Dzisiaj jest wt paź 21, 2014 4:09 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość

witam was dziewczyny jestem w 34 tygodniu ciazy moj termin porodu to 4.07.09 od kilku dni w nocy nei moge zasnąc otoz moja coreczka strasznie wierci sie w brzuchu co nie daje mi zasnac i do tego czuje w dole brzucha bóle takie jak nadchodzaca miesiaczka boli przestaje i tak w kołko ale pozniej juz ustaje nad ranem i jeszcze po lelwej stronie czuje takie cos jak bicie serduszka taki rytm i po jakims czasie to ustaje i to wszystk odzieje sie wnocy a w dzien jak gdyby nic czy wszystko jest dobrze?? toszke sie neipokoje wizyte mam za 2 tygodnie u lekarza.Czy moge urodzic przed terminem ? :? prosze o wiadomosc pozdrawiam was wszystkie

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

kociak0090 pisze:
i jeszcze po lelwej stronie czuje takie cos jak bicie serduszka taki rytm i po jakims czasie to ustaje

Czkawka :].

O reszcie nic nie powiem, bo nie wiem :).

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

podejrzewałam własnei ze to moze byc czkawka ale dlaczego tylko w nocy w dzien nigdy nie ma tylko w nocy :? jesli ktos sie orientuje na inne moje pytania prosze odpisywac z gory dziekuje :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

bóle jak na okres to skórcze macica w ten sposób przygotowuje sie do nadchodzacego porodu, takze nie powinnas sie martwic,ja tez mam nieraz takie bole, moja córcia tez wlasnie wieczorem najbardziej szaleje czasami do 12 w nocy wiec to normalne wiekszosc dzieci jest najbardziej aktywna wlasnie wieczorami, a te drgania jak bicie serduszka to napewno czkawka a dzidzius ma ja wieczorem dlatego bo wiecej sie porusza i wiecej polyka plynu owodniowego dlatego meczy go czkawka :lol: naprawde nie masz sie czym przejmowac moj lekarz wytlumaczyl mi wiele rzeczy dlatego teraz moge ci o tym napisac pozdrawiam :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja też przeważnie wieczorem czuje jak moja Julka ma czkaweke tylko że u niej też rano się to się zdarza. Co do bóli brzucha jak na okres to ja je też miałam i jak zadzwoniłam do gina to wysłał mnie do szpitala na podanie magnezu. Mi powiedzieli że są to skurcze i nie powinno się ich lekcewaźyć. Zadzwoń do gina i zapytaj bo tu nikt tak naprawde nie może powiedzieć co ci dolega. Napewno będzie dobrze :) pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

zaczol sie 36 tydzien ciazy od wczoraj w nocy ie zle czuje od rana mam biegunke i brzuch taki wydaje sie ciezki i jestem strasznei obolała i czuje zmeczenie.W nocy srasznei naciskało mi na pecherz myslalam ze nei wytrzymam i mała straznei mnie kopała raz poczułam cos takiego jakby mi ktos wbil noz do pochwy zabolało strasznie ale ustąpiło dzisiaj widze że mam troszke nizej brzuszek czyzby t oobjaw nadchodzacego porodu?? termin mam na 4 lipca dopiero :oops:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Moderator
Awatar użytkownika

kaciak może dzidzia ci się obróciła, ja miałam właśnie taki ból, usg wykazywało, że ułożona jest pośladkowi a na następnym już główką do dołu. Takie objawy to tez schodzenie główki do kanału rodnego, mała przygotowuje się do porodu, stad ten ból jak na miesiączkę, rwanie w pochwie. Kości się też rozchodzą, miednica też się musi przygotować do porodu. No i mogą to być skurcze przepowiadające. A biegunka to tez oczyszczanie się organizmu przed porodem. Ale lepiej idź do lekarza bo może to jakiś wirus. Ja po takiej akcji dwa tygodnie później tuliłam maluszka.
Powodzenia i skontaktuj się z lekarzem on wyjaśni twoje wątpliwość i pewnie zaleci ktg.
A te pukanie to czkawka.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Dzwoniłam do ginekologa termin mam do niego na 10 czerwca. Mówiłam co mi sie dzieje mówi ze zaczoł sie 36 tydzien wiec takie objawy moga zaczynac występować do tego lekko obniżył sie brzuszek :? lekarz mowi ze nawet za kilka dni juz moge urodzic bo mam ciaze donoszona :roll: ale to ie za wczas jak termin mam na 4 lipca a juz mam takei objawy :?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

36 tydzień to nie jest ciąża donoszona...donoszona z tego co mi wielu lekarzy mówiło jest po skończonym 38 tyg. a skoro Tobie zaczął się 36 to masz skończonych 35 tyg. Na takim etapie ciąży nie powinnaś mieć bóli brzucha...to że macica się przygotowuje do porodu to inna bajka, owszem mogą wystąpić stawiania, ale nie powinny być jeszcze bolesne. Jeśli brzuch często się stawia, to może to doprowadzić do skrócenia szyjki i do przedwczesnego porodu. Ja na Twoim miejscu poszłabym na konsultację do innego lekarza...pewnie kazałby Ci brać no-spę, ale ja nie lekarz więc nic nie sugeruję :wink: dobrze by było jakby maluch posiedział u Ciebie w brzuchu jeszcze 3 tyg.

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

lekarz powiedział że 10 czerwca mam już ciązę donoszoną i pozniej moge w kazdej chwili urodzić czy 2 dni pozniej czy tydzien czy dwa czy nawet po terminie

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja tez mialam takie bóle w 32 tyg ciazy i byly to skurcze ale szyjka sie nie skracala wiec bylo wszystko ok,po tych tygodniach moga pokazywac sie takie dolegliowsci,polozna mowiala ze takie skurcze mozna miec nawet do 10 dziennie ,wiec sie nie martw i nospe mozna brac i pomaga,mowie tak bo tak mialam i lekarz mnie badal i moj i w szpitalu i takie byly zalecenia,mozesz rowniez probowac zmieniac pozycje to tez pomaga,np gdy siedzisz i zaczyna bolec to pospaceruj i odwrotnie,pij cieple mleczko i odpoczywaj a wszystko bedzie dobrze:)

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Moderator: Moderatorzy

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]