Dzisiaj jest czw lip 31, 2014 11:25 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość

Witajcie Dziewczyny :)
Mam pytanko, pamietacie moze jak wygladal Wasz przyrost wagi w ciazy ?? Jestem w 14tyg i przybralam juz prawie 4kg. Mam tendencje do zatrzymywania wody w organizmie, oraz wzdec ponadto podczas ciazy mam straszne zaparcia :( AA no i rzucilam palenie jak tylko dowiedzialam sie ze rosnie we mnie nowe zycie... Wiec to tez moze byc powod. Boje sie ze taki przyrost jest troszke za duzy :( az strach pomyslec co moze byc pozniej...Juz sie nie mieszcze w stare spodnie:( Dodam ze przed ciaza wazylam 49,5kg przy 165cm wzrostu... Lekarz nic nie mowi o mojej wadze, jednak ja sie obawiam, ze jest zbyt duza... jak to bylo z Wami?/ Czy mozliwy jest duzy przyrost wagi na poczatku ciazy a wpozniejszych okresach mniejszy ?? Wszedzie niestety napisane jest inaczej :( Moze ktoras z Was pocieszy :)...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Chyba Cię nie pociesze ,ja szybko zaczęłam tyc,chyba od 3 miesiąca,najwięcej przytyłam w 6 miesiącu-6kg :oops: w 9 mięsiącu mialam 30kg nadwagi.Przez cała ciąże strasznie dużo jadłam a najwięcej słodyczy,więc nie ma się co dziwic dużą wagą.Moge Cię pocieszyc że po porodzie szybko stracilam te kilogramy a nie stosowałam żadnej diety wystarczyło karmienie piersią,Kuba wszystko ze mnie wyciągnął.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Pocieszyc moze mnie fakt, ze w przeciwienstwie do Ciebie naprawde sie nie obzeram... Staram sie kontrolowac to co jem, tylko te najzdrowsze produkty, puste kalorie odpadaja...Moze taka moja natura, no zobaczymy co bedzie pozniej. Pociesza mnie takze mysl, ze wszystko idzie zgubic, a Ty jestes tego doskonalym przykladem :)
Dzieki :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

W sumie przytylam w ciazy 22 kg.
Zaczelo sie juz od pierwszego miesiaca.... jeszcze nie wiedzialam ze jestem w ciazy, ale czulam ze jest cos nie tak... moglam non stop jesc slodycze. Nawet kolega powiedzial do mojego meza zeby sie za mnie wzial bo mu sie roztyje :lol:

Najwiecej w ciagu miesiaca przytylam 5kg.... ale dostalam wtedy opiernicz od lekarza :shock:

Dla pocieszenia powiem Ci, ze zrzucilam wszystko... a nawet kg wiecej ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Dziekuje za pocieszenie i podtrzymanie na duchu :) no ja tak jak pisalam wczesniej przytylam te 4kg w ciagu niecalych 3 pierwszych miesiecy :) Lekarz mnie nie opierniczyl, a jak zapytalam czy przyrost nie jest zbyt duzy, powiedzial ze wszystko jest w porzadku... Jednak mi troszke to nie pasuje, tym bardziej jak czytam wszedzie ze przez I trymestr tyje sie najmniej czyli ok 2kg, a czasem nawet wcale... Boje sie, bo wiem ze zbyt duze przybranie na wadze moze niekorzstnie wplynac na porod no i w ogole na ciaze, na jakaklowiek aktywnosc... Mam nadzieje ze nie bede wielorybem, ktoremu nawet na spacer trudno bedzie sie ruszyc :)
Oczywiscie czekam na dalsze info a propo wagi w I trymestrze :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

ja jestem w 14 tygodniu i waże tyle co przed ciążą, a brzuchol już widoczny, więc też nie jest to do końca dobre.....jem tyle co przed ciązą i nie mam zachcianek, ale zawsze byłam szczupła i ok 7 lat miałam prawie tę samą wagę. Liczę na to, że niedługo zobaczę jakiś plusik na wadzę. życzę ci powodzonka i rośnijcie zdrowo

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ja w pierwszych 3 miesiacach schudlam 3 kg okropne mialam mdlosci najwiecej przytylam w 8 miesiacu a lacznie 18 kg ale wiem ze ze 3kg to sama woda bo bardzo popuchlam na koniec teraz zostalo mi 2 kg na plusie

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ja przez pierwszy trymestr przytyłam 3 kg, a później 6 więc w ciąży łącznie przytyłam 9 kg ;)
tez sie strasznie bałam ze duzo przytyję
jadłam normalnie a nawet więcej słodyczy niz zwykle
jesli miałam ochote na makaron o 20 czy pizzę to tez jadłam ;)
oczywiscie odzywiałam się zdrowo, ale jesli miałam ochote na cos niezdrowego to tez jadłam ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja odpoczątku ciąży dużo tyłam, w sumie przytyłam 43kg... Miałam ogromny apetyt i mimo iż odżywiałam się zdrowo ( nie lubię słodyczy, fast foodów itp ) to te ogromne ilości pochłanianego jedzenia odbiły się na mojej wadze... Teraz 7tygodni po porodzie mam jeszcze 8kg na plusie i waga nadal spada... Więc nie jest tak źle jak myślałam

