Dzisiaj jest sob kwie 20, 2019 9:42 pm

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Objawy ciąży

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość

Witam,

Jestem z dziewczyną kilka miesięcy ,ostatnio "zbliżyliśmy" się trochę bardziej - nie mówię tu o kontakcie seksualnym jako takim , bardziej petting i te sprawy:) Zwykle to ona sie "dobierała" do mnie ,ale w tym miesiącu dobrałem się do niej raz może dwa..z czego przy jednym ona najpierw pieściła mnie aż do wytrysku, dotknąłem członka - chowając go. Po czym poszedłem umyć ręce ...być może nie dość dokładnie ,bo samą wodą - otóż moje pytanie jak dobrze trzeba umyć ręce? Bo później ja pieściłem ją ... i teraz jej sie spóźnia..eh ponoć "sporo" nie wiem ,ale sie denerwuje...a Dziecko to dla nas za szybko ,za krótko jesteśmy razem... Doradźcie coś:)

No i gdyby już była ciąża - O co chodzi z aborcją? Bo ona jest pewna że jeżeli teraz będzie dziecko to je usunie... Mamy wielkie plany ,a dziecko jest w nich troszkę później... Jaka jest szansa zapłodnienia bez jako takiego kontaktu, a takiego jak opisałem wyżej? Proszę o konkretne odpowiedzi...

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Ciąży na pewno nie będzie z tego. Czy wiesz wogole podstawowe rzeczy co i jak czy twoja dziewczyna myśli normalnie?? jeżeli myśli o aborcji i czy myśli sobie ze pójdzie do lekarza i na poczekaniu usunie ciaze?? Brak słów :!: :!: :!: :!: :!:

Obrazek

kochajmy się jak bracia ale liczmy się jak Żydzi

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

ciaza nie jest mozliwa,a korzystajac z okazji proponuje zaczac wielkie plany od lektury jak dochodzi do poczecia,albo o antykoncepcji,zaoszczedzi wam to niepotrzebnych nerwow,powodzenia w realizacji wielkich planow

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Heh właśnie jesteśmy w trakcie planowania "pierwszego razu" dlategóż oboje pogłębiamy sie w te tematy:)

a jezeli chodzi o aborcje ,to naprawde nie czas na dziecko...eh

no skoro ciaza nie mozliwa w ten sposob to zostaje tylko czekac:) po ilu dniach "opoznienia" trzeba zaczac sie bać?:P tzn. isc do ginekologa?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ty tu piszesz o aborcji w razie ciazy, a tu wiele kobiet czeka na upragniona ciaze!!!!!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

jestem ciekawa ich wieku :!: :!: :!:
jeżeli nie pora na dziecko to wyślij swoja pania do lekarza i niech sie zabezpieczy. Pewnie nie wie co to ginekolog i antykoncepcja :D :D :D

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

kruszyna1001 pisze:
jestem ciekawa ich wieku :!: :!: :!:

17 i 18 :)
kruszyna1001 pisze:
Pewnie nie wie co to ginekolog i antykoncepcja :D :D :D

Kochana ,wie:) zakupiliśmy już tabletki o nazwie yasminelle :) ktore trzeba uzyc w pierwszym dniu okresu i wlasnie na niego czekamy - 3 dni spoznienia (przy duzym stresie) ... Czy to już powód do stresu?

Ile dni maksymalnie opóźnił wam sie okres?

-sylwusia- pisze:
Ty tu piszesz o aborcji w razie ciazy, a tu wiele kobiet czeka na upragniona ciaze!!!!!!

Rozumiem twoją reakcje ,ale my widzieliśmy dziecko za 4-5 lata jak oboje skonczymy przynajmniej szkoły średnie i jakos 'utwardzimy' życie..

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ale takie głupie pisanie wystarczyło wejsc na niektore tematy i bys sie czegos wiecej dowiedział. A po drugie ja okresu nie miałam 42 dni i w ciazy nie byłam nerwy stres zmiana klimatu wszytsko działa opozniajaco na okres.
A jezeli macie obawy to wyslij dziewczyne po test i zrobcie albo na badanie krwi

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Podziedz dziewczynie,że miesiączka się może spóźniać z powodu stresu :wink:
Doradzę to co większość dziewczyn,jeżeli się boicie,to niech twoja dziewczyna pójdzie do gina :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

dokładnie Agniecha20 on mysli ze my mu powiemy ze jego dziewczyna jest w ciazy albo i nie. Ginekolog test albo czekanie dalej na okres nic nie pozostało

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

eh:P dziekuje wam:) podjelismy decyzje ze przeczekamy jeszcze tydzien (10 dni to sporo...chyba nie?) a potem test i ginekolog na sprawdzenie:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ja osobiście radziłabym poczytać, poczytać, poczytać...nawet i to forum...bo tu dużo ciekawych info.

Jeżeli zdecydowalibyście się kiedykolwiek na aborcję, to myślę, ze kiedyś nie wybaczylibyście sobie tego...inaczej napewno będziecie myśleć jak będziecie mieć troszkę więcej lat...a zanim cokolwiek zrobicie, najpierw pomyślcie. Wiele kobiet pragnie mieć dziecko a nie może i jak takie posty czyta, że ktoś zdecydowałby się na aborcję, to az serce się kroi i płacze :(

Według mnie to nie ciąża a stres...myślę, ze za kilka dni dostanie @ i wasz problem się rozwiąże...

pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

milkaj pisze:
Ja osobiście radziłabym poczytać, poczytać, poczytać...nawet i to forum...bo tu dużo ciekawych info.

