Dzisiaj jest ndz sty 19, 2020 6:13 pm

Forum ciąża

» Forum ogólne » Wszyscy o wszystkim

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4199 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 210  Następna
Autor Wiadomość
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU
Awatar użytkownika

HMM myśle ze takiego temaciku nie było i mzoe nam nikt go nie zamknie ale nie wiedizałyśmy gdzie sobie tak pisac ..

17.03.09 ANIOŁEK

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

He he :) No w sumie tytuł idealny na takie ploty o wszystkim :)

Heh, my planowalismy pierwsze dziecko tak jak teraz juz drugie będzie- koło 22 latek, ale ułozyło się niespodziewanie zupełnie inaczej ;)

Między mną a moim bratem jest 10 lat roznicy :)

A pisalas , ze najmlodszy synus Cie odmlodzil- skoro biorą Cię za siostrę córki to chyba nie bylo to odmładzanie takie potrzebne ;)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

A co to tamto, siamto i owamto? :P

.... jednak przy odrobinie wysiłku zdołam może kiedyś zrozumieć,
że ludzie zawsze przybywają punktualnie tam, gdzie są oczekiwani.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

No wiesz Cath- to, tamto i jeszcze siamto i ... ;) Taki temat do plot i pogaduch ;) Jak to babki o wszystkim i o niczym ;)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU
Awatar użytkownika

siaasia bo to jest tak jak z waga ile by cżłowiek nie wązył ciagle by chcial mniej wiec z wiekiem tez to samo ....
A pisze ze mnie odmłodził a w sumie przypmniał bo już mogłam spac dlugo nie było takich obowiazków a teraz mam jak kiedys wróciły te czasy "odmłodosci " i takie tam siamto i owamto ..tylko czasami plecy zabolą hehe i przypominają o wieku

Cath no własnie przyłaczaj sie do nas i pisz takie tam siamto i owamto w kupie raźniej :roll: :wink: nie mogłyśmy znaleźć miejsca z siaasia

17.03.09 ANIOŁEK

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Siaasia a tamto i taaaaamto też? :lol:

Marcelekakunia to Wy się już znacie przekupki? :twisted:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU
Awatar użytkownika

Cath pisze:
Siaasia a tamto i taaaaamto też? :lol:

Marcelekakunia to Wy się już znacie przekupki? :twisted:

no z forum sie znamy zaczełysmy pisac sobie takie tam tamto siamto i owamto :lol: :lol: :lol: i sie poznałysmy i stwierdziłysmy ze jesteśmy na złym temaciku hehe i tak znalazlyśmy sie tutaj :lol: :roll: :wink:

a widze ze tytuł przyciaga "zaglądaczki " bo juz tyle wejśc jest

17.03.09 ANIOŁEK

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Bo tutaj to tak jest, że się zagląda, podgląda, a nic nie pisze :x

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU
Awatar użytkownika

Cath pisze:
Bo tutaj to tak jest, że się zagląda, podgląda, a nic nie pisze :x

no to czas to zmienić :roll: :wink:

17.03.09 ANIOŁEK

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

to i ja z wami pogadam o tym i owym ;) i o tamtym tez ;) jesli mozna oczywiscie :)

MARCELEKAKUNIA ja Ci gratuluje decyzji zwiazanej z drugim dzieckiem jak juz moglas pospac, bo niektore kobiety tak wygodne sa, ze nie chca wracac juz do pieluch i nieprzespanych nocek. ;)

a mi marzy sie taka przespana nocka ;) oj marzy...

Obrazek

23.01.09 (*)9t3d

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU
Awatar użytkownika

Jostyska pisze:
to i ja z wami pogadam o tym i owym ;) i o tamtym tez ;)

MARCELEKAKUNIA ja Ci gratuluje decyzji zwiazanej z drugim dzieckiem jak juz moglas pospac, bo niektore kobiety tak wygodne sa, ze nie chca wracac juz do pieluch i nieprzespanych nocek. ;)

a mi marzy sie taka przespana nocka ;) oj marzy...

hehe Jostyska miło gadaj z nami gadaj ale ja Ciebie musze z błedu wyprowadzić bo ja to sie az trzy razy decydowałam na taki krok ja mam czwóreczke dzieci i tez pierwsza dwójka była jedno po drugim znaczy prawei dwa lata róznicy a potem zrobiło sie w domu pusto bo dzieci do sql i takie tam siamto i owamto i postanowilismy mieć jeszcze jedno taką małą maskotke ale ta maskotka tak szybko urosła i postanowilismy miec jeszcze jedną hehe i był Wojtuś ale niestety bóg go zabrał i udało sie z Marcelkiem i mamy znowu taka maskotkę Marcelka slodziaczka tak ze w sumie mam Karole i Marcelka i dwoje rodzeństwa oraz Wojtusia i aniołki w niebie .......i cieszę sie bardzo pomimo że ludzie czasami nas dziwnie traktują ale mam to gdzies tak naprawdę

a jeszcze Tobie napisze ze mi sie tez marzyła i w tamtym tygodniu Marcelek mi dał dwie takie nocki ale oczywiscie z mojej histerii nich nie wykorzystałam bo byłam w takim szoku ze sprawdzałm co chwile czy wszystko oki ! czy nic mu nie jest i takie tam siamto i owamto :roll: :lol: :wink:

