Dzisiaj jest śr lip 23, 2014 3:29 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Jestem w 5tyg. ciąży i wczoraj zauważyłam na bieliżnie plamy kloloru ciemnego bezu i dzisiaj znowu to się powtóżyło niewiem co mi jest :cry: Wizytę u lek. mam dopiero w przyszłym tyg.Bardzo się boję że może dojść do najgorszego :cry: :cry: Co to może być?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU

zawsze jak masz watpliwosci to idz do ginekologa, to wazne, jesli Twoj nie przyjmuje dzis, to idz do innego a do Twojego w terminie juz umowionym, nie powinno sie lekcewazyc plamienia, krwawienia

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Spróbuj skontaktować się z Twoim lekarze, zadzwoń do niego i powiedz co sie dzieje, a powinien cię gdzieś "wcisnąć"w wolny termin.

Tez miałam takie plamienia ale były one spowodowane nadżerką a i tak poszłam do lekarza i przepisał mi duphastone.

Po co sie denerwować i niepotrzebnie stresować . Lepiej iść do lekarza . Jeżleli Twój nie ma wolnego terminu idź do innego.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Muszę koniecznie iść ale niewiem czy dam radę dzisiaj :cry: Jak sądzisz o czym te plamienia mogą świadczyć? :?:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Plamienia mogą świadczyć o wszystkim i o niczym. Bez lekarza nie masz co rozmyslać. Musisz to sprawdzić nawet jadąc na pogotowie .

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU

jesli nikt Cie dzis nie przyjmie to zadzwon na pogotowie, zapytaj do ktorego szpitala mozesz jechac bo jestes w ciazy i masz plamienie i jedz, tam zbada cie lekarz; nie lekcewaz plamienia

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Absolutnie nie lekceważ plamienia!! Bez żenady jedź nawet w nocy do szpitala na izbę przyjęć. Jeśli wszystko będzie dobrze to pójdziesz do domu, ale będziesz wiedziała co się dzieje. Ja w na początku ciąży też byłam w nocy na dyżurze w szpitalu z krwawieniem. Bałam się, ale pomogli mi i teraz jest OK. Jestem w 20 tc. Trzymaj się!!!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

uwazaj na siebie i jedz jak najszybciej do szpitala ja mialam podobna sytuacje plamilam lekarz powiedziam ze wszystko jest ok ale jak zaczelam krwawic w sobote (dostalam okropnych bolow brzycha) i pojechalam na pogotowie to juz bylo po wszystkim niestety poronilam i jest mi bardzo ciezko tak wiec nie czekaj na nic jedz jak najszybciej

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Lili ja mialam plamienia i wyladowalam w szpitalu, ale tylko dlatego ze pojechclam od razu na ostry dyzur. Do dzis nie jest w stanie powiedziec dlaczego tak bylo ale bardzo sie ciesze ze sie skonczylo w przeciagu 5 dni.
Dziewczyny maja racje jak najszybciej do lekarza, moze bedziesz musisala brac lekarstwa...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: plamienia

WITAM WSZYSTKIE BARDZO GORACO!!!ZACZYNAM 5 TYDZIEN CIAZY I WCZORAJ MIALAM PLAMIENIE KOLORU BRAZOWEGO.POSZLAM DO GINEKOLOGA,MOWI,ZE WEDLUG JEJ OBLICZEN ZACZYNAM 7 TYDZIEN I JAK NA 7 MALO CO WIDAC,WIEC JEZELI MAM RACJE JA,A WIEM DOKLADNIE KIEDY ZASZLAM WSZYSTKO WYJASNI SIE ZA TYDZIEN,PRZEPISALA MI TABLETKE DOPOCHWOWA I ODPOCZYNEK,PRACUJE...MARTWIE SIE BARDZO.POWIEDZIALA,ZE W CIAGU 7 DNI DUZO MOZE SIE ZMIENIC,I WTEDY SPRAWDZIMY NA 100 CZY WSZYSTKO JEST OK....DZIEWCZYNY TO NORMALNE,ZE W CIAGU TYGODNIU MOZE SIE DUZO ZMIENIC???POZDRAWIAM I TRZYMAM KCIUKI ZA INNE

