Dzisiaj jest czw gru 03, 2020 8:12 pm

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Mamy z dziećmi

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9245 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 463  Następna
Autor Wiadomość
All Mighty Admin
Awatar użytkownika

Zgodnie z regulaminem, ze wględu na wydajność forum, długie tematy dzielone są na krótsze.
Poprzednie posty w tym temacie można znaleźć tutaj http://www.forum.e-mama.pl/viewtopic.php?t=23508

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Hej laski :lol:
gdzie jesteście :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

hello ;)

joanna znam ten bol.... ale mezo wraca za miesiac i zobaczysz, bedzie inaczej. pogoda tez dolujaca, ja wczoraj myslalam, ze ocipieje w domu. juz mnie nawet ksiazka zaczynala draznic.

jatoszka no wlasnie, musze kupic cos na komarzycha.. chociaz pooklejali drzewa w parku i nie ma tylu paskud juz.

a dzis zdechl krolik mojego siostrzenca, bidny tak plakal przez telefon, ze az ja sie poryczalam, bo mowi, ze najpierw Babcia a teraz krolik.

toja ja przeczytalam, ze pies sie wsciekl, a TOBIE sie seksic chce, a tyle panienek i se mysle, no niezle :D :D :D

aniaa jedna masz corcie, to kto Ja bedzie rozpieszczal jak nie Wy ;) ;)

joanna ze tak powiem psia mac nawet nie otwieram tego filmu :D

magda nie wiem, czy wczoraj chwalilam avatarka, a mialam zamiar, wiec dzis to czynie ;) super jest!
ja tez chce do pnia na zakupy :(

eheheheh do pleszewa jak sie czlowiek zbliza to w kazdej branie komis w sensie szrot :D

niecha moze trzeba zmienic lozeczko na tapczanik.. nie wiem, nie mam pomyslu... weronika jest nie do zdarcia...

hoga mam nadzieje, ze dzis przeszlo.. ja wczoraj wieczorem tez dolowalam...

ooooo dzieki za zyczonka ;) jak milo :) choc ja teoretycznie nie obchodze, ale zawsze mi fajnie, jak ktos jednak zyczenia sklada ;) no i dla kolezanek ode mnie rowniesz najlepszego ;) ;) ;)

britka
butki super :) a cena jeszcze lepsza :)

olla to chyba taka pila z uszami takimi, ktore mi przypominaja krowie wymiona, dziecie siada na tym, tzryma sie wymion i moze podskakiwac :) :) amadeusz od kilku dni tak ujezdza swoja krowe :D wchodzi z nia na kanape, siada, lapie za uszy i podskakuja, wiec tez zaczelam o tej pilce myslec, nawet juz wiem, gdzie jest ;) w ogole ma ostatnio jakas manie i przemieszcza sie nei chodzac czy biegajac a w podskokach.

olla tu masz mase: http://www.gotowanie.wkl.pl/przepis30981.html

ja bym to widziala tak, ze robisz normalnie tort jak tam chcesz, robisz mase, walkujesz, wczesniej przygotuj sobie szablon nawet na kartce zwyklej z konturami zeba, sama narysuj albo wydrukuj sobie, wycinasz taki zabek z masy i kladziesz na tort pokryty kremem jakims, najlepiej w kolorze, zeby sie odroznial od bialego zeba, no i fajnie by sie odroznialo gdyby nie na gladko byl tort posmarowany, ale takimi "kleksami" ze szprycy.nie wiem, czy dobrze wytlumaczylam wizje.... a jak sie nie chcesz bawic w mase, bo tez troszke wprawy wymaga, wiec musialabys przetrenowac samo zrobienie, bo trzeba ja wyczuc, to mozesz sobie "wyszprycowac" kolorem w okol szablonu, jego kontur wyznaczyc ze szprycy np polewa czekoladowa, a srodek znowu wyszprycowac bialym kremem... no to namieszalam :D

emza ale przeciez przyrosnieta do tego faceta nie jestes, nie? wiem, swinskie pytanie, ale czasem wczesniej lepiej zmienic, poki jestes pikna i mloda ;) ;)

tygi musisz czesciej pic :D

izu :shock: ale nie slyszal czy nie chcial uslyszec???
mi sie svarowski podoba, bo ja kolorowej bizuterii nie lubie za bardzo....

kurna, to jest normalnie szok! hahahah! konczyc mialam i se mysle, no nieeeeeeee znowu takiego dlugiego posta rabnelam, ze az wstyd i co? czytam, ze za dlugie tematy beda dzielone, i se mysle, ze przeze mnie hahahaha :D

no nic.

WITAM W NOWYM WATKU
:D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ooo, jakie jestesmy malo wydajne :lol: :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

pauli i przy jakim fajnym numerze posta poczynilas to stwierdzenie :D :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

o matko.... znalazłam Was :D
sytris strasznie Ci dziekuję... postaram się pokombinować jutro...
do czwartku mam trochę czasu... :wink:

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

olla nie ma za co ;) sama nabralam ochoty na robienie takiego tort, no ale co ja z nim zrobie ;) gdyby blizej, to chetnie bym zrobila ;) ale jak sistra A przyjedzie z dzieciakami na Dzien Dziecka, to moze cos tez zrobie dzieciowego jak mi sie bedzie chcialo.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

hehe Ty to masz talent :) no i faktycznie fajnie by jakiegoś dzieciowego torta tez strzelic :wink:

muszę to dokładnie i na spokojnie przestudiować bo na razie nie wiem jak się wziąć do tego ale dam rade :D i zrobię torta zęba hihi

