Dzisiaj jest pt kwie 18, 2014 11:09 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ] 
Autor Wiadomość

Bardzo prosze o odpowiedz na pytanieile trwa plamienie implantacyjne? i jak ono powinno wygladac (tzn obfitosc, kolor itp) .
czy towarzysza mu inne objawy np. zawroty glowy, lekkie bole brzucha, wzdecia....
Co moze oznaczac przedluzajace sie plamienie?
czesto co prawda mialam plamienia przed okresem (nawet do 7 dni przed), ale wygladaly one jakos inaczej.........
z gory dziekuje za odp

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Expert
Awatar użytkownika

Nia ma odróżnienia plamienia z zagneżdżania od zagrażającego poronienia w przebiegu np. krwiaka
SW.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: cd

ale czy plamienie implantacyjne moze trwac ponad tydzien?
czy mozna zalozyc ze przy tak dlugim plamieniu raczej jest to cos powazniejszego?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ja slyszalam ze co do plamienia implantacyjnego zdania lekarzy sa podzielone...jedni mowia ze jest ...inni ze nie ma...a jak jest to moze trwac podobno jeden dzien...tydzien to raczej inne zaburzenia :?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Expert
Awatar użytkownika

Wyłącznie USG do roztrzygnięcia.
SW

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witam staramy sieo dzidzi
25dc na bieliznie poczatkowo zauwazylam zolte uplawy i lekko biale a wieczorem na bieliznie duzo lekkich plam (chyba krwi)ale takiej jasno brazowo-rozowej ciemniejszej Niz okresowe. Robilismy test - negatywny.
26dc- przed poludniem lekki odczuwalny bol brzucha jak na @
Popoludniu znowu plamienia ciemniejsze niz pierwsze bardziej brazowe. Wieczorem lekki odczuwalny bol brzucha
27dc-bez objawow lekkie nerwy
Plamienia pocztkowo brazowe potem jasniejsze i grutkowate.
28dc- rowniez bezobjawowo
Troszke rano jak wstalam bolal mnie brzuszek ale tylko przez chwile i dzis znowu mialam plamienia ale mniej Niz ostatnio
29dc czyli dzis znowu mam plamienia na bieliznie widoczne skrzepy krwi ale na papierze toaletowym jasniejsze brzuch zaczyna lekko pobolewac jak na @ ktory powinien przyjsc 27.08
moje pytanie brzmi czy tak dlugo moga byc plamienia implantacyjne I wiem tez ze jak sa brazowe prawdopodobnie brak progesteronuwiec powinnam wziasc luteine, ale przebywam w angli I nie mam mozliwosci bo tutaj trzeba przyniesc pozytywny test by cokolwiek zaczeli dzialac
za 3 dni w poniedzialek bede w polsce wiec najwczeszesniej moge isc we wtorek do lekarza By przepisal luteine, wiec czy moge czekac tak dlugo czy bez tej luteiny cos zlego moze sie stac z fasolka.
Od razu mowie ze wczesniej nie mialam plamien przed @.
prosze o rade

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

to poprostu zblizajaca sie miesiaczka.... :) i ja zawsze mam brazowe plamienia dzien przed miesiaczka....nie oznacza to braku progesteronu ..poprostu tak zaczyna mi sie okres....ale twoje plamienia moga swiadczyc o braku progesteronu...trwaja kilka dni z rzedu przed miesiaczka...

plamienie implantacyjne jak jest to trwa 1-2 dni i jest to rozowe badz lekko krwawe plamienie...okolo 8-10 dni po zaplodnieniu... :wink:

musisz poczekac do terminu miesiaczki...wszystko sie wtedy wyjasni bo trudno wrozyc z fusow i z opisu stawiac diagnoze :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka
Awatar użytkownika

Lila pisze:

plamienie implantacyjne jak jest to trwa 1-2 dni i jest to rozowe badz lekko krwawe plamienie...okolo 8-10 dni po zaplodnieniu... :wink:

plamienie implantacyjne może występować również w postaci brunatnej w 7 dni po zapłodnieniu - u mnie tak właśnie było i nie miało żadnego związku z niedostatkiem progesteronu

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

wiesz....co kobieta to inny organizm...moze bedzie latwiej jak wpisza sie tutaj wszyskie kobiety ktore miala plamienia implantacyjne oraz wymyslone plamienia implantacyjne...oraz plamienia z innych przyczyn w ciazy....to miejsca na serwerze by zabraklo...jezli cos opisuje to zazwyczaj uogolniam... :wink: poza tym zdania lekarzy sa podzielone co do tego czy plamienie implantacyjne w ogole istniej :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka
Awatar użytkownika

