Dzisiaj jest pn lis 11, 2019 11:26 pm

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Antykoncepcja i naturalne planowanie

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość

Mam spiralkę od pół roku. Ostatnio koleżanka powiedziała mi że przy spiralce dochodzi do zapłodnienia,ale dziecko umiera z powodu braku pożywienia,które zabiera mu spiralka. Czy to prawda? Jeśli zajdzie się w ciąże przy spiralce czy wrasta ona dziecku w głowę ,lub w rękę?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

alez bzdury... :shock: zaplodnienie jest mozliwe < wyjatki > ale wtedy nie dochodzi do zagniezdzenia....wiec nawet nie ma mowy o ciazy...
ale jezeli juz sie zdarzy...najczesciej przyczyna jest wypadniecie badz przesuniecie wkladki...to ciaza rozwija sie prawidlowo albo dochodzi do poronienia na samym poczatku...najczesciej jest wszystko ok i dziecko rodzi sie w 100% zdrowe...jak organizm mogl by rozwijac sie na wkladce? w jaki sposob? BZDURA!!! :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Barbaro, ja tylko powtórzę za Lilą - mity i bajki - choćby na ladyinsert.pl poczytaj o mechanizmach działania wkładek - żadnego bytowania pasożytniczego, ani Frankensteinów

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

dziewczyny wiecie co?? jestescie straszne!!!! po co wam te spiralki?? niech zgadne dla wygodny faceta??!! nie robcie tego, cierpicie przez to wszystkie, ja rozumiem antykoncepcja, ale prezerwatywy wystarcza!!! w gwoli scisłosci kiedy jest spiralka dochodzi do zaplodnienia, ale nie dochodzi do ZAGNIEŻDŻENIA sie jajeczka w macicy, czyli TO JEST ABORCJA!! zabicie czlowieka, dziewczyny nie robcie tego czego kaza wam faceci bo oni mysla tylko o wlasnej wygodzie jesli chodzi o sex- spuscic sie i miec wszystko w dupie naprawde!! my nie dosc ze cierpimy przy porodzie, w czasie ciazy tez (wiem cos o tym bo mam juz coreczke), potem durna antykoncepcja- tycie, wymioty bole glowy... potem trzeba uslugiwac facetowi w domu- gotowanie pranie sprzatanie itp. dla kogo?? za jakie grzechy??? naprawde wiekszosc facetow to sa dupki i egoisci, nie wierzcie im dziewczyny, nie dajcie sie zwariowac, pozdrawiam was i apeluje o rozsadek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

enya85 powiem tylko tyle...wspolczuje ci ze trafialas na takich facetow....bidulko :lol:

co do antykoncepcji...to nie wypowiadaj sie jezeli nie znasz tematu :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Lila tak sie sklada, ze znam temat moze mi wytłumaczysz, co zle napisalam? i napisala o zaletach spiralki no prosze, chetnie podyskutuje- czy brak argumentow?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Brak mi słów...

Chyba komuś coś w życiu nie wyszło.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

haha :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

enya85 więc jak uważasz co mam zrobić jeżeli używałam tabletek antykoncepcyjnych i przytyłam , przez prezerwatywę -źle sie z tym czułam-czułam lentex .Jakie środki antykoncepcyjne mi zaproponujesz?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

po pierwsze: jesli przytylas to mozesz zmienic sobie tabletki, pojsc do lekarza- jest tyle ich na rynku, do wyboru do koloru.
po drugie: niemozliwe ze "czulas latex"- teraz wkrecasz...ewentualnie mozesz byc uczulona na lateks, co sie bardzo rzadko zdarza...
po trzecie: mozesz zrobic zastrzyk hormonalny zazwyczaj na 3 miesiace(jesli tak bardzo chcesz)- musisz pojsc do ginekologa i porozmawiac z nim.
mozesz tez stosowac plastry antykoncepcyjne, lecz one sa dosc drogie...ogolnie jestem przeciwna antykoncepcji hormonalnej.
no jeszcze sa metody naturalne- ale jak mniemam stronisz od tego "bo to niewygodne i czasochlonne"- ale cozzz...
no i ostatnia mozliwosc to abstynecja "czasowa"- wszystko po pewnym czasie sie nudzi i przestaje wzbudzac szacunek- tak jest z sexem- najlepiej smakuje jak sie na niego czeka z niecierpliowscią- przekonaj sie- czasem powiedz "NIE" a zobaczysz jak sie bedziesz czula- napewno o wiele lepiej- uwierz mi.
Tez kiedys bylam taka "łasa" na sex, ale zobaczylam, ze tylko w umiarkowanych ilosciach daje on poczucie spelnienia i satysfakcje- a przede wszystkim nie rob nic wbrew sobie- zobaczysz lepiej sie poczujesz.
Nie jestem zadnym moherem, feministka, czy czlonkinia partii Zielonych- po prostu staram sie znalezc zloty srodek, pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

złoty środek powiadasz...hmmm...ale to TY szukasz tego środka, tak? dobrze zrozumiałam? jeśli tak, to powodzenia życzę z serca całego, tylko przeczytaj swoją wypowiedź...dlaczego nas wciągasz w tak agresywny sposób w SWOJE poszukiwania? ja rozumiem, masz uraz jakiś z przeszłości i w mężczyznach upatrujesz wszelkiego zła (czy też w stosunkach/antykoncepcji/nie wiem czym jeszcze), ale narzucanie siebie i swojego światopoglądu nie jest raczej nigdy mile widziane, ani uzasadnione
a co do wiedzy na temat antykoncepcji (nieco wybiórcza niestety) - wolałabym wkładkę, którą w razie czego mogę usunąć, niż taki zastrzyk, o którym piszesz rekomendując niemal, a ma często wstrętne skutki uboczne, z którymi muszę się męczyć całe 3 miesiące, bo nie wypłuczę z organizmu przecież

