Dzisiaj jest czw kwie 24, 2014 10:49 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość

Mam pytanie do was dziewczyny:)

Czy kobieta w ciazy w pierwszych tygodniach moze oprocz bolu podbrzusz i innych bolow odczowac w okolichac miednicy, zewnetrznych scianek ud. i czy np. po godzinnych spacerze jets totalnei wypluta i nogi starsznie bola mimo ze to sa pierwsze tygodnie ciazy ?

Dziekie wielkie za odpowiedzi wszystkie ;)

:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

To wszystko jest możliwe. Sama miałam wszystkie wymienione przez Ciebie rodzaje bólu, tylko nie naraz, a po kolei. Co do zmęczenia - już w 1 czy 2 tygodniu o mało nie zemdlałam na aerobiku, a wcześniej ćwiczyłam przez parę miesięcy i zdarzało się, że intensywniej. Wydaje mi się wiuęc, że po spacerze można byc aż tak zmęczonym. Dzidzia wyciąga z organizmu to, co najlepsze, a ciało musi się "przestawić" - stąd to wszystko.

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Dzieki za odpowiedz :D Juz myslalam ze nikt nie odpowie mi na to pytanie :)

Buziaczki :*

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Hej!
Ja jeszcze nie wiem czy jestem w ciazy. Ale tez miewam bole. Przed wczoraj nawet zaczely pobolewac mnie plecy i przez ostatni czas jestem bardziej senna i zmeczona niz kiedys. Codziennie pilnuje mojej malej kuzyneczki ale powoli juz nie daje rady. Wychodze z nia na spacery i wracam bardzo zmeczona, bola mnie nogi.

POZDRAWIAM

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

ja tez tak mam :( Po spacerze czuje sie wypluta :( A co do plecow to tez mnei troche bola lecz najbardziej u dolu tak mniej wiecej w okolicach nerek :( Wiesz u mnie to jest tak ze ten bol jest juz troszke mniejsze niz np.3 dni temu :) Bol podbrzusza takze ustal lecz boli mnie w pachwinie i czasem na zewnetrznych czesciach ud :!:
Piersi takze mnie nie bola cale czasem zakluja ale bol amnie koncowki sutkwo:( No i u mnie sluz taki bialy kleisty jak klej w sztyfcie sie utrzymuje juz od ponad tygodnia od dnia owulacji wiec to jest dziwne :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Ja tez nie wiem czy jestem w ciazy! ide do lekarza w poniedzialek :) Wiem ze mi nie powie czy jestem w ciazy bo to raczej za wczesnie ale to jest tak ze kochalam sei z narzeczonym przez 3 dni przed owulka i w dzien wystapienia. Wiec musze byc bardzo nie plodna jezeli w tych dniach nic nei wyszlo :D A to jest tak ze zadnego stresu z tym niebylo bo zesmy troche sie zagalopowali ale bardzo bysmy chcieli miec malego bąbelka :)

Buzki :*

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja kochalam sie ze swoim chlopakiem w 12 i 15dc a moj cykl trwa 30 dni. Okres powinnam dostac jutro. Mnie tez bola sutki i nie cale plecy tylko okolice nerek.Wczoraj nawet wymiotowalam kilka razy. A dzis rano jak sie obudzilam to od razu polecialam cos zjesc,bo bylam tak glodna. Przedtem nigdy rano nie jadlam a teraz co chwile mam cos w buzi, tylko mieso cos mnie odrzuca.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

nie mam pojecia co sie ze mna dzieje. Pierwszy raz tak mam. Moj chlopak to nawet TATUSIEM sie juz nazywa. My tez chcemy miec malego bobaska, ale troszke sie boimy ze nie damy rady.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

