Dzisiaj jest wt cze 25, 2019 8:46 pm

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Kobiety w ciąży

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

zakladam ten temacik, jako jedna z niecierpliwych przyszłych mam.
moje malenstwo mimo zblizajacego sie wielkimi krokami terminu, wcale sie nie kwapi by wyjsc, a ja mam juz dosc,
chcialabym byc juz po porodzie, moc przytulic swoje malenstwo...
piszcie dziewczyny, ponarzekajmy, jak to chcialybysmy byc juz po....

Anetka 25.07.08r. 14:40 3240g 56cm-moja Lipcóweczka 2008.
Obrazek Obrazek
Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ja sie troche boje samego porodu i musze przyznac, ze w ciazy jest mi calkiem niezle :D wcale nie chce przyspieszac tego czasu...a jak sobie pomysle, ze juz nic mnie nie bedzie tak smiesznie kopac...hm...smutno sie robi :( ...no ale do porodu zostalo mi jeszcze poltora miesiaca, wiec kto wie, moze za kilka tygodni tez bede miala dosc :)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

okolo 34 tygodnia tez czulam sie dobrze w ciazy, wcale nie mialam jej dosc, ale niestety, im blizej konca, tym trudniej, objawy zblizajacego sie porodu, sa naprawde meczace i bardzo chce byc juz po, ale malej najwyrazniej jest w srodku dobrze i nie ma zamiaru narazie wychodzic...

Obrazek Obrazek
Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

dla mnie też 8my miesiąc był ok... a 9ty to masakra... Niby nic się nie dzieje, ale buuuuu... ja już nie chcę...
Zawitkowski kiedyś powiedział, że ciąża powinna trwać 7 miesięcy, bo to wystarczy, żeby kobita się dowiedziała wszystkiego, co jej będzie potrzebne, no a z drugiej strony nie jest jeszcze znużona swoim stanem
Święte słowa :an:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
#
Awatar użytkownika

eh no u mnie dopiero 29 tydzien sie zaczol... zle przechodze ciaze i chcialabym juz wrzesnien...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

No dziewczynki rozumiem te mamy ktore rodza po terminie ale ja np musze walczyc aby nie urodzic przed czasem i aby nie bylo to tragedia jak juz zaznalam..
Wiec dziewczyny moze warto sie pomeczyc a nie bawem bedziecie tulic swe malenstwa...
Pozdrawiam serdecznie wszytskie mamusie...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Hej mi wlasnie idzie 22tydz i tez chcialabym juz byc po :D rowniez boje sie porodu ale mam nadzieje ze dam rade :D

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

a ja mam strasznie mieszane uczucia...
z jednej strony chcialabym juz urodzic, bo jest mi strasznie ciezko, mecze sie blyskawicznie i nie umiem sobie nawet sama sznorowek zawiazac :lol2:,
a z drugiej... chcialabym, aby dzidzius jeszcze te 3 tygodnie w brzuszku posiedzial, nawet jesli nie ma zagrozenia w przypadku wczesniejszego prorodu.
zwlaszcza, ze pierwszy termin mialam na 08.08.08 (pozniej mi zmienili) ale jakos ta data mi sie bardzo podoba i nie ukrywam, ze bardzo bym chciala urodzic wlasnie tego dnia... :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witam Was niecierpliwe mamusie :lol: Sama czasem do niej naleze... choc jestem w 24 tyg dopiero to czesto mam problemy z ruszaniem sie bo nieraz wszystko mnie boli. Ale z drugiej strony chce zeby ten czas ciazy trwal jak najdluzej. Wspaniale uczucie jest miec malutkiego czlowieczka pod swoim serduszkiem. Niech nam zazdroszcza faceci Bo nigdy tego nie zaznaja :!: :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

ja mam juz dosc jakos od 6 miesiaca bardzo zle znosze ciaze czuje sie jak jakas stara babcia a psychicznie jeszcze gorzej:( a w gazetach pisza ze ciaza to taki cudowny stan smieszy mnie to troszke .Nie pomyscie sobie ze zaluje tego ze jestem w ciazy niee bron boze!!bardzo chcialam dziecko i bardzo mocno kocham moja coreczke i chce miec ja ja przy sobie tak bardzo ze nie da sie tego opisac!Poprostu przerasta mnie juz to wszystko chociaz pewnie gdybym miala faceta ktory by mnie wspieral i pomagal mi to byloby ok ale niestety jestem sama jak palec :(

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witam WAS kochane!

ja też już bym chiała być po! Wg OM miałam termin na 14 lipca,a wg USG na 20 lipca, czekam, ale czuję się już tragicznie.

Nie mogę spać w nocy, boli mnie okropnie krzyż, ból brzucha jak na miesiączkę tylko 100 razy mocniej i kłócia w pochwie straszne.

Czop jeszcze nie odszedł, w sumie to nie wiem czy moze wszystko przyjść na raz cała akcja porodowa łącznie z odejściem czopu??

Umyłam okna dwa razy, latam dużo,ale ja zawsze prowadziłam aktywny tryb życia-więc chyba dlatego nic na mnie nie działa, nawet spermussussss.

Trzymajmy się Kochane,bo Kruszynki nam to wynagrodzą.

