Dzisiaj jest sob sie 02, 2014 2:22 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ] 
Autor Wiadomość

HEJ :) CHCIAŁABYM POZNAĆ WASZE OPINIE NA TEMAT, KIEDY TZ. W KTÓRYCH DNIACH CYKLU ŁATWIEJ O DZIEWCZYNKĘ, A KIEDY O CHŁOPCA??SŁYSZAŁAM, ŻE DO 15 DNIA TO CHŁOPIEC, A POTEM DZIEWCZYNKA??ALE MOŻE ZNACIE INNE OBLICZENIA?? :)

POZDRAWIAM

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witam :)
Z tego co ja wiem to nie mozna okreslic, ze tego dnia cyklu mozna miec chlopca czy dziewczynke. Niestety jest to bardziej indywidualna sprawa i kazda dziewczyna moze miec inaczej.

Jezeli juz tak bardzo chcesz wiedziec kiedy mozna miec chlopca albo dziewczynke to musisz dokladnie wiedziec kiedy sa Twoje dni plodne. I nastepnie jezeli chcesz miec dziewczynke to powinnas wspolzyc na 2-3 dni przed owulacja (jajeczkowaniem), a jezeli chlopca to w dniu jajeczkowania. I ta metoda jest potwierdzona badaniami.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Jeżeli chodzi o to "kiedy co począć" to tyle jest w tym prawdy, że plemniki żeńskie mają dłuższą żywotność niż męskie. I jezeli do wytrysku doszło w kobiecie na chwilę przed połową cyklu , to do momentu jajeczkowania przeżyją już tylko dziewczynki.
A jezeli o dziecko staramy sie w samo jajeczkowanie to tu szanse maja z kolei plemniki męskie, bo jezeli mnie pamięć nie zawodzi to sa one szybsze.

mam nadzieję, ze troszkę pomogłam (mama podobniez dwóch chłopców )

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

DZIEKI WIELKIE DZIEWCZYNY :)
YYLKO,ŻEBYM JA WIEDZIAŁA W KTÓRYM DNIU BYŁA OWULACJA :oops: :?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Jezeli chcesz to pomoge Ci okreslic ten dzien. Muszisz napisac ile trwa cykl i czy jest bardzo regularny. Wbrew pozorom to jest bardzo proste :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

KOCHANA JESTEŚ :):)

MOJE CYKLE TRWAŁY CO 28 DNI
POZDRAWIAM

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

MOGŁAM WIĘCEJ NAPISAĆ.......... :oops:

OSTATNIĄ MIESIĄCZKE MIAŁAM 18GO LIPCA, A DZIDZIA BYŁA "ROBIONA" W 9, 12 I 19 DNIU CYKLU. POTEM JUZ NIE BYŁO @ :oops: A CYKLE MIAĄŁM REGULARNR I RÓWNO CO 28 DNI :)
Z GÓRY BARDZO CI DZIĘKUJE ZA POMOC, BO CIEKAWI MNIE CO MOŻE JEST W MOIM BRZUSZKU :P

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Jezeli masz cykl trwajacy 28 dni to okolo 14 dnia sa dni plodne i trwaja 5, najdalej 7 dni.
Najprawdopodobniej Twoja dzidzia "powstala" w 12 dniu cyklu, czyli na 2 dni przed jajeczkowaniem. W tej sytuacji mozesz sie spodziewac dziewczynki. Bo zenskie plemniki potrafia przezyc do 3-4 dni w lonie kobiety :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

JESTEŚ PRZEWSPANIAŁA :) DZIĘKUJĘ CI BARDZO :lol: :lol:
IDĘ CI WZNIEŚĆ POMNIK :o
POZDRAWIAM I CAŁUJĘ :D

Ostatnio zmieniony sob mar 17, 2007 9:30 am przez Dorotka80, łącznie zmieniany 1 raz

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ciesze sie zarem z Toba :D
Tylko pamietaj, ze to nie jest 100% sposob okreslenia pluci dziecka. Tak raczej jest szacowanie czego mozna sie spodziewac :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Fajny artykół na ten temat jest w październikowym wydaniu pisma "Mam dziecko" - polecam, jest też artykół o badaniach w ciąży i kilka innych dotyczących ciąży.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

MIMO WSZYSTKO BARDZO CI DZIĘKUJE. OCZYWISTYM JEST, ŻE KAŻDA Z NAS CZEKA NA ZDROWEGO DZIDZIUSIA, ALE ZAWSZE ZASTANAWIAMY SIĘ KTO MIESZKA W BRZUSZKU :lol:
ŻYCZĘ CI SPOKOJNEJ CIĄZY, SZCZĘŚLIWEGO ROAZIĄZANIA ORAZ WSZYSTKIEGO NAJ...
MIŁEGO DNIA :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

