Dzisiaj jest ndz gru 21, 2014 1:01 pm

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: PIERSI W CIAZY

Witam wszystkie mamy,
Mam pytanie odnosnie moich piersi. Nigdy nie byly niestety pokazne :( male A... Zawsze myslalam ze jak zajde w ciazy to chociaz przez ten okres bede mogla sie pocieszyc moim biustem :) Niestety jestem juz w 14 tyg a moje piersi z malego A urosly jedynie do duzego A...
Czy mam jeszcze szanse na to by zmienily swoj rozmiar na wiekszy ?? Dodam ze nie odczuwam takze zadnych bolesnosci, mialam co prawda takie ale juz gdzies w 7-8 tyg zniknely...
Jak to wyglada z przyrostem piersi, w ktorym miesiacu zaczynaja zauwazalnie rosnac ?> wiem ze niektore kobiety zauwazaja mocny przyrost juz w I trymestrze ??
Czy ktoras z Was miala podobna sytuacje do mojej, i mimo tego mogla cieszyc sie duzym biustem??
Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka

Ja mam identycznie jak Ty. :( Myślałam że tylko ja tak mam. :lol:
Staniki ciążowe i do karmienia zaczynają się od rozmiaru B. Myślę że piersi rosną do końca ciąży, a podczas karmienia jeszcze bardziej.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ja caly czas mam nadzieje ze jednak zmieni sie rozmiar mojego biustu. Moze w naszym wypadku bedzie to nagly przyrost, a nie stopniowy:) tak by mi sie marzylo :) tym bardziej ze zaczynam wygldac nieproporcjonalnie, przytylo mi sie troszke w bioderkach, brzuszku i w pupie a piersi jak byly male tak sa male:) smieje sie juz z siebie, ze fajnie by bylo gdyby tkanka tluszczowa chciala mi sie tak odkladac w piersiach jak w pozostalych partiach ciala :) No coz najwazniejsze by malenstwa byly zdrowe, taki problem to nie problem :) choc nie ukrywam ze fajnie by bylo miec za co zlapac;) na szczescie wyczytalam gdzies, ze rozmiar piersi nie swiadczy o ilosci pokarmu, to jest pocieszajace :)
Myslalam ze duze piersi podczas ciazy odziedzicze po mamie, ona miala rownie malenkie przed ciaza jak ja , rozmiar malego A, natomiast w trakcie ciazy urosly jej do D i zaznaczam ze nie obwisly jej po karmieniu , a rozmiar zostal calkiem przyzwoity duze B :) Tylko niestety jak pytam sie mamy , to nie pamieta jak rosl jej biust, przypomina sobie jedynie ze takze nie odczuwala bolesci:)
Czekamy na wiecej info od Was dziewczyny, dzielcie sie z nami swoimi biustami :):)
Pozdrowki

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Może was jakoś pocieszę, moja kuzynka miała taki rozmiar piersi jak wy i podczas ciąży, ale dopiero koło 20 tyg, zaczęły się jej piersi uwydatniać, więc prawdpodobnie wszystko przed wami.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

przed ciążą miałam C teraz to już mam ogromne a Wy piszecie że one nadal będą rosły :cry: :roll: :roll: :roll: :shock:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja miałam przed ciażą 75B, teraz mam C, ale liczę się z tym że moga być jeszcze troszkę większe.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

to ja ich już nie udźwignę :shock: :roll: :roll: :roll: :cry: :cry: :cry:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

ja przed ciążą miałam średnie C... teraz mam już średnie D i zauważyłam że one mi wciąż rosną :shock: :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

MAMO28 spokojnie przeciez mamy ograniczony rozmiar miseczki:) Poza tym tu dziala natura wiec jak beda mialy urosnac duzo wieksze to urosna...Choc nie sadze :)

barabyczko dziekuje za pocieszenie :) mam nadzieje ze mi tez jeszcze zaczna sie uwydatniac :)

Darienne pamietasz moze jak szybko zaobserwowalas przyrost swoich piersi ?:) No i oczywiscie w ktorym tyg jestes ?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

dzięki za podtrzymanie na duchu... :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Na pewno jakoś to będzie, ja teraz też sie nie mogę przyzwyczaić do moich piersi, ale mąż jest zadowolony:) Bo wcześniej to kościotrup byłam a teraz troszkę nabrałam ciałka:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

