Dzisiaj jest czw gru 12, 2019 9:59 pm

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Kujawsko-Pomorskie

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

hej czy ktoś może polecić położną, z którą można umówić się w bizielu na poród, ale któa będzie otawra na pomysły w stylu
-nie chcę nacinania krocza
-chcę rodzić w pozycjach wertykalnych
-nie chcę oksytocyny?
dzięki za pomoc. ps czy wiecie ile płaci sie położnej i kiedy.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Hejka, ja rodziłam w Bizielu, miałam swoją położną i byłam bardzo zadowolona. Ale czasem podanie oxy pomaga i to bardzo, ja dzięki temu jako "pierwiastka" urodziłam w 6 godzin, i wcale tak bardzo nie bolało. Płaciłam po porodzie bo ona nie chciała wogóle rozmawiać o kasie. Ja dałam jej 400 bo specjalnie dla mnie przyjechała a tak jakby była na miejscu to dałabym jej 300.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

hej. a czy mogłaś chodzić czy położono cie na łóżku? i jak nazywa sie ta połozna?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

mona-maj - ja rodziłam w Bizielu ale nie opłacałam położnej. Miałam taki zamiar, ale wyszło jak wyszło. Z opieki byłam mimo wszystko bardzo zadowolona. Nie sądziłam że bez kasy będę tak miło potraktowana. Jeżeli dobrze pamiętam to położna na którą trafiłam nazywa się Jastrzębska - albo coś podobnie. Podpytaj dziewczyn na forum które już rodziły. Wiem że wiele z nich opłacało położną. Ja nie dostałam oxy, byłam nacięta - ale to była konieczność bo synek ciągle się cofał i trzeba było pomóc mu przyjść na świat. Lekarz mnie zszył super - nic mnie później nie bolało, odrazu mogłam siedzieć, załatwiać się w WC a teraz nawet nie ma śladu po nacięciu. Chodzić mogłam, ale nie chciałam. Nie miałam na to siły. Na porodwce byłam przed 8 rano a urodziłam o 17. Pojechałam nawet bez śniadania i na nic nie miałam siły. Porodówkę tam polecam, ale na noworodkach opieka tragiczna...

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Mona-majja rodziłam w Bizielu i moge Tobie polecic Panią Małgosię Jastrzębską,przemiła młoda osóbka.Poród wspominam bardzo dobrze.Co chodzi o oxy to podaja dopiero po 6 godz porodu jak nic sie nie dzieje,w moim przypadku tak było.Na porodówkę trafiłam bez boli z 1cm rozwarciem i zamiast oxy musiałąm masować sobie sutki,co prawda położna prosiła lekarzy o oxy,ale niestety nie dali.Mogłam chodzić po sali ile chciałam ,nawet z porzadnymi bólam,ale juz ostatnia faza porodu to juz na pleckach,bo nie dało rady chodzić :wink: i do tego było bardzo wesoło hehe,uśmiałam sie po pachy ,niestety byłam nacinana,ale nawet nie poczułam,w tych czasach u pierworódek to raczej nieuniknione.Także polecam pania Gosię :okk: Pozdrawiam
Co do płatnosci to wszystko odbywa sie po porodzie,my daliśmy 400zł,za super opieke,ale położna niezabardzo chciała przyjąć pieniazki :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witajcie! A wiecie może gdzie najlepiej umówić sie na planowane cesarskie cięcie? W Bizielu czy moze lepiej w dwójce. Bardzo chcialam rodzic sn, ale niestety wczoraj zapadła decyzja, ze tylko cesarka:( I orientujecie sie moze czy w jakims szpitalu w Bydgoszczy przy cesarce moze być mąż/narzeczony??

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Skrzat23 - z tego co wiem to w żadnym szpitalu przy cesarce nie może być mąż, gdyż cc jest operacją, a przy operacjach może być tylko obecny personel medyczny - w odpowiednim ubraniu i odpowiednio umyty... Nawet jeśli masz mieć cc to zrobią Ci je dopiero gdy wystąpią skurcze i odpowiednie rozwarcie

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Kujawsko-Pomorskie

Strefa czasowa UTC [letni]