NO HEJ!!! Pisałam juz chyba 100 postów na ten temat-a konkretniej o płci naszych jeszcze nie narodzonych pociech. Bardzo pragnęłabymz mężem syneczka bowiem mamy już córeczkę-----ale no właśnie -teoria ,która dotyczy naszego postu niestety wyklucza taką możliwośc bowiem poczęcie nastąpiło przed owulacją!!! Czyli według tej teorii będziemy mieć drugą dziureczkę!!! ALE z moich prywatnych badań wynika, że i ta teoria sie myli-dlaczego już tłumaczę:mam 5 koleżanek, które urodziły synów pomimo, iż poczęcie u nich nastapiło zaraz po okresie-w tym gronie również znajduję się moja siostra, która ma synka!!! Więc moje drogie przyszłe mamuśki- sprawa jest jasna moja nowa teoria brzmi-------NIC TAK NAPRAWDĘ NIE ZALEŻY OD NAS TYLKO OD NASZYCH MĘŻÓW I PARTNERÓW TO ONI MAJĄ PO DWA RODZAJĘ PLEMNIKÓW-X I Y ,KTÓRYMI NAS CZĘSTUJĄ A TO CO URODZIMY ZALEŻY JAKICH PLEMNIKÓW PANOWIE POSIADAJĄ WIĘCEJ!!!!!!!!!!!!-------PROSTE NIE!!!!!!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Wiem, ze plec dziecka nie zalezy od tego kiedy dojdzie do wytrysku ale od plemnika- niestey bylam pilna uczennica na biologii :D
Nasza rozmowa byla na zasadzie teorii. Bo mowilam, ze "prawdopodobnie mozesz sie spodziewac ..."
I wiem, tez ze twoja teoria "nic nie jest wiadome" moe byc tylko odstepstwem od wczesniejszej :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

I ja jestem zaprzeczeniem, dokładnie wiem, kiedy miałam owulację, współżyliśmy właśnie wtedy (tylko 1 raz w danym cyklu) i jak na razie lekarze twierdzą, że dziewuszka. Mi wsio ryba, bo dzidzia jest bardzo wystarana i chciana i najwazniejsze, żeby była zdrowa :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

mmoonnaa pisze:
NO HEJ!!! Pisałam juz chyba 100 postów na ten temat-a konkretniej o płci naszych jeszcze nie narodzonych pociech. Bardzo pragnęłabymz mężem syneczka bowiem mamy już córeczkę-----ale no właśnie -teoria ,która dotyczy naszego postu niestety wyklucza taką możliwośc bowiem poczęcie nastąpiło przed owulacją!!! Czyli według tej teorii będziemy mieć drugą dziureczkę!!! ALE z moich prywatnych badań wynika, że i ta teoria sie myli-dlaczego już tłumaczę:mam 5 koleżanek, które urodziły synów pomimo, iż poczęcie u nich nastapiło zaraz po okresie-w tym gronie również znajduję się moja siostra, która ma synka!!! Więc moje drogie przyszłe mamuśki- sprawa jest jasna moja nowa teoria brzmi-------NIC TAK NAPRAWDĘ NIE ZALEŻY OD NAS TYLKO OD NASZYCH MĘŻÓW I PARTNERÓW TO ONI MAJĄ PO DWA RODZAJĘ PLEMNIKÓW-X I Y ,KTÓRYMI NAS CZĘSTUJĄ A TO CO URODZIMY ZALEŻY JAKICH PLEMNIKÓW PANOWIE POSIADAJĄ WIĘCEJ!!!!!!!!!!!!-------PROSTE NIE!!!!!!!

mona - marzena i inne dziewczyny opisaly metode wedlug ktorej zwiekszaja sie szanse na poczecie chlopca tudziez dziewczynki, ale nie jest ona pewniakiem!! szanse sa chyba jakos ponad 60 % ale wiadomo ze zawsze mozna sie znalezc w tych pozostalych 40 procentach i zamiast dziewczynki moze sie urodzic chlopiec i na odwrot

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

mmoonnaa
a czy Twoje koleżanki po prostu liczyły z długości okresu dni płodne czy też określały to za pomocą np. testów owulacyjnych, to że mamy regularne cykle nie znaczy że jajeczkowanie ma być dokładnie 14 dnia cyklu, czasami faza przed jajeczkowaniem sie skraca albo faza lutealna po jajeczkowaniu sie wydłuża a cykl ma tradycyjne 28 dni.
Także warto spróbować z testami, ja tak zrobiłam po prostu dla określenia czy jest lub będzie owulacja (zdarzają się cykle bezowulacyjne), a przy okazji staraliśmy się celować w dziewczynke wg. metody, że żeńskie plemniki dłużej żyja, może za kilka tyg. na usg się okaże co zmajstrowaliśmy :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Gorzej jak sie czesto wspolzylo i nie wiesz ktore plemniki przezyly :D Tak jest u mnie... Wiec sie nawet nie zastanawiam nad tym "co wyszlo" ;)

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Moderator: Moderatorzy

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]