rozumiem ciebie bo my mamy tak samo nie mamy zbyt dobrych warunkow na to zeby byc rodzicami ale moja chec i taka wielka potrzeba dzidzi i wielkie maciezynstwo przyslania wszystko :) A co do Tatusiow to moj Maciek takze ju tak intuicyjnie wie ze bedzie tatusiem :] wczoraj bylismy na spacerze i rozmawialismy i powiedzial ze on wie ze tam jest nasz bąbelek i jest tak starsznie dumny z niego i ze mnie :) No i ja mu mowie "... Kochanei ale wiesz ze to moze byc falszywy alarm ze tego bobasa tam wogile moze nie byc..." a on na to schylil sie nad moim brzuszkiem i mowi tak "... i widzisz babelku co ta twoja mama wygaduje..." :D :D :D :D :D :D :Daz sie wzruszylam i se musialam troszke poplakac ze szczescia :D a no i mnei sie pytal czy sie domyslam czy to dziewczynka czy chlopczyk . My bardzo bysmy chcieli chlopczyka ale mowie mu tak ze wiem ze jak bedziemy mieli dziecko to czuj eze to bedzie dziewczynka a on na to ze "... No to moja corcia sie urodzi w maju albo na poczatku czerwca tak jak tata " Czyli Maciek :)

Jak tu mozna nie chciec dzidzi jak sie ma przy sobie takiego kochajacego mezczyzne :) :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

mnie jeszcze do okresu zostalo 7 dni a do lekarza ide za 5 dni.
Bo jezeli to nie ciaza a mnei sie cos zlego dzieje to lepiej to szybko zalatwic :D a jak sie okres nie pojawi to wiadomo :D

Zycze Ci Anulko dzidzi z calego serca i sobie takze :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ja tez tak mam pierwszy raz i tez nie wiem co sie ze mna dzieje :( Ale mam nadzieje i modle sie o to ze ta meczarnia z tymi bolami to nie na marne :D

:*

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja rowniez Tobie zycze takiego malego bobasa. Boje sie ze jutro dostane @ i ze sie rozczaruje. Kupilam sobie dzis test i mam zamiar zrobic go jutro z rana albo w piatek? ja juz sama nie wiem co to sie ze mna dzieje. Jesli dostane @ a dalej bedze miala te wszystkie objawy to tez bede musiala zglosic sie do lekarza. Ja bym chciala dziewczynke a moj chlopak chcialby chlopca zeby gral z tata w pilke. hehehehe

Trzymam kciuki za nas, zeby nam sie udalo.
Pozdro.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ja tazke za nas trzymam kciukaski :) No ja tez jak dostane @ w nastepny czwartek to bedzie mi bardzooo smutno ale miejmy nadzieje ze jednak sie nam uda i te nasze organizmy nie plataja nam figla tylko pokazuja nam ze nasze dzidzie sa w nas :)

To napisz jutro rano jak tam ci wyszlo ?:)

Bede mocno trzymac kciuki :)

_________Buzki :*

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Paulinko!!!!Napisałaś: "to jest tak ze kochalam sei z narzeczonym przez 3 dni przed owulka i w dzien wystapienia. Wiec musze byc bardzo nie plodna jezeli w tych dniach nic nei wyszlo "

A to nie tak do konca. Po pierwsze nawet jeżeli miałas owulacje i kochaliście się to nie jest 100% pewności, że sie udało. Poprostu tak sie zdarza. Po drugie, to nie oznacza, że jesteś "nie płodna", bo przecież Twój chłopak też bierze w tym udział i to On może mieć "słabsze żołnierzyki". Ale to chyba za wcześnie mówić o takim problemie. PAPATKI!!!!!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Hej Paulinko!
Zrobilam dzis ten test i wyszla tylko jedna kreska. Jest mi bardzo smutno z tego powodu. Tera musze czekac na @. Wiesz cos mnie zastanawia od kilku dni mierzylam sobie tempke(w pochwie) i slyszalam ze przed @ powinna spasc a ja mam caly czas 37,3. Mierze rano i wieczorem o tych samych porach? Dlaczego ta temp. nie spada????

Moze Tobie sie uda, trzymam kciuki.

POZDRAWIAM

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ojejej Anulko :(

A dzis jest termin twojej miesiaczki? Jezeli sie bedzie spozniac, to idz predko zrobic badania krwi BHCG on jest bardzo skuteczny nie to co te testy. Testy w wielu przypadkach nei odkrywaja ciazy tak szybko moze jeszcze nie wszystko stracone? ;)

Ja w to wierze :)

Anulko ja tez sobie mierzylam tempke przez 4 dni i dzis tezaraz ide. jest tak ze rano jest najprowdopodobna. Wieczorem i popoludniu tepka jest zawsze wyzsza niz rano. Ja sobe robie tak dla porownania. I rano mam 36,9 czasem 36,6 a popoludniu zawsze mam 37 i wyzej do 37,4 ale co do tej tempki to ja akurat w to tak bardzo nie wierze zawsze moze sie cos stac ze tepka mimo wszystko moze byc inna niz powinna.

