Dzisiaj jest czw cze 20, 2019 9:04 pm

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Objawy ciąży

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Cześć dziewczyny, matki, kobietki :)

Otóż mam do was takie zapytanie.
Dnia 9 września (dzień potencjalnej miesiączki, która się nie pojawiła) oddałam krew. Miesiączka wprawdzie pojawiła się ale dopiero 17 września i była bardzo skąpa co mi się nigdy nie zdarzało.

Obecnie jest 2 listopada a ja nadal miesiączki nie mam. Co dziwne nie mam typowych objawów zwiastujących miesiączke... :( Tylko od czasu do czasu brzuszek mnie leciutko boli.

Poradźcie coś.

Jestem mężatką od ponad roku, dziecko mi troche nie na ręke.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ja radze zrobic test domowy a jak wyjda 2 kreseczki to do ginekologa :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Lady Jasmin, ale co możemy Ci poradzić? Może żebyś poczekała aż sytuacja się wyjaśni? I wtedy cieszyła sie z obrotu sprawy... jakikolwiek by nie był :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Taaa test ciążowy. Mieszkam w takim mieście, że gdybym na głos w aptece poprosiła o test ciążowy to by się na mnie gapili jak na idiotkę.
Niestety mieszkam w idiotycznym mieście zdominowanym przez starsze panie... :/

A z resztą co ma być to będzie... Choć nadal uważam, że nie nacieszyłam się mlodością, nie wyszumiałam sie do końca...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Lady Jasmin - Ja też tak miałam jak ty, takie same objawy. Mysłałam że jestem w ciąży... Zrobiłam test -wyszedł negatywnie, poszłam do lekarza.
Okaząło się, że trzeba wywoływać okres, dostałam leki (Luteinę) i pare dni potem wszystko sie unormowało. Miesiączka była, dolegliwości przeszły...
Ale szczerze to trochę byłam nastawiona na to ze w moim brzuszku rozwijać się będzie mała fasoleczka... :(
Pozdrawaiam
Ps Zrób test, jak wyjdzie negatywnie (albo pozytywnie :) to też) idź na wizytę do gina.
:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Jasmin, ale jesteś dorosła, jesteś mężatką... O co chodzi? A w aptece nie musisz krzyczeć, no i poczekać aż nikogo w niej nie będzie :wink:
Zawsze też pozostaje możliwość kupienia w sąsiedniej miejscowości :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

A jak inaczej kobieta ma sie upewnic czy jest czy nie jest w ciazy?Za kazdym razem jak mamy jakies objawy to mamy latac do ginekologa?
Zrob tak jak dziewczyny pisza, poczekaj az w aptece nikogo nie bedzie i kup test :)
A potem napisz co Ci wyszlo :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Wiecie co,a ja bym nieczaila sie z apteka tylko otwarcie bym powiedziala,a niech maja o czym plotkowac te stare baby.

Nierozumiem takich staruszek,plotkary. :lol: :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka
Awatar użytkownika

Nie powinnas sie tak przejmowac starymi babami... A niech gadaja.. Co im do tego... Szybciutko kup test i melduj co wyszlo..:?::)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Awatar użytkownika

mnie się też wydawało że to nie pora na dziecko i mężatką jeszcze nie jestem... A teraz nie mogę się doczekać maleństwa. Zastanawiam się co to za niesprawiedliwość; jedne kobiety chcą - nie mogą , inne- nie chcą a mają... :roll:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

straszna niesprawiedliwosc panuje na tym swiecie powinna byc jakas rownowaga a tu nic z tego

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Dziewczynki a moze w tym naparwde cos jest, jak sie chce to nic z tego nie wychodzi a jak sie troche odpusci to na tescie pokazuja sie 2 kreseczki :)
Od wielu osob to slyszalam i powoli zaczynam w to wierzyc :)
Moze przez to, ze tak bardzo chcemy wlacza sie jakas blokada i sa problemy z pojawieniem sie fasolki.
Moja kolezanka zaszla w ciaze zaraz po odstawieniu tabletek antyk. a wcale jeszcze nie chciala miec dzidzi i liczyla na szczescie :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

tu sie całkowicie zgodze że wszystko postawione z nóg na głowe, a mogło by być tak pięknie: kto chce ten ma, nie chce to nie ma... i wszystcy by byli szczęśliwi... Ale z drugiej strony jak przypomniało mi sie ktoś powiedział " JEŻELI OBUDZIŁEŚ SIĘ RANO I STWIERDZIŁEŚ ŻE NIE MASZ ŻADNYCH PROBLEMÓW ANI ZMARTWIEŃ - TO ZNACZY ŻE UMARŁEŚ" i tu sie można zgodzić bo jakie by było życie jeśli wszystko byśmy mieli podstawione na talerzyku.. :?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

to prawda Lady Jasmin masz racje dzien bez problemow bylby dniem straconym a co do tabletek anty to ja nigdy nie bralam bo nigdy nie bylo takiej potrzeby a tu ni widu ni slych dzidzi ale im dluzej na nia czekam tym bardziej bedzie kochana i radosc ogromna bedzie jak sie pojawi
pozdrawiam i trzymam za nas kciuki :*

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ja tabletek antyk tez nie bralam, ale jesli nie uda mi sie w ciagu pol roku to bede musiala sie zastanowic nad nimi, ale mam taka mala cichutka nadzieje, ze moze nie bede musiala...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Dziewczyny, pisalam juz na innym watku o tym ale jest cos w tym ze jak sie chce bardzo to nic z tego niewychodzi ,mialam to na wlasnej skurze i niezdajac sobie z tego sprawy moj organizm sie "zablokowal"bo az tak bardzo pragnal ciazy.Wszystko sie pomieszalo.
Tabletek niepolecam, bralam a po nich cykl sie rozregulowal i na szczescie juz wszystko wrocilo do normy.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Eh długo mnie tu nie było :)

Więc po długich bitwach mojego umysłu z sumieniem zrobiłam test ciążowy.
NEGATYWNY. Co mnie bardzo zdziwilo bo byłam święcie przekonana że jestem w ciąży. Mąż też był zdziwiony...

Dzisiaj bylam u ginekologa. Wiadomo standardowe pytania, badania (a fuj!! ) Pani ginekolog orzekła że w ciąży nie jestem. Powiedziała ze jak do 30 listopada nie dostanę okresu to mam zrobić test jeszcze raz i od razu udać się do niej. Będzie mi wywoływać miesiączke....

to tyle.

edit: Dziwi mnie że nie dała na USG... :?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Jasmin - nie powinnaś się przejmować głupim gadaniem innych - ludzie tacy już są - zawsze będą gadać. Mi na początku było głupio kupować testy ciążowe, a teraz bywa że kupuję nawet 2 razy w miesiącu i to w tej samej aptece - nie zależy mi - niech myślą co chcą. A że kupuję tak często testy to nie znaczy że wpadłam - tylko że bardzo chcę mieć dziecko - więc w czym problem??

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Lady Jasim!
U mnie ten sam problem,nie wiem ile Tobie,ale mi @ spoznia sie juz prawie 5tyg.w zeszlym tyg bylam u lekarza i nic konkretnego nie powiedziala,przepisala tylko luteine na wywolanie a jak sie @ nie pojawi po tym to znowu do niej...tez myslalam,ze moze jakies dodatkowe badania zrobi,wlasnie usg albo krwi a tu nic... :roll:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

U mnie dzisiaj mija 5 tygodni ......

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Objawy ciąży

Strefa czasowa UTC [letni]