Lila pisze:
poza tym zdania lekarzy sa podzielone co do tego czy plamienie implantacyjne w ogole istniej :)

zatem chyba nie ma potrzeby prezentować tu teorii tylko niektórych specjalistów i wydawać jednoznacznych opinii w temacie plamienia implantacyjnego, prawda? ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witam wszystkich. Dziewczyny co myslicie o tym: po odstawieniu tabletek (w marcu 2007) nie mialam okresu ale po czasie sie uregulowal, w czerwcu mialam slub i akurat miesiaczka wypadala w dzien slubu. Lekarz dal mi tabletki antykoncepcyje i kazal brac przez 4 dni potem wszystko mialo sie uregulowac. NIESTETY tak nie bylo. Rzeczywiscie okresu nie dostalam ale potem mialam problemy go odzyskac. Poszlam ponownie do lekarza i przepisal mi Provera dostalam okres ale potem znow bylo go brak wiec znow wzielam Provere i rzeczywiscie dostalam miesiaczke trawala ona nieco dluzej. Konczylam okres w sylwestra. Przez caly czas staramy sie z mezem o dziecko i caly czas mam nadzieje ze jestem w ciazy robie test i NIC mam juz dosc. Od kilu dni mam leciutkie plamienie i boli mnie troche w podbrzuszu ale moje piersi mnie nie bola. Sama nie wiem czy to moze powrot okresu czy tez moze plamienie implantacyjne, co myslicie?? PORADZCIE co tez powinnam zrobic. Test robilam 3 dni temu byla jedna kreska, juz mam dosc robienia testow. Czy to moze byc pamienie implantacyjne??

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

3tyg temu byłam u lekarza powiedział ze na dniach dostane miesiączke, dotej pory jej nie dostała. Zauwazyłam nawkładce rozowe plamienia, kłują mnie jajniki i lewa piers... Czy to moze byc ciąza czy raczej zblizająca sie miesiączka????? Uwazalismy z chłopakiem bardzo, bo nie moge zajsc teraz w ciąże przez pól roku

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Staram się o dziecko już ponad ok czasu, mam już 5letniego smerfa, ostatnio coś się ze mną dzieje może to znów urojenie, ale jeśli możecie coś podpowiedzieć dokucza mi zgaga, żadko ją miewałam,wzdęcia, senność i zmęczenie ostatnio straszne czasem z rana mam słabe nudności, ogromną ochotę na słodycze i pomidory co kiedyś za nimi nie przepadałam, otoczki na piersiach znacznie mi się powiększyły, mam czasami zawroty i bóle głowy, jakieś dwa tygodnie temu miałam przez trzy dni brązową bezzapachową wydzielinę, gęstą maź, temperatura mojego ciała się jednak nie podnosi rano ok 36,5 a później 37,6 wieczorem spada do 37, pobolewa mnie podbrzusze od pewnego czasu, problemów zdrowotnych raczej nie mam, a w tej chwili mam nasilone upławy przypominają galaretę z białymi grudkami, podpowiedzcie cosik tak bardzo chciałabym mieć :smo:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

A robiłaś test??? W którym dniu cyklu jesteś??
Co my Ci mozemy podpowiedzieć??????? Objawy w większości są takie same przed @ i we wczesnej ciązy. Po terminie @ zrób test, albo betę i się wszystko wyjaśni... bo takie gdybanie to nic nie daje.
Ja też miałam wzdęcia i zgagę ale pojawiła się dopiero koło 5t czyli po terminie spodziewanej @. Otoczki na piersiach zmieniają się przeważnie też już po terminie @. No ale ja nie wiem, czy Ty jesteś po terminie, bo nic nie napisałaś.....

Jeśli chodzi o temp., to mierzy się ją rano, przed wstaniem z łóżka, po conajmniej 3 godzinnym spoczynku, mierzona później nie ma żadnego znaczenia. Poza tym mierzenie ma sens, jak robi się to regularnie, przez cały cykl, żeby wiedzieć kiedy był skok tempki i ile dni jest podwyższona. Można powiedzieć, że jak jest podwyższona dłużej niż 18dni to wtedy można podejrzewać ciążę.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Myślę że to może być ciąża ale i nie musi, sama wiem po sobie czekam na dzidzi już tyle czasu, chociaż moje cykle są bardzo długie wynoszą do 60 dni, tylko jedno wyjście jest czekać cierpliwie i zrobić teścik życzę powodzenia

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witam serdecznie, nie wiem czy ktoś mi pomoże ale spróbuję..

Staramy sie z mężem o dzidziusia juz drugi cykl..Od paru miesięcy mam plamienia na tydzień przed okresem. Czy jest to powód do niepokoju przy staraniu się o dziecko, czy lekarz powinien zalecić badania?? Moj jak do tej pory tego nie zalecił..

Proszę o radę, pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Nie sądzę by to było coś złego ale na wszelki wypadek skonsultowałabym się z innym lekarzem.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

kochani moi dawno nie pisałam .
Pytanko do kobitek właśnie o ta implantacje ;
dziś jest u mnie 15dc i mam właśnie od 2 dni mam takie brązowe(dziś już plamki tylko) plamienia i do tego ból brzucha :roll: 10 dni temu robiłam test owu.był + czyli około 8dc była owu teraz czy to mogła by być implantacja?????????????????

histero ok. :-)
Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Moderator: Moderatorzy

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]