Dzisiaj jest śr kwie 23, 2014 9:30 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5882 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 295  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU
Awatar użytkownika

wiesz co ja dwie pierwsze ciaze miałam ogólnie oki wprawdzie z delą mialam gestoze i przytylam 38 kilo ,z bartkiem znowu chudłam i do 5 miesiaca schudłam prawei 10 kilo ale zakończyły sie ok ...a potem miałam obumarła ciaze i zrobiłam badania i nic nie wyszło i z Karolą juz byłam na dufastonie i cała ciaze leżałam najpierw w domu a potem jzu szpital bo nadcisnienie i niedoczynnosci sie pojawiła tak ze ciąza zagrozona zakoncozna zdrowym dzidziusiem a potem ciaża obumarła z wojtusiem i po urodzeniu lekarka maluszka ogładała i wyglądalo na zdrowe ale na sekcje nie zgodzilismy sie ,porobiłam wszytskie mozliwe badania i wszystko wyszlo oki przyczyna nieznana i w nastepnej z Marcelem to juz była jazda zastrzyki cleksane i akard na zespół anty ,zastrzyki kaprogestu na podtrzymanie + dufek doustnie + luteina dowcipnie ,szpital niedoczynnosc ,nadcisnienie i ta cukrzyca ale tez sie udało wprawdzie marcelek jest wczesniakiem ale teraz po rehabilitacjach jest zdrowym facetem ........no to sobie poprzypominałam swoje ciąże :wink:

tak czy tak warto było :D

17.03.09 ANIOŁEK

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

oj moje ciaze nei byly takie burzliwe, ale uciazliwe. musze dobrze sie zastanowic. narazi e zdrowy rozsadek mowi nie, a serce tak :lol: :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

MARCELEKAKUNIA pisze:
wiesz co ja dwie pierwsze ciaze miałam ogólnie oki wprawdzie z delą mialam gestoze i przytylam 38 kilo ,z bartkiem znowu chudłam i do 5 miesiaca schudłam prawei 10 kilo ale zakończyły sie ok ...a potem miałam obumarła ciaze i zrobiłam badania i nic nie wyszło i z Karolą juz byłam na dufastonie i cała ciaze leżałam najpierw w domu a potem jzu szpital bo nadcisnienie i niedoczynnosci sie pojawiła tak ze ciąza zagrozona zakoncozna zdrowym dzidziusiem a potem ciaża obumarła z wojtusiem i po urodzeniu lekarka maluszka ogładała i wyglądalo na zdrowe ale na sekcje nie zgodzilismy sie ,porobiłam wszytskie mozliwe badania i wszystko wyszlo oki przyczyna nieznana i w nastepnej z Marcelem to juz była jazda zastrzyki cleksane i akard na zespół anty ,zastrzyki kaprogestu na podtrzymanie + dufek doustnie + luteina dowcipnie ,szpital niedoczynnosc ,nadcisnienie i ta cukrzyca ale tez sie udało wprawdzie marcelek jest wczesniakiem ale teraz po rehabilitacjach jest zdrowym facetem ........no to sobie poprzypominałam swoje ciąże :wink:

tak czy tak warto było :D

Podziwiam i gratuluję fajnych dzieciaków, ja mam jedno, póki co, ale moja mam miała podobne przejścia do twoich, a że jestem najstarsza, mam młodsze rodzeństwo, to pamiętam, ze łatwo jej i wszystkim nam nie było.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

witam :)moim cichym marzeniem jest równiez miec trzecie dziecko ,ale nie teraz mam juz dwójkę jeszcze malych ,mam dopiero skończone 23 lata:) pierwsze dziecko urodzone w wieku 20 lat a synek ma dopiero niespełna 10 miesiecy,obie ciaze planowane chodz z wieloma przebojami,jestem po 2 cesarkach przez porod rzucawkowy i gestoze no i teraz musze odczekac zeby moj organizm sie zregenerował po drugie musze odchowac 2 malych brzdaców,ale trzecie chciała bym miec chociaz juz chyba to trzecie pozostawie losowi aczkowiek nie teraz poniewaz jak pisałam teraz trzeba uwazac bo jestem po 2 cieciach,ale napewno kiedys sie zdecydujemy z mezem:) i tak kazdy na mnie patrzy jak na dziwoląga taka młoda z 2 dzieci nie mozliwe zeby planowała dzieci;) pozdrawiam odważne:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU
Awatar użytkownika

DOBRY

sierpniowamama na mnie tez sie dziwnie patrzyli ale dorosłam i mam to gdzies ....długo bedzie panował stereotyp że wiecje dzieci to wpadka ,patologia itp .

