Dzisiaj jest śr lip 15, 2020 6:01 am

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Pomorskie

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Poród w Pucku
Awatar użytkownika

Proszę o opinie na temat plusów i minusów rodzenia w Pucku. Słyszałam dużo dobrego o tym szpitalu, lekarz do którego chodzę pracuje tam...ja jestem z Gdyni i chciałam rodzić w Redłowie, dlatego ze najbliżej...Puck to kawał drogi. Boję się też, że skoro ma tak nieposzlakowaną opinię będzie nieziemsko przepełniony, bo podobno to mały oddział. I jeszcze mam pytanie, czy ktoś wie czy i ile płaci sie tam za poród rodzinny?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Na początku ciąży byłam zdecydowana na poród w Pucku.. głównie ze względu na dobre opinie i poród w wodzie.. zrezygnowałam z Pucka po rozmowie z moim lekarzem.. jeśli maleństwu coś się stanie to wiozą je i tak do Wejherowa.. a poród w wodzie to mój lekarz kompletnie mi obrzydził :D Powiedział, że owszem ból jest mniejszy ale jak wygląda woda w wannie, gdy z Ciebie wypływa krew i inne cuda..

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Rodziłam miesiąc temu w Pucku. Polecam w 100%. Również bałam się, że jak coś się dzieje z maleństwem to wiozą do Wejherowa, ale uważam że nie należy tak myśleć. Przecież wiele kobiet rodzi w Pucku i nic się nie dzieje.

Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka

Zuziagdynia dwa razy rodziłam w Pucku :lol: jak dla mnie rewelacja :!: :!: :!: :!: :!: Polecam wszystkim. Miła i fachowa obsługa, położne pomagają, odpowiadają na wszystkie pytania i wątpliwości. Gdybym kiedyś miała jeszcze rodzić dziecko (a nie planuję już) to tylko w Pucku.
za poród rodzinny się nie płaci tylko za poród w wodzie.
Gdybyś miała jeszcze jakieś pytania to chętnie odpowiem na pw. Pozdrawiam.

Aga2412 rodziłam w wodzie i wcale woda nie wyglądała tak jak Ci opisał lekarz :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ania777 pisze:

Aga2412 rodziłam w wodzie i wcale woda nie wyglądała tak jak Ci opisał lekarz :wink:

O kurcze :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Prawie jestem już przekonana ,że zdecyduje sie na Puck.
A co powiecie na moje obawy dotyczące przepełnienia oddziału?
Teraz znowu zaczął sie chyba wyż demograficzny bo wszyscy moi znajomi jak nie spodziewają się dziecka, to właśnie im sie narodziło...mam obawy, czy jak przyjadę do porodu, a na oddziale nie będzie miejsc przyjmą mnie? Czy odeślą? Wolałabym nie narażać siebie i dzidziusia na jakieś nieprzyjemne sytuacje...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka

zuziagdynia zadzwoń i się zapytaj jaka jest sytuacja :wink: ale Ty masz jeszcze sporo czasu do porodu :lol: :lol: :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja też rodziłam w Pucku! Bardzo polecam ten szpital!!! Mimo iż mieszkam w Gdyni -nie bałam sie odległości- byłam spokojna,że zdążę i tak było. Poród odbyłam w immersji wodnej i przykro mi gdy czytam ,że ktoś komuś obrzydzał taką formę....bo woda nie taka.....bo coś tam pływa.....guzik prawda! Było super i już! Nie słuchajcie jak ktoś Wam takie pierdoły opowiada!!!!! Pozdrawiam!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Kurcze to dziwne, bo mi lekarz odradzał poród w wodzie :? Nic już z tego nie rozumiem :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja tylko powiem, że jak się rodzi to zupełnie obojętne jaki kolor ma wody nie widzi się tego