Jeżeli zdecydowalibyście się kiedykolwiek na aborcję, to myślę, ze kiedyś nie wybaczylibyście sobie tego...inaczej napewno będziecie myśleć jak będziecie mieć troszkę więcej lat...a zanim cokolwiek zrobicie, najpierw pomyślcie. Wiele kobiet pragnie mieć dziecko a nie może i jak takie posty czyta, że ktoś zdecydowałby się na aborcję, to az serce się kroi i płacze :(

Według mnie to nie ciąża a stres...myślę, ze za kilka dni dostanie @ i wasz problem się rozwiąże...

pozdrawiam

miejmy taka nadzieje:) Zapomniałem dodać że miała krótki zabieg usuwania "zęba mądrości" i była tydzień na ostrych lekach przeciwbólowych. Wydaje mi się że to + stres mogło w znacznym stopniu wpłynąć. Przepraszam za "złamane" serca...Ja już jestem przeciwny aborcji...ale cóż z takim dzieckiem zrobić? żyć na ulicy? Oddać? mało jest dzieci w domach dziecka? A takie kobiety które nie mogą rodzić ,nie mogą zaadoptować? Sam mam "przybraną" siostrę która jest koleżanką ,tzn. teraz już siostrą mojej siostry:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

BEZMYśLNI MORDERCY :!:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Karolcia i Danio pisze:
BEZMYśLNI MORDERCY :!:

....eh

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

lepiej dziecko oddać niż zabić :( serce zaczyna bić szybciutko, zatrzymanie go w tak okrutny sposób jak aborcja ( jest to baaaardzo niehumanitarna metoda zabijania... :((( ) jest nieludzkie.. przypuszczam, zę byście sobie tego nigdy nie wybaczyli.. skoro to nie czas na dziecko, to się dobrze zabezpieczcie. swoją drogą zyczę, aby to nie była ciąża, bo z takim podejściem...

powiem Ci tak - znajoma usunęła dziecko w takim samym tygodniu, jak ja poroniłam.. i nie wiem, nie chcę tego zrozumieć, jak można zrobić dziecku i sobie coś takiego na własne zyczenie... nie jestem w stanie zrozumieć....

pomyślcie więcej. i nad życiem swoim i ewentualnego dziecka.. a jak się stanie ( tfu tfu ) tak, ze ona usunie, a potem nigdy nie będzie mogła mieć dzieci?? psychicznie straszne.. koleżanka teściowej tak właśnie sobie odwlekała dzieci, bo jeszcze nie czas.. i już nie ma dla niej czasu dla dzieci, bo po prostu nie może mieć.. to wszystko niesie za sobą duże konsekwencje, a przed Wami całe zycie..

życzę powodzenia..

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Andriej, no ale co eh? Powinieneś się liczyc z taką reakcją kobiet, ludzi... Nie każdy jest tak mądry inaczej jak Twoja dziewczyna... Wybacz, ale gdzie ona ma serce, instynkt, kobiecość :?: Nie wróżę Wam dobrej przyszłości razem biorąc pod uwagę to że to ona wyszła pierwsza z takim pomysłem. Gdybym ja powiedziała coś takiego mojego Narzeczonemu, to chyba by mnie przykładowo przekopał.... i słusznie! To by mogło być Twoje dziecko! A dziecko to nie wyrok, z nim tez da się żyć!
Jak się uprawia sex, to się liczy z możliwością wpadki, a Ty i ona liczyliście na cud?
Wiesz, włosy mi dęba stanęły gdy to przeczytałam... Naprawdę kobitkę masz bezlitosną... :evil: A Ty jako potencjalny ojciec tez się chyba rozstałśs z szarymi komórkami.
Sorry, że Ci tak pocisnęłam, ale inaczej w tej sytuacji się nie dało.

Czy Ty chociaż wiesz jak wygląda aborcja? Albo jakie przynosi konsekwencje psychiczne dla kobiet? No chyba że ta Twoja ma tak żelazne serce, że po zabiegu wyjdzie cała rozpromieniona i w skowronkach.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Karolcia ... według mnie oni mają bardzo bardzo bardzo dziecinne podejście (sory Andriej ale tak jest).... i myślenie........

Z pierwszego postu wywnioskowałam cos takiego : Moja dziewczyna nie ma @, czy to może być ciąża? Jezeli nie, to SUPER, jezeli tak to podda się aborcji, zabijemy....

Kiedyś oglądałam taki krótki filmik w szkole o aborcji w jaki sposób jest wykonywana i czym jest dla kobiety... wszyscy, nawet chłopaki wyszli z klasy płacząc...tego nie da się opisać! Na przyszłość poczytaj najpierw zanim napiszesz Andriej

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

W ogóle Andriej ile Ty masz lat? Bo z tego piszesz, to ja wnioskuje ze z 19naście...

Osądzać nikogo nie chcę, bo to nie moja rola i nie mój problem, ale własne zdanie mam. Poza tym jesteście kiepsko doinformowani bo do ciazy potrzeba spermy, owulacji... A nie samej ręki, umytej dodatkowo.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Wyżej Karolcia pisali ile, bo ja też ciekawa byłam...17 i 18...

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Objawy ciąży

Strefa czasowa UTC [letni]