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

enya85 od razu przywoluje cie do porzadku..zadne takie jalowe i mentorskie dyskusje nie beda tolerowane...nie zyczymy sobie umoralniania i podgrzewania atmosfery.. :wink:

Cytuj:
no i ostatnia mozliwosc to abstynecja "czasowa"- wszystko po pewnym czasie sie nudzi i przestaje wzbudzac szacunek- tak jest z sexem- najlepiej smakuje jak sie na niego czeka z niecierpliowscią- przekonaj sie- czasem powiedz "NIE" a zobaczysz jak sie bedziesz czula- napewno o wiele lepiej- uwierz mi.
tobie sie wydaje ze seks daje przyjemnosc tylko facetom... wspolczuje :lol:

dlaczego mam mowic nie jezeli mam na to ochote.. :lol:

Cytuj:
Tez kiedys bylam taka "łasa" na sex, ale zobaczylam, ze tylko w umiarkowanych ilosciach daje on poczucie spelnienia i satysfakcje- a przede wszystkim nie rob nic wbrew sobie- zobaczysz lepiej sie poczujesz.

ty masz cos chyba nie tak z glowa...kto jest laska na seks? hahahaha... :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

:shock: :g^^:
szkoda słów !!enya85-cóz za słownictwo!! :evil: :evil:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Wiedziemka- mam prawo do wyrażania swoje zdania tak samo jak i ty, wiec oszczedz sobie tych dewagacji na moj temat, bo nie o tym teraz sie dyskutuje...wcale nie rekomenduje zastrzyku hormonalnego-wyraznie podkreslilam, że "(jesli tak bardzo chcesz)", a potem napisalam, ze nie jestem zwolennikiem antykoncepcji hormonalnej. A i wspomnialas, ze mam wybiorcza wiedze o antykoncepcji- ciekawe po czym to poznajesz?? jak sie nie ma nic ciekawego do powiedzenia, do podyskutowania to sie kogos atakuje bezpodstawnymi zarzutami...ale coz...mowisz, ze musisz sie meczyc z zastrzykiem przez 3 miesiace- a ze spiralką ile? 5 lat. i co jest lepsze? jak mniemam zalozylabys spiralke z hormonami, wiec na to samo wychodzi....nie mam racji??
Lila fajnie, ze sie o mnie troszczysz przywolujac mnie do porzadku, lecz niepotrzebnie- teraz to ty udowadniasz, ze nie masz szacunku to cudzego zdania (piszac, ze umoralniam i dalej "mam cos nie tak z glowa")- tak mowia ludzie, ktorzy nie potrafia przyznac komus racji.
pluszaczek- co sie stalo? za trudne slownictwo? czy moze brak zrozumienia tekstu?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

enya85 pisze:
pluszaczek- co sie stalo? za trudne slownictwo? czy moze brak zrozumienia tekstu?

nienawidzę pustactwa!!!tępoty........ :shock:
strasznie mi cie zal dziewczyno!
i powiedz jaki masz w tym cel???
siejesz zamęt........i smrodzisz ..po to jestes tu na forum???

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

haha, pluszaczek gratuluje kwiecistej wypowiedzi:) co?? nie podobaja sie inne poglady? haha, zdenerwowal sie pluszaczek- wez cos na uspokojenie, bo bede sie wypowiadac czy tego chcesz czy nie

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

enya85 a ja poraz kolekny przywoluje cie do porzadku...albo przestaniesz prowokowac klotnie...umoralniac i pisac takie glupoty albo dostajesz zolta kartke...nie pomoze...dostaniesz czerwona...a dalej ban na forum...odpowiada ci to? :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

a to sobie banuj kobieto...a co do twojej pierwszej wypowiedzi:
"alez bzdury... zaplodnienie jest mozliwe < wyjatki > ale wtedy nie dochodzi do zagniezdzenia....wiec nawet nie ma mowy o ciazy...
ale jezeli juz sie zdarzy...najczesciej przyczyna jest wypadniecie badz przesuniecie wkladki...to ciaza rozwija sie prawidlowo albo dochodzi do poronienia(sic!) na samym poczatku...najczesciej jest wszystko ok i dziecko rodzi sie w 100% zdrowe...jak organizm mogl by rozwijac sie na wkladce? w jaki sposob? BZDURA!!!"- to nie sa zadne bzdury- wlasnie tak sie dzieje, ze wkladka wzrasta sie w zarodek i nic z tym nie zrobisz. pytasz sie jak to mozliwe, no normalnie...poronienie to dla ciebie nic?- radze sie douczyc, bo razi mnie straszna niewiedza, zakrwawa o pomste do nieba.
Apeluje takze do dziewczyn, by zaszczepily sie przeciwko rakowi szyjki macicy (jest to wirus brodawczaka, przenoszony przez mezczyzn- wspolzyje z kobieta i przenosi go na zdrowa kobiete)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ręce opadają!!! :shock:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

enya85 uspokoj sie ok? :evil:

Cytuj:
wkladka wzrasta sie w zarodek i nic z tym nie zrobisz. pytasz sie jak to mozliwe, no normalnie...poronienie to dla ciebie nic?- radze sie douczyc, bo razi mnie straszna niewiedza, zakrwawa o pomste do nieba.

to ja radze sie douczyc a nie plesc pierdoly podsluchane w plotkach... :lol:

i prosze cie zebys poszla apelowac w inne miejsce a najlepiej na inne forum... :roll:

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Antykoncepcja i naturalne planowanie

Strefa czasowa UTC [letni]