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

sprobuj sobie mase zrobic, tak na probe, bo ja naprawde trzeba wyczuc i dosyc szybko wyrobic i rozwalkowac. ja na chrzest siostrzenicy mase na drugie pietro tortu robilam 4 razy, 3 wyladowaly w koszu ;) jesli bedziesz z niej robila tylko zeba, to duzo ulatwia, bo nie bedziesz sie meczyc z pokrywaniem torta, to tez nie jest takie proste wbrew pozorom. zebola wytniesz nozyczkami po rozwalkowaniu, a potem niech sobie lezy na plaskim nawet dwa trzy dni, jak go na noc polozysz na masie kremowej, to ladnie nasiaknie od niej i bedzie sie dobrze kroil.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

sytris ale ja chcialam by ten tort był caly zębem... bo jak na kartce narysuję to bedzie tylko jedna sciana zeba.....i jak zrobic by on był takim prostokątem.... jesoooo ciemna jestem ale kicha mi chyba wyjdzie a nie tort ząb..

Krzyś znowu odmawia jedzenia,.... teraz by jadł tylko owoce i pil... a drugiego dania też odmówił...

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

olla no to bys musiala wyciac zeba z blatow, no i to jest do zrobienia, tylko jak dla mnie wtedy pokrywanie masa odpada, bo to by byla naprawde wyzsza szkola jazdy, bo okrag jest dosc trudno przykryc ladnie, a co dopiero taki ksztalt. ja bym blaty normalnie przelozyla kremem jaki tam chcesz, wierzch tez obsmarowala i obsypala kokosem :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Bry w nowym miejscu

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

sytris aż sprawdziłam na NK ten tort na komunię co robilaś... bo mi sie coś ubzduralo że zrobiłaś na ksztalt prostokąta....no nic jak coś to zrobię tak jak napisalaś za pierwszym razem bo chyba już załapałam tą Twoją wizję :D

a te winogrona to zamawiałś gdzies??? ja chyba podjade tam do tej tortowni i kupię coś może... :roll:

Obrazek

Ostatnio zmieniony ndz maja 24, 2009 1:02 pm przez Ollamaz, łącznie zmieniany 1 raz

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Tygrysek, jak się ma udo takie jak normalny człowiek talię, to można łatwo zgubić 2.5cm :lol: :lol:

Weronika śpi. A ja się nudzę. Staram się być w pobliżu, bo jak się obudzi, to może spaść

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

olla mi w pierwszej wizji chodzilo o to, zeby zrobic takiego zeba metoda robienia tego kocura: http://www.gotowanie.wkl.pl/przepis43767.html a na okolo zeba takie szpryckowe kleksiki zrobic jak ten kubus puchatek :D http://www.gotowanie.wkl.pl/przepis31904.html albo w ogole caly ta metoda, bedzie o wiele prosciej ;) no ale to juz jak chcesz, tylko pochwal sie koniecznie :)

winogrona robilam sama, a sprawdz sobie jeszcze hurtownie kluzekkropkapeel ;) tam sa fajniejsze rzeczy. barwiniki polecam IC w pascie na all od uzytkownika prostozformy. sa super.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

to ja tez sie witam na nowym watku :D
bylismy juz na spacerze i w kosciele-ola sie tak zmecyla ze zasnela w wozku :?przenioslam ja i teraz spi w loeczku :D obiad bedzie opozniony i znow na dwor bo ladna pogoda :D
joannom i zuziom sto lat :D
ola zobaczyla i siostrzenicy taka pilka jak skacze i teraz sama tez na nieh cuduje wiec moze tez jej kupie :D w ogole takie dorosle to moje dziecko juz ze chya trzeba nastepnego :D dzis zobaczyla jak na hulajnodze jechala dziewczynka i chciala ja na niej nasladowac a ze jej nie szlo za bardzo to se w koncu na tej huajnodze siadla i probowala tak jechac :D

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

jatoszka no nasze dzieci juz tak obserwuja i same chca robic, ze sama sie dziwie :) a najlepsze jest wlasnie to jaki maja tok rozumowania :D amadeusz pare dni temu zdjal skarpetki i chcial wlozyc, trzymal skarpetke w jednej raczce, a nozke w drugiej i celowal w starannie przygotowany otwor, oczywiscie mu nie szlo, popatrzyl, sciagnal skarpetke z drugiej nogi, ktora ja wczesniej zalozylam i dawaj z druga noga probuje :D :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

sytris-ja to mam zawsze ubaw z takiego jej cudowania :D ale mama tego mojego bratanka co ma 3,5 roku mowi ze on tak nie kombinowal i ze ola jest madra :D madra jest na pewno ale ja z nia duzo gadam ucze ja a ona :? jakos nie miala do tego glowy i checi :? diecko sie naczesciej samo bawilo :?

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Sytris przez te stronki które wrzuciłaś chyba zrobie torta bo nabrałam ochoty żeby się wysilic :lol:
Niecha hahahahaha normalnie mnie rozbawiłaś swoją talią :lol: :lol: :lol: :lol:

My zaraz na kawke do rodziców i na spacerek bo przepiękna pogoda :lol:
Ja jeszcze raz z tą prośbą jakby któraś słyszała o ebooku tej książki http://www.allegro.pl/item641666237_car ... pomoc.html byłabym wdzięczna :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

oooo to ja też na 1 str

AMA oj zaś miesza :) ale wolno mu ;) a tak chciałyśmy chodź raz do 2000 str dobić

sytris i jak ty czytasz :heh:

właśnie robie sałatkę co wczoraj jadłam u siostry młody wreszcie padł

pogoda cudna na spacerki - ( juz mnie nogi bolą )

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9245 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 463  Następna

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Mamy z dziećmi

Strefa czasowa UTC [letni]