Dzisiaj jest ndz paź 13, 2019 11:23 pm

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Objawy ciąży

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

przepraszam ze nie rozwinełam mojego tematu

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

po co stworzyłaś kolejny wątek????????? przecież masz funkcję "odpowiedz" pod spodem, ile jeszcze będzie takich samych tematów??? jak się moderatorzy dopatrzą, to nie będzie wesoło...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Hallo.........Hallo........co Ty wyprawiasz........dziewczyno..............

jesli nie umiesz kozystac z forum przeczytaj REGULAMIN......I ZASADY KORZYSTANIA Z FORUM.......

pisz w jednym temacie....

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

pluszaczek pisze:
Hallo.........Hallo........co Ty wyprawiasz........dziewczyno..............

jesli nie umiesz kozystac z forum przeczytaj REGULAMIN......I ZASADY KORZYSTANIA Z FORUM.......

pisz w jednym temacie....

już załapała o co chodzi... w kolejnym temacie ;) może to koniec z natłokiem post = nowy temat..

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Bravo.............

wkoncu!!!!! :brv:

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

:wink: WITAM wczoraj troche mi nie wychodziło ale każdy uczy sie na błędach co nie ????????????????? :oops:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

:D witamy zatem i zaczynamy wszystko od nowa :D a więc teraz już bedzie ok, wiesz, o co chodzi. to pisz, co tam Ci na serduchu leży, ale tylko w 1 temacie, który stworzyłaś ( taka moja propozycja, której nie musisz wziąć pod uwagę ;) :D )

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

:) Dziękuje Tak jak wczoraj pisałam przypuszczam ze jestem w ciąży ale za bardzo sie nie ciesze bo jak byłam parę razy (nastawiona pozytywnie) bardzo szczęśliwa tym faktem to dostawałam @ :?: :?: :?: :cry: Przez jakiś okres nie myślałam o tym aby mieć dzidzie za bardzo to przezywałam jak było inaczej(@) lecz z natury jestem optymistką

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

:?: :?: :?: :?: Nastawiam sie pozytywnie mam takie obiawy'''''' '''''''' staram sie 2 razy dziennie sprawdzać temperaturę zaczęłam od 05.01 08 -wtedy miałam równe 37, ale przez następnie obniżyła mi sie do 36 , do tego bardzo bolą mnie piersi , i wczoraj tak mnie w pracy zaczęło łupać w krzyżu że wariowałam w pracy (z bólu) , i mam skurcze w prawej nodze (w łydce), :?: :?: :?: poczekam z robieniem jeszcze testu z 2 dni dlatego ze mam zawsze nieregularny @@@@

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

A kiedy miałaś dostec niechciany@?? ja miałam dostać @ 2 dni temu strasznie bolą mnie piersi kłuje mnie mój jajniczek poza tym mdłości zgaga ale boję sie że mimo wszystko nie mam fasoleczki Confused z testem poczekam troche sie boję.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

ja miałam dostać 1.01.08 a jest już 8.01 .08 mam zamiar zrobić test za 2 dni jeszcze poczekam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

jak ma byc pozytywny, to wyjdzie, a jak nie, to i za 2 dni się nie zrobi pozytywny... życzę Ci, abyś była w ciąży, skoro tego pragniesz.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Myślę o tym pozytywnie ale nie chcę tzw panikować samo się jakoś potoczy co nie ????????????????? :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

ewi a po co mierzysz tempke 2 razy dziennie? Tempke mierzymy raz dziennie, rano (najpóźniej do 7.30) zawsze o stałej porze, no i najważniejsze przed wstaniem z lózka i jakąkolwiek czynnością

Offline Wyświetl profil  

Witam. W nocy z 2 na 3.01.08r zostałam zgwałcona. Ostatni okres skończył mi się 31.12.07r. W podejże od piątku miałam plamienia. W piątek brązowe upławy, natomiast w sobotę i niedzielę leciała mi krew. Nagdy tak nie miałam. Dzisiaj mam już raczej normalny śluz. Tak mi się zdaje... Mam tylko 15 lat. Czy to możliwe, że jestem w ciąży? Bardzo się boję. Proszę o szybką odpowiedź.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

raczej mało prawdopodobne, jak sądze.. byłaś u lekarza?? może masz coś uszkodzone w środku? radziłabym wizytę u lekarza..

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Wątpie żebyś zaszła w ciąże,ale jesli rzeczywiście tak jak mówisz zostałaś zgwałcona to radziłabym Ci zgłosić to na policje.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Nic mnie już nie boli, więc wątpię żeby coś mi się stało poważnego. Boję się tylko ciąży. U ginekologa jeszcze nigdy nie byłam i nie chciałabym iść sama, a nie chcę, żeby się ktokolwiek o tym dowiedział. Mam chłopaka, boję się, że by mnie zostawił. Poza tym najbardziej boję się zawieść mamy. Chciałabym o tym po prostu zapomnieć, jakby to się nigdy nie stało. Więc to mało prawdopodobne, żebym była w ciąży? A powinnam sobie zrobić test, tak na wszelki wypadek? Nie wiem, co ja zrobię jeśli jestem w ciąży. Cały czas się boję i nie umiem spać. Dziękuję za odpowiedź, nie wiedziałam z kim o tym pogadać.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Life_is_hard pisze:
Nic mnie już nie boli, więc wątpię żeby coś mi się stało poważnego. Boję się tylko ciąży. U ginekologa jeszcze nigdy nie byłam i nie chciałabym iść sama, a nie chcę, żeby się ktokolwiek o tym dowiedział. Mam chłopaka, boję się, że by mnie zostawił. Poza tym najbardziej boję się zawieść mamy. Chciałabym o tym po prostu zapomnieć, jakby to się nigdy nie stało. Więc to mało prawdopodobne, żebym była w ciąży? A powinnam sobie zrobić test, tak na wszelki wypadek? Nie wiem, co ja zrobię jeśli jestem w ciąży. Cały czas się boję i nie umiem spać. Dziękuję za odpowiedź, nie wiedziałam z kim o tym pogadać.

test Ci teraz nic nie da, za młao czasu.. kochana, po co Ci chłopak, który Cię nie wspiera, tylko moze zostawić, jak sie dowie o takiej tragedii..?? zawieść mamę?? przecież nie sprowokowałaś gwałtu... przykro mi strasznie... ale powinnaś o zgłosić, powinnaś sie przebadać.. a jak Cię drań czymś zaraził?? lepiej wiedzieć..

a potem ... oby udało Ci sie kiedyś zapomnieć...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

a jak długie masz cykle?
Niestety o tym czy jesteś w ciąży czy nie możesz dowiedzieć się w dniu spodziewanego @ robiąc test.
Myślę, że powinnaś porozmawiać z mamą, na pewno jej nie zawiedziesz bo to przecież nie Twoja wina

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Objawy ciąży

Strefa czasowa UTC [letni]