17.03.09 ANIOŁEK

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Marcelekakunia czemu ludzie na Was dziwnie patrzą?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Marcelekakunia- my sie w sumie poznalysmy jak kupilam dla juniorka akie dwa sliczne zestawiki- porteczki + koszulka po Twoim Marcelku ;)
Jostyska- mnie przerazilo ze starszy synek pojdzie do przedszkola i co ja zrobie bez niego- wiec juz mamy drugiego synia w drodze ;) Z czego starszego tez zaal mi poslac i nie wiem czy ze mna jeszcze rok nie posiedzi :oops: :)
I planujemy czworeczkę tak jak Marcelekakunia ;)

Cath- o wszyyystkim ;)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU
Awatar użytkownika

Cath pisze:
Marcelekakunia czemu ludzie na Was dziwnie patrzą?

hm bo wiesz jak sie ma czwórkę dzieci to znaczy że bieda ze wpadki itp ..zreszta miałam nawet przykład z karola ze kuzynki facet jak byłam w ciazy z malenstwem przed karolą które straciłam to gadął ze wpadliśmy bo dzieci odchowane i tak mu przykro ... wiec co sie dziwić ludziom a jak juz byłam z Marcelkeimw ciazy to juz całkiem pewnie nas załowali ehhh :evil: :twisted:

siaasia tak wtedy miałysmy pierwszy kontakt ale w sumei to tak zaczęlysmy pisąc od witamin hehehe i takie tam siamto i owamto

a decyzja super !!!

17.03.09 ANIOŁEK

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Marcelekakunia chora mentalność ludzka :roll:

Rzeczywiście można tu spotkać fajnych ludzi. Miło jeszcze, gdy są wobec nas szczerzy.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU
Awatar użytkownika

No dokładnie i jeszcze niedawno miałam nadzieje ze się to zmieni ale niestety dawneij byla taka mentalnosc a teraz też czasy inne i ludzie tez wola jedno dziecko mieć i czesto gesto krytykowac innych i koniec a przeciez ja nikomu nie narzucam nic nie mówie ze ma miec tyle dzieci albo tamto siamto i owamto .Jezli ktos chce mieć jedno to jego sprawa i super a moim dzieciom nikt jesć nie daje i taką decyzję ja podjełam i wystarczyło by tylko uszanować ją jak bym mogła to jeszcze bym jedno chciała ale z wiadomych przyczyn zaczekam na wnuki :roll: :lol: :wink:

Moja starsza córka już mieszka sama ..i tez tu wielkie słowa krytyki że jej pozwoliłam i takie tamto siamto i owamto i ze z chłopakiem i wiadomo co dalej ale ja to mam gdzies i ona zreszta też ..ona ma swoje idee życiowe i chce sie na razie uczyć a ma swoje maleństwo naszego Marcelka, chociaz tez juz słyszała ze to jej dziecko pewnie ,tylko ja wychowuje :lol: :twisted: i czasami ręce opadaja jak ludzie potrafią zajmowąc się cudzymi sprawami.

17.03.09 ANIOŁEK

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Marcelakaunia- ale, ze ktora decyzja ?
A co do ludzi to juz Ci pisalam- nie ma co sie przejmowac , moim zdaniem wiecej rodzenstwa lepiej sie chowa,moze na siebie liczyc, rodzina to najwieksze wsparcie, w domu nigdy nie jest pusto ani nudno, a jezeli nawet brakuje czasem pieniedzy- to nie jest najwazniejsze , bo milosc , cieplo i wsparcie najblizszych moga zastapic jakies tam zachcianki np :) Ja nigdy nie moglam przebolec ze mam tylko jednego brata i bardzo bardzo bym chciala czworke dzieci :) A Ty to juz calkiem nie masz sie co martwic ludzkim gadaniem, ze wpdaka czy cos- skoro Was stac na dzieci i ich wychowanie, nauke itd... Macie sile i checi to nawet jedenescioro mozecie miec no bo co komu do tego, nie maja swojego zycia ???

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

MARCELEKAKUNIA a to przepraszam :) nie znalam Twojej historii. Aniolki widze w podpisie i bardzo mi przykro :(
co do ilosci dzieci to ja nie rozumiem, co komu do tego :roll: nikt tych dzieci nie nakarmi, ani nie da na nie pieniedzy, wiec teksty w stylu "nie wiecie jak sie zabezpieczac?" sa nie na miejscu :roll:
nie rozumiem tylko jednego, dlaczego ludzie wieksza islosc dzieci niz 2 kojarza z brakiem zabezpieczenia? :roll: :? a nie swiadoma decyzja

Siaasia ja bym chciala 3, wystarczy mi ;)
ale na razie moge pomarzyc tylko, niestety...

Obrazek

23.01.09 (*)9t3d

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU
Awatar użytkownika

siaasia no decyzja o 4 dzieci heeheh mi sie bardzo spodobała

Ja jestem jedynaczka ,moj Wojtek tez ja zawsze chciałam miec duzo dziec tylk ojeden plan sie nie spelnil bo pierwsze miały byc bliźniaki a nie udało sie wiec były prawie bliźniaki eheh

17.03.09 ANIOŁEK

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Marcelekakunia porażka. Ludzie to mają tupet. No, ale gdyby nie takie "akcje" świat byłby nudny. Czyż nie?

Ja np mam tylko jednego brata i mało mi. Tzn czasem mamy ochotę się zabić nawzajem, ale mimo to chciałabym jeszcze jednego. Albo siostrę.

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4199 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 210  Następna

Forum ciąża

» Forum ogólne » Wszyscy o wszystkim

Strefa czasowa UTC [letni]