Dzisiaj jest ndz sty 19, 2020 4:36 pm

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Mamy z dziećmi

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 143 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna
Autor Wiadomość
All Mighty Admin
Awatar użytkownika

Zgodnie z regulaminem, ze wględu na wydajność forum, długie tematy dzielone są na krótsze.
Poprzednie posty w tym temacie można znaleźć tutaj http://www.forum.e-mama.pl/viewtopic.php?t=22643

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

witam nowe kolezanki, jakos tak dziwnie, ze zamkneli tamten watek i piszemy od nowa jakby nie patrzac,
dawno nie zagladalam tu, ale obiecuje poprawe :)
dobranoc

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

witam i dziękuję za miłe powitanie i przyjęcie :D zdjęcia oczywiście równiez dołączę ale najpierw muszę opanować tą sztukę :wink:
Monia225 cieszę się, że jest tu ktoś z tego samego miasta, może napiszesz z jakiego osiedla jesteś? my mieszkamy na Słonecznym Stoku.
Katee jak czytam o Twojej Oli to prawie tak jakbym opisywała mojego Bartka :D też jest na etapie wdrapywania się na wszystko i wszystko go ciekawi a najbardziej to czego nie wolno :) słów za dużo nie mówi jeszcze, od kilku miesięcy z upodobaniem powtarza tylko tata, tete, baba ale na: mama jakoś nie ma ochoty :) czasami tęsknię za tym czasem kiedy grzecznie leżał w łóżeczku, teraz go wszędzie pełno i nie można go nawet na chwilę spuścić z oczu, no ale cuż taka kolej rzeczy :)
pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

WITAM dziękuje za przyjecie ... mój Bartuś to za dużo nie mówi (baba, tata,)ale słyszałam ze chłopcy zaczynają później ,,, ja tez czasami tęsknie za tym jak leżał w łóżeczku spokojnie teraz jest go pełno raczkuje wdrapuje się na wszystko i od miesiąca chodzi jak morze się przyczymac czegoś otwiera szuflady i robi porządek :lol: takie są nasze urwisy

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

EMKAA ja też jestem ze Słonecznego Stoku!!! Może się na spacerek razem umówimy??? :)
Jaki ten świat mały!!! :shock:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

oj mały mały :D ja na spacerek bardzo chętnie :D musimy jakoś konkretnie się umówić :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ale Wam dziewczyny zazdroszcze spacerku, ja to mieszkam na takim zadupiu ze wszedzie daleko, tzn mam kolezanki do spacerow z osiedla, ale np zeby spotkac sie z kims z forum to nie bardzo,bo daleko :)

moja Asiunia cos chora, ma katarek i cos pokasluje, kropelki do noska zaaplikowane, wit C podana, mam nadzieje ze sie nic nie rozwinie powaznego

a do tego wychodza jej dolne 2 i gorna 4, slini sie na potege, marudna jest i ciagle sie zlosci
ostatnio opanowala juz do perfekcji sztuke wstawania, podciaga sie o wszytsko :) , a jakie porzadki mi robi w szufladach, ogolnie mam w ciagu dnia jeden wielki burdel,bo to zabawki po calej chacie porozwalane, a to z szuflad swoich wyciaga sobie skarpetki i butki i tez sie walaja, a nie ma sensu tego chowac bo i tak wyciagnie

dajecie swoim maluchom wit D3, ja sie zastanawiam czy dawac, niby lekarka przepisala swieze opakowanie, ale znom w tych dzieciowych czasopismach pisza ze jak dziecko dostaje mieszanki i teraz jest lato to nie trzeba dawac, i badz tu babo madra :)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Aga Asia może przez te zębale cholerne choruję? Majka też jest bardzo marudna- ale ja już chyba przywykłam do tego!!!! :)
A wczoraj odkryłam jakieś białe pryszcze w kącikach ust i na języku i myślę, że to od brudu! Bo Majka wszystko do buzi wkłada- a ostatnio zajadała się butem dziadka :(((....nie wiem jak mam ja upilnować?!!! urto pujdę do lekarza, wieć zobaczymy czy to coś poważnego? :/
Ja podaję D3 raz na jakiś czas (mniej więcej 1-2 w tygodniu 2-3 kropelki do butli z mlekiem)

Emkaa zaraz wyślę Ci priva! to się na pewno zgadamy:)))