Obrazek
http://www.garnek.pl/aileen

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka

43 kg. ? :shock:
Musiałaś być bardzo chuda przed ciążą.
Ja jestem w 14 tc. schudłam jak na razie ok 2 kg (dokładnie nie wiem ile ważyłam przed). Nie obżeram się, ale słodyczy akurat też sobie nie odmawiam, bo mam ochotę, chociaż wcześniej nie przepadałam. Nie mam jakiejś obsesji na punkcie wagi. W ciąży chciałabym żeby mój przyrost wagi był max. 12-13 kg, czyli w normie, a najlepiej byłoby 10 kg. :roll: Jak będzie tak będzie, nawet gdybym przytyła 20 kg to postaram się potem zrzucić, ale na pewno nie będę jeść za dwoje. :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Hej

Ja się właśnie ważyłam - od początku ciąży schudłam 5 kg, ale to dlatego, że cierpie na straszne mdłości. Wymiotuje kilkanaście razy dziennie - nic nie pomaga (nawet leki przepisane przez lekarza). :(
Póki co się cięszę, że chudnę bo przed ciążą miałam nadwagę 3 kg, więc się normalizuje :wink:
Ciekawa jestem jak będzie później...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Jakaś bardzo chuda to nie byłam, ważyłam 58kg przy wzroście 176cm a dzień przed porodem wag wskazywała 101kg... Przy czym miałam zatrucie ciążowe i strasznie puchłam więc ta woda też trochę ważyła...

Obrazek
http://www.garnek.pl/aileen

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka

No to byłaś wysoka, do wzrostu mało ważyłaś. Zresztą widziałam twoje zdjęcia w innym temacie- duży brzuch ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

ja do 12 tyg schydłam 3 kg potem przytyłam 13kg więc netto 10 kg :)
przed ciążą ważyłam 73 kg, przy 170cm wzrostu, teraz ważę 68kg :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

moja waga poczatkowa byla :
93kilo ( 9tc )
do 13tc schudlam 2 kilo
a pozniej co miesiac 3 kilo do gory teraz jestem w 31 tygodniu, 4 tygodnie temu wazylam 101 kilo teraz moze waze 104 kilo.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

W pierwsyzm miesiacu ciązy ważyłam 49 kg przy wzroscie 163, teraz w 29 tc waże 60,5kg.. Mam taki 'genialny' zamiar przytyc jeszcze maxymalnie 3 kg.. pewnie nierealny..

Nie jem słodyczy, jem niewiele, ale zatrzymuje wode i brzęknę, wiec to głównie woda tyle wazy.. chyba, bo w spodnie rozmiaru 40 się moja pupina nie mieści.. :?

Mateuszek 10.04.2008 cc 8:45 51cm 2600g
--20.05.2009 6tc [*]

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Moj lekarz powiedzial ze kozda kobieta tyje na swoj sposob bo mamy rozne organizmy ! Jedna moze w ciazy przytyc 9 kilo jedna przytyje 13 kilo a jedna moze nawet ponad 20 kilo!

Ja osobiscie tyje idealnie :lol: Przytylam 13 kilo jak narazie a lekarz powiedzial ze w tygodniu ktorym jestem powinnam wlasnie przytyc max 13 kilo :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

hej kobietki!
jestem w 14 tygodniu i przytylam do tej pory 3.5 kg.ale zawsze mialam problemy z nadwaga i odkad pamietam zawsze bylam na diecie.a teraz nie moge sobie odmowic wszystkiego i po tylu latach wmawiania sobie,ze nie lubie jedzenia,odkrylam,ze je kocham.ale pilnuje sie i mam nadzieje,ze w 9 miesiacu bede chodzic o wlasnych silach!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ja jestem w 30 tc i przytylam 19 kg i nie tyje rownomiernie bo tylam do 26 tc a teraz od 26 do 30 tc przytylam tylko 2kg. a zobacze jak dalej:P

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ja też jestem w 14 tygodniu. Nie wiem ile waże w tej chwili bo wagi jeszcze sobie nie nabyłam ale ważyłam się na ostatniej wizycie lekarskiej 15 stycznia i wtedy okazało się, że schudłam 3 kg. To dlatego, że przez pierwsze 3 miesiące nie miałam apetytu i niewiele jadłam, musiałam się zmuszać do jedzenia. Teraz już jem trochę więcej ale i tak mam z tym problem bo wiele rzeczy po prostu mi teraz nie smakuje i odrzuca mnie na sam ich widok. We wtorek mam kolejną wizytę i wtedy sprawdze swoją wagę ale myśle, że moja waga już nie spada a może i przybrałam nieco.

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 103 ]  Moderator: Moderatorzy Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]