może teraz się trochę nakręciłam przez tą krew no i piersi bolą bardziej niż na okres.Jutro mija 6 dzień od krwawienia które biorę za implantacyjne więc zrobię teścik z rana i się okaże :)

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Objawy ciąży

Strefa czasowa UTC [letni]