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka
Awatar użytkownika

kazde plamienie jest niepokojace i trzeba skonsultowac sie z ginem.musisz lezec i odpoczywac i stosowac te leki.to fakt ze moze wiele sie zmienic przez tydzien ale o tym nie mysl.badz pozytywnie nastawiona.ja plamilam bardzo dlugo bo prawie 2 miesiace bioroac duphaston potem luteine i minelo i wszystko jest oki,a juz jestemy w 31tc

20.08.2008 godz 21:20 urodziła sie ZUZA
JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ:)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: Re: plamienia

wyspa pisze:
WITAM WSZYSTKIE BARDZO GORACO!!!ZACZYNAM 5 TYDZIEN CIAZY I WCZORAJ MIALAM PLAMIENIE KOLORU BRAZOWEGO.POSZLAM DO GINEKOLOGA,MOWI,ZE WEDLUG JEJ OBLICZEN ZACZYNAM 7 TYDZIEN I JAK NA 7 MALO CO WIDAC,WIEC JEZELI MAM RACJE JA,A WIEM DOKLADNIE KIEDY ZASZLAM WSZYSTKO WYJASNI SIE ZA TYDZIEN,PRZEPISALA MI TABLETKE DOPOCHWOWA I ODPOCZYNEK,PRACUJE...MARTWIE SIE BARDZO.POWIEDZIALA,ZE W CIAGU 7 DNI DUZO MOZE SIE ZMIENIC,I WTEDY SPRAWDZIMY NA 100 CZY WSZYSTKO JEST OK....DZIEWCZYNY TO NORMALNE,ZE W CIAGU TYGODNIU MOZE SIE DUZO ZMIENIC???POZDRAWIAM I TRZYMAM KCIUKI ZA INNE

nie martw sie na zas
tez tak mialam, zalecono mi odpoczynek, praktycznie lezenie plackiem i progesteron. Pomoglo :)
aha, lepsze brunatne plamienie niz czerwona, zywa krew
na poczatku ciazy czesto zdarzaja sie plamienia w okresie kiedy powinan byc miesiaczka
ewentualnie moze to byc tez po stosunku :) nie stosunkowac sie! ;)

sama przeszlam taki problem i nikomu nie zycze, choc zdaje sobie sprawe, ze w porownaniu z innymi problemami kobiet w ciazy jest to pikus. Jednak nerwy sa.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

WITAJCIE! BYLAM WCZORAJ U GINEKOLOGA,NIE MIALAM ZADNYCH PLAM PRZEZ TYDZIEN,Z MOJA KRUSZYNKA JEST WSZYSTKO OK,JESTEM NAJSZCZESLIWSZA NA SWIECIE.POZDRAWIAM WSZYSTKIE PRZYSZLE MAMY I TRZYMAM KCIUKI!!!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

W moim przypadku brązowe plamienia oznaczały krwiaczka, lekarz przepisał mi luteinę i teraz już wszystko oki :D :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Awatar użytkownika

W moim przypadku takie lekkie plamienia oznaczały poronienie.
Nie chce nikogo straszyć, ale z plamieniami zawsze należy iśc do lekarza.
Nie muszą oznaczać nic złego, le lepiej dmuchac na zimne

[*] [*] [*]

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

u mnie plamienie zakonczylo sie 2tygodniowym pobytem w szpitalu z nogami u gory, gdy tylko to zauwazylam lecialam na izbe przyjec a tam mi juz pomogli. o malo nie stracilam synka ktory terazz ma sie dobrze w brzuszku":P

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Moderator: Moderatorzy

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]