Dziekuje Anulko ja ide w poniedzialek i takze sie strasznie denerwuje. A tobie ustaly objawy? Bo mnie nie jedynie tylko podbrzusze mniej boli praktycznie wogole. Ale sutki bardzo wogole wczoraj jakies zylki widzialam w okolichac sutkow? ! wiesz moze co to jest? A i bolimnie w okolicach nerek :(

No zobaczymy :)

Pamietaj jezeli mesiaczka sie spozni kilka dni idz zrobic test z krwi :)
Buzki :) Trzymaj sie cieplutko Anulko :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Anulko znalazlam cos co powinno ci ucieszyc ;)

Co do tej tempki w ciazy wlasnei sie powinna utrzymywac az dopierwszej miesiaczki wysoka tepmka minimum 37 stopni ;)

przeczytaj to :

> Slyszalam, ze temp. ciala na samym poczatku ciazy nie spada ponizej
> 37stopni C, dobrze zrozumialam, czy to nie jest prawda?

Tak, i wlasnie przy stosowaniu metody termicznej jako metody naturalnej
regulacji poczec, najszybciej mozna sie zorientowac czy kobieta jest w
ciazy. Wysoka temperatura utrzymuje sie od jajeczkowania do miesiaczki.
Jesli nie ma miesiaczki, a temp. wynosi ok. 37 stopnie, mozna podejrzewac
ciaze. Oczywiscie jesli kobieta nie zachorowala w tym czasie, albo nie
zmienily sie inne warunki. No, ale oczywiscie to jest tylko jeden z objawow.

Ale super :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Dalej mam te objawy, pod tym wzgledem nic sie nie zmienilo. Ja temp. mierze juz od tygodnia albo troszke wiecej. I caly czas jest powyzej 37 st.
Mam malutka nadzieje,ze to prawda co piszesz o tej temp. A gdzie moge zrobic takie badanie z krwi??? Dziekuje za slowa otuchy i odpowiedz.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Anulko mozesz zrobic takie badania w laboratorium, przy szpitalu, klinice, moze nawet i w przychodni rejonowej :)

wiesz ja tez mam taka tempke :) mierze ja coprawda troszke krocej niz ty bo 4 dzien. Dzis mierzylam i wyszlo 37. Nie zmienia sie. Czasem jest 36.9
A propo tej tempki to jest wlasnei troszke inaczej niz slyszalas ;) Musi byc wyzsza niz nizsza ;)

a to ze masz te objawy i ta tempke to jest wlasnie oznaka tego ze jednak mozesz byc w ciazy ;)

Buzki :*

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Jezeli jest to mozliwe to dlaczego ten cholerny test pokazal ze nie jestem?! :cry: Szczere to juz nie wiem co robic. Moze jestem bezpldna? Juz raz tak mialam okres spoznial mi sie 5 dni wiec zrobilam test,wynik byl negatywny. Wiec poszlam do mojego gina. i on powidzial ze to moze byc wczesna ciaza, dal mi skierowanie na USG. Po tym badaniu powiedzial mi ze to byl wybryk natury. A ja wtedy sie tak cieszylam.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Nie martw sie napewni bedzie dobrze :)

A kiedy masz dostac miesiaczke? jezeli to dzis jest dzien spodziewanej miesiaczki i wyszedl ci negatywny to zrobgo jeszcze raz za 3 dni.
A jezeli to nie jest dzien spodziewanej miesiaczki to wynik ci napewno nie wyjdzie teraz pozytywny bo podobno tak jest ze test jest najbardziej wiarygodny w dni miesiaczki i po niej. Jezeli miesiaczka sie spozni mocno to idz zrob badania krwi napewno wtedy bedziesz miala 100% pewnosc :)

buzki :*

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Dzis jest dzien spodziewanej miesiaczki i test byl negatywny. Masz racje nie bede sie martwic. Zrobie badanie krwi. Dzieki

Buziaczki :*

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Moderatorzy: lady_in_red, Moderatorzy Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]