Dzisiaj jest ndz wrz 21, 2014 8:04 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witam!
Kochane mam straszny dylemat. 28.02 urodziłam córeńkę przez cc. Miałam okresy(raczej okresy) w kwietniu, maju i czerwcu co ok 30 dni, aż tu nagle zonk w tym miesiącu nie ma:( obawiałam się ciąży,szczególnie teraz kiedy tak mało czasu upłynęlo po cesarce, ale z mężem zabezpieczaliśmy sie choć po głowie ciągle krąży myśl że nie ma 100% zabezpieczenia . Zrobiłam 2 testy strumieniowe wykrywaja 6dniową ciążę a ja robilam z porannego moczu po spóźniającym sie okresie i oba wyniki negatywne- ciąży brak. Aczkolwiek nadal się denerwuję :( Mam kłócie w podbrzuszu, bóle były jak na okres(co mi strasznie przypomina poczatki mojej ciąży), jestem rozdrazniona obecnie chyba bardziej jej brakiem, sluz był podbarwiony krwią dzis jakby juz mniej :( Miałam kiedyś torbiel jajnika objawy miałam podobne, plus ten spóźniający się okres... Jak myślicie co to może być? Może hormony jeszcze szaleją?Na wizytę do gina zapisałam się na wtorek-pierwsza możliwa data. Ale do tej pory chyba wyjdę z siebie i stanę obok :( Pozdrawiam serdecznie

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

trudno powiedziec co to moze byc... ciaza..torbiel..czy hormonalne zaburzenia... musisz powtorzyc test i pojsc do lekarza tak czy siak :wink:

ps...nie ma testow wykrywajacych 6 dniowe ciaze...bo zarodek zaczyna produkowac hcg dopiero po zagniezdzeniu a do tego dochodzi jakos 8-12 dni po zaplodnieniu...mimo to i tak tego hormonu jest za malo zeby go wykryl test w moczu.. :wink: predzej test z krwi ale to i tak 10 dni po zaplodnieniu dopiero :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Tak,tak tyle to wiem :) w poście dodałam że testy zrobiłam juz po spóźniającym sie okresie... Z ginekologii tudzież fizjologii co nieco wiem, ale jak to mówią najciemniej pod latarnią...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

tez urodzilam synka przez cc>okresy dostawalam przez 2 miesiace... na 3 miesiac sie nie pokazal poszlam do lekarza i wykluczyl ciaze... powiedzial ze to spowodowane jest torbielem na jajniku...przepisal mi luteine na wywolanie ale na szczescie nie musialam jej brac bo okres na drugi dzien przyszedl.Moga to byc takze zaburzenia hormonalne...bardz stres,,, uspokoj sie i bedzie ok :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Dziekuję Wam za odpowiedzi rzeczywiście okres sie pojawił z opóźnieniem. Wizyte co prawda mam dopiero na 4 sierpnia ale mam chyba jakis stan zapalny. Dziekuję raz jeszcze!

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ]  Moderator: Moderatorzy

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]