Nie mogę się już doczekac, jak przytulę tą MOJĄ Ciplulindkę małą:)

paaaa

KOCHAMY CIĘ CÓRUNIU :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

bardzo mi przykro czarnula22, ze jestes sama i nie ma przy tobie faceta, ktory pomaga, niestety czasem tak w zyciu jest, na szczescie niedlugo bedziesz miala malego skarba, badz dzielna i wytrwala a niebawem wszystko bedziesz miala wynagrodzone... :-{: :smo: :ag:

ja szczerze mowiac w pierwszych miesiacach tez sie bardzo zle czulam, pozniej bylo lepiej, za to teraz mam juz dosc...

Obrazek Obrazek
Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
czerwona kartka

hej dziewczyny ja to tez juz mam dosyc chodzenia w ciazy.jest to moja juz 4 ciaza i najbardziej skomplikowana najpierw plamienia pozniej przedwczesne skurcze i jeszcze jak pomysle o porodzie to juz wogule sie trzese.ale ciesze sie bo teraz to juz ma byc dziewczynka a mam 3 chlopcow.na poczatku bylam zalamana 4 ciaza nieplanowana i te problemy no ale juz blizej konca.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ja jestem wlasnie po kolejnym ciezkim wieczorze... chyba przez 40 monut sie wiercilam w ta i z powrotem nie mogac sobie znalezc "odpowiedniej pozycji" do snu, a moj biedny maz o piatej do pracy wstaje... brrr ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Widze Martuniaa ze mamy troszke podobnie, tyle ze ja juz jestem po terminie i nadal 2 w 1...
tobie troszke jeszcze zostalo do chodzenia w dwupaku, ale roznie to moze byc, mozesz urodzic wczesniej, przed terminem.
wczorajszy wieczor tez mialam meczacy, zaczelam dostawac skurcze ale nie te co byc powinny. ide dzisiaj do gina, ciekawe jakie przepowiednie uslysze na nastepny tydzien :wink:

Obrazek Obrazek
Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

ja ostatnio tez coraz wiecej mysle o tym ze juz mogl by sie pojawic na swiecie, juz jestem na to gotowa,

Dojrzewalam to tego psychicznie.

Mam 23 lata, ciazy nie planowalam, chcialam kiedys miec dzieci ale w zeszlym roku myslalam ze pierwsze(i jedyne dziecko) pojawi sie dopiero po 30...
teraz juz chce go zobaczyc, powachac, pocalowac... zjesc najchetniej....!! :P :P

ale dopiero 33 tc wiec niech siedzi jeszcze bo pewnie taki maly lezalby tylko w inkubatorze a ja go musze miec na piersi ciagle :D

Ale troche sie boje porodu... i z drugiej strony to bym najchetniej odwlekla mozliwie najdluzej ten dzien.

Czy zawsze w trakcie porodu jest tak strasznie? :cry:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

e-milka, wcale nie jest strasznie, zobaczysz. Ból jest do zniesienia, nie trwa ciągle, a pojawienie się dziecka to magiczna chwila. serio, mówie tak a wcale nie jestem zwariowaną matką i nie uważam, że jestem stworzona do rodzenia i posiadania dzieci.

Dziewczyny, nie jest Wam łatwo, ale cieszcie sie ostatnimi chwilami w ciąży. Jedzcie wszystko, na co macie ochotę, chodźcie do kina, umawiajcie się z przyjaciółmi. Potem przez chwilę jest trudniej znaleźć na to wszystko czas, choć tez jest pięknie. Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ewasz dziekujemy za slowa otuchy. :jk;:

jakos bedzie trzeba sobie poradzic, nawet jesli nie bedzie na to sily...

e-milka ja tez sie troche boje porodu, ale jak to mowia- co nas nie zabije to nas wzmocni. ale z tego co muwia juz obecne mamy, szybko sie zapomina bol, jaki byl przy porodzie... poza tym, stres przedporodowy jest normalny, pozniej on zniknie, bedzie tylko mysl by szybko urodzic i moc przytulic swoje malenstwo...

ja pewnie sie jeszcze pokisze w dwupaku, mimo ze chcialabym byc juz po...

Obrazek Obrazek
Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Hej wszystkim :kit:
Ja ogolnie dobrze przechodze ciąże fizycznie...ale psychicznie to ona mi nie sluży..jestem panikarą i do tego strasznie niecierpliwa.Sama siebie mam dość :oops:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

wiecie co, ja przez pierwsze pol roku w ogole nie myslalam o porodzie, za to przez kolejnych kilka tygodni spedzalo mi to sen z powiek...
balam sie wszystkiego - od naciecia krocza poprzez wielogodzinna meke do "brudnego" zakonczenia porodu...
:oops: chcialam juz nawet prosic lekarza o cc, ale na szczescie moj maz odwiodl mnie od tego pomyslu obiecujac ze bedzie przy mnie, ze wsyztsko bedzie dobrze, zebym sie nie martwila... czujac jego wsparcie od razu mi ulzylo i teraz - juz tak bardzo nie boje sie jak kiedys. tym bardziej, ze prawdopodobnie bede rodzila w wodzie, a taki porod jest uwazany za latwiejszy i szybszy... :)

Bo¿ena83 pisze:
jestem panikar±

nawet nic mi nie mow :lol2: bo tyle co ja sie naprzejmowalam w ciazy to starczyloby za 3 osoby :D

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Kobiety w ciąży

Strefa czasowa UTC [letni]