17.03.09 ANIOŁEK

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

marcelkunia :D witam to prawda o tym głupim stereotypie do dziś pamiętam jak jechałam do szpitala na cesarkę z synkiem i jak położna przeprowadzała wywiad jak zapytała czy to pierwsze dziecko a ja odpowiedizałam ,ze drugie ,ale mnie wzrokiem pożerała oj było to nie miłe :roll: ostatnio miałam taka sytuacje w banku gdzie siedzi dziewczyna w moim wieku chodziłysmy razem do szkoły no i robiłam sobie przelew a ona ni z gruszki ni z pietruszki pyta: ile ty masz juz dzieci? odpowiadam grzecznie,ze dwoje ona powiedizała wtedy do mnie: zamiast sie wyszalec pobawic to ty sie w pieluchy władowałaś, nie wytrzymałam i odpowiedziałam jej,ze zależy kto jakie w życiu ma priorytety ja wolę rodzinę niż dyskoteki i poszłam,ale co sie nadenerwowałam to moje :?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

sylviaze:)
ja przy jednym pierwsze 6 mcy mialam przerabane ciekawe co bedzie przy dwojce;)
ale podobno drugie dzieci sa inne...prawda? :D

Olenka 30+5tc, 1800 gram,43cm.
20.02.2014 9300 gram:)zaliczylismy pieknie testy rozwojowe w Dreznie!wszystko super!lobuz maly!:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Minie podobno tak moja córka tak do 1,5 roku była spokojnym dzieckiem teraz jest z niej mały diabełek syn od małego dokazuje a ma niespełna 10 miesiecy u szfagierki mojej odwrotna sytuacja pierwsze dziecko syn od małego dokazywał a córeczka spokojne i złote dziecko ma rok i 3 miesiace i przez to pierwsze dziecko zbyt aktywne szfagierka była przerazona druga ciaza bała sie ,ze drugie dziecko bedzie takie same a jest przeciwnoscia brata;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

hej,
melduje sie juz z Niemiec.podroz o dziwo przebiegla calkiem szybko i bez opoznienia.i nawet sie wyspalam :lol:
mlody od rana robi rozrobe uradowany ze znow ma swoje zabawki.cala podloge mi zawalil ale co tam.niech sie bawi ja mam czas na kawe :lol:
milego dnia :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

aguska1986 - gratulacje spokojnej ciąży

tak was sobioe dziewczyny podczytuje i jestem coraz bardziej przekonana że powinnam jednak się zdecydowac na 3 dzidziusia (staranka planuje rozpoczac w lipcu:)
obawiałam się, ze jestem za stara itp ale jak wy dajecei radę to dlaczego ja miałabym sobie nie poradzić???

sierpniowamama - ja tez byłam młodą mamą i tez ludzie mysleli ze 1 ciąża to wpadka- Maję urodziłam mając 22 lata Zuzie mając 27 a 3 dzidziusia może mając 31 lat :roll:

miłego dnia

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU
Awatar użytkownika

Hej

Cóż wy sie tak uczepiłyscie tego jestem stara majac 31 czy 35 lat ja pisałam przez moje straty Marcelka urodziłam majac 38 lat i co tez byłam stara :evil: :wink: a nasze gwiazdy rodza jedna 43 lata inna 41 itp wiec kto psize o starosci majac 30--dziesci z hakiem ehhh

trzymam kciuki za staranka i dobre decyzje dla innych

słonce wreszcie swieci :lol: :lol: :lol:

17.03.09 ANIOŁEK

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

melduje sie i usprawiedliwiam swoja nieobecnosc na forum :) w czwartek moja córka wystraszyła sie na podwórku lecacego samolotu i sie przewrociła złamała reke z przemieszczeniem kosci dostalismy skierowanie na chirurgie dziecieca do szpitala oddalonego od naszego miejsca zamieszkania o prawie 100km o północy nastawili małej rękę w narkozie o 9 rano lekarz na obchodzie kazał nam isc na rtg okazało sie ,ze reka po nastawieniu spowrotem sie przestawiła mimo,ze bła po nastawieniu juz w gipsie o 10:00 rano zaraz po obchodzie i rtg kolejna narkoza i kolejne nastawianie pozniej gips po pachę w sobote 'zostalismy wypuszczone do domu z tym,ze jutro o 9 rano musimy byc na oddziale zrobia rtg jezeli kosc sie przesunela roba operacje rączki:( :( jestem złamana dziewczyny trzymajcie kciuki,strasznie to przezyłam nawet teraz nie moge zasnac gdzie jutro 0 7 wyjezdzamy :roll:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

sierpniowamama - trzymam kciuki za was bardzo mi przykro, że was to spotkało - oby rtg było dla was pozytywne i by już nie trzeba nastawiać małej rączki poraz kolejny

aguśka - jak na wyjeździe?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU
Awatar użytkownika

sierpniowamama biedna coreczka :( ja tez trzymam kciuki żeby teraz było dobrze i żebyscie wracali do domku i do zdrowia

17.03.09 ANIOŁEK

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

u nas pada od 2 dni.
mlody na start zlapal wirusa i ma biedny problemy zoladkowe.wczoraj pol nocy wymiotowal dzis od rana biegunka.mam nadzieje ze szybko mu to minie.
sierpniowamama 3 mam kciuki za corke mam nadzieje ze operacja nie bedzie konieczna.
sylviaze-ja nie jestem na wyjezdzie.mieszkam w Niemczech.dopiero wrocilam z Polski z ulopu swiatecznego :)
MARCELEKKAKUNIA daj mi troche tego slonka :lol: :lol:
mi sie ciagle chce spac przez ten deszcz a lenia to mam jak stad do Warszawy.zmuszam ie normalnie o wszystkiego. :roll:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

witam dziewczyny jestem tak szalenie szczesliwa jak bym w totka wygrała :) obyło sie bez operacji kosc sie tym razem nie przesuneła ,gips na 4 tygodnie liczac od dnia złamania a wiec jeszcze 3 tygodnie i 2 dni:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU
Awatar użytkownika

sierpniowamama pisze:
witam dziewczyny jestem tak szalenie szczesliwa jak bym w totka wygrała :) obyło sie bez operacji kosc sie tym razem nie przesuneła ,gips na 4 tygodnie liczac od dnia złamania a wiec jeszcze 3 tygodnie i 2 dni:)

no to super wiesci !!!! żeby szybko zleciały te 3 tygodnie i rączka ładnie sie zrosła :D

17.03.09 ANIOŁEK

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

sierpniowamama - super wieści niech te 3 tygodnie szybko wam miną

aguska1986 - dopiero teraz doczytałam ze na stałe mieszkach w NIemczech :oops:

a ja tak się zastanawiam co wy uwazacie o chińskim kalendarzu dotyczącym okreslenia płci dziecka - tak po cichu chciałabym mieć synka ale wypada mi dopiero w listopadzie i grudniu :?: a planowałam zacząć staranka w lipcu

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU
Awatar użytkownika

sylviaze myśle ze to mozesz traktowac z przymrużeniem oka i na pewno nie sugerowac sie tym :wink: :wink: :wink: :roll:

17.03.09 ANIOŁEK

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

pozwolicie dziewczyny,ze sie troszke poudzielam na Waszym watku :?: otz ja tez z tych,ktorym liczniejsze gromadka nie wydaje sie taka straszna :wink: na razie doczekalam sie dwojeczki i jak widac trzecie jest w drodze,mam nadzieje,ze bedzie dobrze.
Marcelekakuniadzieki takim dziewczynom jak Ty czlowiek sie sporo podbudowywuje i wierzy,ze nie jest do konca "stukniety"skoro chce zdecydowac sie na wiecej niz dwoje dzieci :wink:
jak widac z moich suwaczkow nie wszystkie moje ciaze zakonczyly sie sukcesem-mimo to nie trace wiary,ze bedzie dobrze.w sumie wlasnie dzieki tym stratom docenilam jakim blogoslawienstwem jest posiadanie dzieci :wink: a to,ze dluzej bede chodzila upackana w kaszkach i przezucac bede pampersy-sama przyjemnosc,za to jaka nagroda,prawda :?:

Obrazek

Obrazek

[*]2007
Zojeczka 23.04.08.-03.05.08(23tc)tak krotko z nami bylas a tak wiele wnioslas..

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5882 ]  Moderator: Moderatorzy Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 295  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]