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

AGA2412 - Każdy ma swój pogląd.....także ten lekarz ma prawo wyrazić swoją opinię.....chociaż z tego co piszesz to facet więc sam nie ma takiego doświadczenia! A wiele z nas tak rodziło i z tego co sama czytałam....to opinie innych dziewczyn są bardzo podobne do mojej!....a to daje do myślenia..........prawda??......... (mnie do porodu w wodzie zachęciła położna ze szkoły rodzenia- starsza doświadczona kobieta, która niejedno już w życiu widziała!....i opowiadała o tym w samych superlatywach! ).
Ps. A ty już jesteś w terminie!!! .....życzę powodzenia i trzymam kciuki, żeby wszystko poszło jak "po maśle "...no i bezboleśnie!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Pitulek2006 pisze:
AGA2412 - Każdy ma swój pogląd.....także ten lekarz ma prawo wyrazić swoją opinię.....chociaż z tego co piszesz to facet więc sam nie ma takiego doświadczenia! A wiele z nas tak rodziło i z tego co sama czytałam....to opinie innych dziewczyn są bardzo podobne do mojej!....a to daje do myślenia..........prawda??......... (mnie do porodu w wodzie zachęciła położna ze szkoły rodzenia- starsza doświadczona kobieta, która niejedno już w życiu widziała!....i opowiadała o tym w samych superlatywach! ).
Ps. A ty już jesteś w terminie!!! .....życzę powodzenia i trzymam kciuki, żeby wszystko poszło jak "po maśle "...no i bezboleśnie!

Ja już dobre dwa tygodnie po terminie, dzisiaj czeka nas wywoływanie :? Dzięki za miłe słowa.. Pozdrawiam :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Do: AGA: ....a Ty jeszcze na chodzie???? ...zasiedział się Twój maluch.....!!!!.....trzymaj się....no i pisz! .....Co , gdzie i jak???......Pozdrawiam!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Pitulek2006 pisze:
Do: AGA: ....a Ty jeszcze na chodzie???? ...zasiedział się Twój maluch.....!!!!.....trzymaj się....no i pisz! .....Co , gdzie i jak???......Pozdrawiam!

Miałam mieć wywoływany poród ale synek jednak w ostatniej chwili zdecydował się sam :) Poród miałam ekspresowy - od pierwszych skurczy (i tak nie wiedziałam, że to już to) do urodzenia synka tylko 3 godzinki :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Gratulacje!!! :D Ale super...też tak chcę :D !

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Aga 2412: napisała: Miałam mieć wywoływany poród ale synek jednak w ostatniej chwili zdecydował się sam Smile Poród miałam ekspresowy - od pierwszych skurczy (i tak nie wiedziałam, że to już to) do urodzenia synka tylko 3 godzinki Smile

Pozdrawiam bardzo serdecznie ! GRATULUJE!!!!!! .....Witam w gronie szczęśliwych mam!
Poród faktycznie odbył sie błyskawicznie.......czyżbyś już kiedyś rodziła????....bo u mnie trwało to znacznie dłużej! :)
Ale nic nie piszesz gdzie rodziłaś??? ,......w Pucku jednak......?????....i czy w wodzie....????? .....Bo z Alexem mam nadzieję,ze wszystko OK?? Ile mierzył , ważył?????.....ile dostał punktów w skali APGAR?? ......Chyba,że nie masz teraz na to czasu.......Pozdrawiam jeszcze raz i życzę wszystkiego dobrego!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

zuziagdynia dzięki :)

Pitulek2006 dzięki :) Rodziłam w Wejherowie, klasycznie, bez nacięcia :D , parte 10 minut, to mój pierwszy poród, Alex jest zdrowy, 4420g, 60cm, 10pkt :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

aga 2412: ......to super!!!! ....takie duże dziecko, bez nacięcia i tak szybko!!!! jestem pełna podziwu!!!! GRATULACJE!!!!! Niejedna z nas chciałaby mieć taki poród! :_&:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

To takie dziwne, wszyscy mówią, że mam duże dziecko a dla mnie to taka kruszynka :wink:

Z całego serca życzę wszystkim kobietkom takiego porodu :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ale super maluszek!!!! :)

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Pomorskie

Strefa czasowa UTC [letni]