MAMA28 pisze:
to ja ich już nie udźwignę :shock: :roll: :roll: :roll: :cry: :cry: :cry:

Bez przesady, ja przed ciaza mialam DD/E (zalezy od producenta) i nie mialam problemow z dzwiganiem.
W tej chwili (29 tydz) sa troche wieksze ale duzo pelniejsze i trwardsze.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

antoszek,no to nie wiem czy ja cie czasem nie zdoluje,bo ja jestem na koncowce,a piersi jak byly male tak pozostaly male :( ...sa doslownie ciut pelniejsze,ale rozmiar ten sam co przed ciaza.moja ostatnia nadzieja jest naplyniecie pokarmu w pologu,choc szczerze powiedziwszy w tej chwili rozmiar zaczal byc juz dla mnie bez znaczenia,teraz skupiam sie na porodzie i zdrowej dzidzi :wink: ...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

ale mi w tej chwili jest juz ciężko a tu jeszcze połowa ciązy przede mną...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

oliweczka1981 troszke tylko mnie zdolowalas :) zartuje... :) Pewnie ze chcialabym aby moj maz mial na co w koncu popatrzec i dla mnie podjerzewam tez ten widok bylby dosc przyjemny, ale jak piersi pozostana malutkie, to trudno, przeciez sie z tego powodu nie zabije :) Najwazniejszea jest dzidzia :) Ciekawi mnie po prostu czy jak do 14 tyg przyrost piersi jest nieznaczny to czy mam jeszcze szanse by powiekszyly swoj rozmiar :) I nadal mnie to ciekawi :) Wiec czekam na wszelkie informacje i Wasze doswiadczenia :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka

Ja myślę, że do B dojdziemy ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Dziewczyny glowa do gory.Ja uroodzilam 2 maluchow.Jak bylam panienka nosilam rozmiar C .W 1 Ciazy uroslo mi do D a po spadla do B.W 2 ciazy uroslo mi do C i spadlo mi do B.Obecnie jestem, w ciazy i u mnie piersi rosna stopniowo ale jaaaaaaaaaaak obecnie nie mieszcze sie juz w zaden stanik nawet te ciazowe mierzylam i jak tak dalej pojdzie to nawet do karmienia sonbie nie kupie bo to cholercia juz prawie rozmiar E a ciazowe staniki widzialam tylko do D.Jesli jeszcze do tej pory wam piersi nie urosly do zadowalajacychc was rozmiarow to nic straconego powinny jeszcze sie wybic!! a jesli zeczywiscie tak natura was potraktowala to podczas karmienia piersi rowniez nabieraja pelnosci i sa wieksze poniewaz produkuja mleko ktore miesci sie w kanalach mlekowych tym samym powiekszajac je.Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

A ja właśnie wchodzę w 7 m-c ciąży (27 tydzień), zawsze miałam małe 75A, jakiś moment przed świętami musiałam kupić nowy stanik... robiłam podchody do tego kilka razy... bo B było za małe, w końcu poprosiłam o C i się popłakałam, jak zobaczyłam, jak duża jest ta miseczka... a Pani w triumph mnie pocieszała jak wariatkę ;-)
Teraz się już przyzwyczaiłam, choć nastawiają mnie, że jeszcze o rozmiar mogą się powiększyc przy karmieniu...
zaznaczę, że nie przytyłam dużo, a jestem raczej drobnej budowy.
Pozdrawiam Was ciepło!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

ja zawsze mialam male 75 B a teraz szok poszlam do sklepu bo stwierdzilam ze mi wychodzi wszystko bokiem :D poprosilam pania o 75C a ona mi dala 75D i powiedziala ze bedzie dobre no i szok mam 75D i nadal mi rosna ale mam straszne czerone rozstepy :(:(:(

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ja mialam duze C teraz mam D. Ogolnie nie narzekam, nie urosly bardzo. Rozstepow tez nie mam, bo to juz przeszlam dojrzewajac :D

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Moderator: Moderatorzy Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]