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

AgaiAsia24 ja też nie sądziłam, że spotkam kogoś na forum z kim będę mogła się spotkać a tu taka niespodzianka :D mój Bartek też się mocno ślini ale on ma dopiero dwie dolne jedynki i górne dopiero wychodzą. Ja podaje wit. D codziennie po 2 krople ale Twoje pytanie dało mi do myślenia :) muszę podpytać pediatry co ona na to :)
monia225 a u Twojej Majki to może pleśniawki? Nie wiem dokładnie jak to wygląda ale kiedyś czytałam coś na ten temat i tak mi się przypomniało. Wysłałam Ci wiadomość na pocztę.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Emkaa moja Ola też ma tylko dolne 1 i górne 2 (dopiero się przebiły) dzieci rozwijają nam się tak samo:)

Ja niestety na forum nie spotkałam żadnej mamy z Radomia, a przecież to wcale nie jest takie małe miasto. Niby jest wątek Radomski, ale od dawna stoi na tym samym miejscu.

Ostatnio widziałam się ze znajomą, która ma 2miesięcznego synka i też zatęskniłam za takim maluchem.
Aż strach pomyśleć co to będzie za kilka miesięcy jak już teraz dzieciaczki tak rozrabiają:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Katee będziemy wspominały jak to fajnie było jak mieli po 9 miesięcy i jeszcze nie biegali o własnych siłach :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

AgaiAsia ja tez jestem z Łodzi. czasem tu zaglądam, ale wcześniej chyba Cie nie widzialam.
Mnie lekarka powiedziała żebi dawać wit D co drugi dzień jedna kropelke.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Iwonka, na ja tu jestem od maja zeszlego roku, tyle ze musialam zmienic nicka :), bo bana mialam :), wczesniej bylam jako Agniesia22krk, no ale mniejsza juz z o to :)

monia moze to plesniawki, mozesz sama isc do apteki i kupic aftin, ale najlepszy na plesniawki jest taki syrop, fluconazole, ale on tylko na recepte

ja postanowilam ze ta wit D bede dawac w dni kiedy nie ma slonca,

oj moje tez wpycha wszystko do buzi, teraz ida jej dolne dwojki, slini sie na potege,a lozeczko to zaraz bedzie cale obgryzione, ma gryzaki , ale one w ogole ja nie interesuja :)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ja myślałam, że jak pierwsze zęby wyjdą to już później będzie lepiej a u nas coraz gorzej. Bartek też lubi sobie pogryźć brzeg łóżeczka :)
ile ważą Wasze dzieciaczki? ja dziś swojego ważyłam i 9400, przez ponad miesiąc przybrał 400g, tak się zastanawiam czy to nie za mało?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witam! Mogę do Was dołączyć? Nigdy nie mogłam trafić nigdzie na forum sierpnia 2008 a tu jest:-) Moja Maja urodziła się 21.08.2008.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witaj Kubika. Ja też tu od niedawna ale dziewczyny chętnie przyjmują do swojego grona więc myślę, że i Ty znajdziesz tu swoje miejsce :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

witam!!!
dawno tu nie zagladałam :)
Witaj kubika co prawda mało nas tu zostało, ale jak tak dalej pójdzie to może nowa grupa się utworzy :)

Odnośnie tych pryszczy u Majki - to lekarka powiedziała, że to może być reakcja alergiczna-dała jakis lek i juz jest w sumie dobrze :) A aftinem to ja jej sama co jakis czas buzie smaruję.(tak dla bezpieczenstwa)

Moja Majka też obgryza łóżeczko i nie ma na to sposobu!!!

Co do zębów to nam 8 wylazło i od jakiegoś czasu mamy spokój-tylko ciekawe na jak długo???

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

o jak sie ciesze ,ze to forum ruszyło bo jakos tamto nowe mi nie lezy ..tutaj zawsze mozna poradzic sie tez eksperta i w ogole :lol: Moja mala ma 10 miesiecy wstaje przy czym sie da ..podnosi zabawki na stojaco przytrzymujac sie reka np kanapy .. raczkuje z predkoscia swiatla ..zajada truskawki i malinki :D Teraz wlasnie ida jej gorne 1 i 2 ..przez jeden dzień goraczkowala ale juz jest lepiej tylko slinotok przeokropny. Pozdrawiam wszystkie sierpniowe mamusie iich szkrabki

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

dotka5 o jakim nowym forum mówisz bo ja nie w temacie :D

dziewczyny gdzie się podziewacie? co tu tak cicho :shock: dzieciaczki Was wykończyły? :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witam :)
EMKAA bodajże w październiku dziewczyny założyły nowe forum, bo na tym kilka osób zostało zbanowanych :(
i teraz tylko nieznaczna część dziewczyn tu zagląda :/

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 143 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Mamy z dziećmi

Strefa czasowa UTC [letni]