Dzisiaj jest pn paź 14, 2019 12:05 am

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Śląskie

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2158 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 108  Następna
Autor Wiadomość

jestem szczęśliwa!!!!!!! :D Będe w kwietniu mamą!!!!!!!!!!!!!!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Gratulacje

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witam, ja również będę mamą w kwietniu i już nie mogę się doczekać!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Olcia - mam pytanko do Ciebie, a mianowicie ciekawa jestem gdzie masz zamiar rodzić -wybrałaś juz szpital? ja sie ciagle zastanawiam myśle o szpitalu na Raciborskiej bo słyszałam dużo pozytywnych opini na jego temat ale wciąż jeszcze nie wiem...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

witam ja chce rodzic na raciborskiej ,tez slyszalam dobre opinie,chodze tez do dr.świtały on tam jest ordynatorem. a ty gdzie chodzisz do lekarza? a wiecie juz jakiej płci wasze szczescie bedzie?bo my jeszcze nie wiemy. pozdrawiam 8) :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

My dopiero niedawno dowiedzieliśmy sie że bedziemy mieli dziewczynkę:)) co mnie bardzo cieszy bo zawsze chciałam mieć córeczkę ale nie nastawiam sie jeszcze bo z dziewczynkami to różnie bywa tzn często okazuja się chłopcami - bede cie cieszyć jak na nast USG płeć sie potwierdzi. Ja chodzę do dr. M. Bieniec ale ona nie pracuje w tym szpitalu na Raciborskiej ale co mnie dziwi tam właśnie wysyła swoje pacjentki - troche to dziwne - jak myślisz?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

witam .a moze ta lekarka pracuje na raciborskiej?ze tak poleca,bo tez tego nie za bardzo rozumiem.a na kiedy dokładny masz termin? :roll:jak tam wogóle samopoczucie?bo ja coraz gorzej,brzuszek coraz większy,a jeszcze troche tygodni zostało.pozdrawiam gorąco. :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witam,
u mnie z samopoczuciem również coraz gorzej - brzusio rośnia a na dodatek dzidzia mi sie jakos tak z prawej strony pod żebrami usadowiła i ani siedzieć ani lezeć za długo nie mogę a tu jeszcze tyle czasu do terminu czyli do 5 kwietnia a w dodatku to wydaje mi sie że nastąpi to jeszcze później bo Zuzia jest dość malutka jak na ten etap ciąży :( A Ty na kiedy masz termin? Nie masz suwaczka wiec nie widzę.
Co do lekarki to na bank nie pracuje w tym szpitalu.
A powiedz mi oritntujesz sie może czy w tym szpitalu znieczulenie do porodu jest płatne? bo ja sie zastanawiam nad takim wyjściem - co prawda najbardziej to bym cc chciała ale nie wiem jak to załatwić.

Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Halo, czy nie ma tutaj juz zadnej kwietnióweczki??

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

witam przepraszam ze dopiero teraz odpisuje ale miałam awarie z internetem.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

ja mam termin na 20 kwietnia.ja tez chciałabym cc ale mój lekarz nie za bardzo chce robic,na raciborskiej znieczulenie jest refundowane przez NFZ.najlepsze jest to ze my jeszcze nie wiemy dokładnie czy chłopak czy dziewczyna ,jak byłam na badaniach prenatarnych (na ul Różanej)to lekarz na 99%twierdzi ze chłopiec ,a mój lekarz twierdzi ze dziewczynka,juz sama nie wiem któremu wierzyc.a ty w końcu wiesz już gdzie będziesz rodzic? pozdrawiam.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witam, co do miejsca porodu to nadal nie wiem - w piątek wybieram sie do lekarza to prozmawiam z nim co i jak no i o to cc chcę zapytać (choć jeszcze nie wiem jak to zrobić :?: ) Dzieki za info na temat znieczulenia. wiesz ostatnio usłyszałam bardzo negatywne opinie o opiece nad noworodkiem na raciborskiej no i sama nie wiem juz co o tym wszystkim myśleć.
Co do płci to faktycznie nieciekawa sprawa a tu czas leci i pewnie byscie chcieli wiedzieć na 100% kogo w kiwetniu przywitacie. Ja sama mam pewne obawy co do płci bo dopiero niedawno -na ost USG-dzidzia sie odkryła i mam nadzieje że lekarz się nie pomylił bo wszyscy mi mówią że z dziewczynkami to nigdy nie wiadomo i że na sam koniec to może sie okazać chłopczykiem a ja wręcz marzę o córeczce dlatego drżę co mi tam na nast USG wyjdzie. Trzymam za Ciebie kciuki co by się po Twojej myśli wyjaśniło jaki tam skarbek w brzuszku siedzi.
:D :D :D
Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

witam mój maluszek jest jeszcze pupka na duł,ale ma jaszcze czas. mam pytanie grypa mnie bierze moze znasz jakies metody domowe? pije juz mleko z czosnkiem i miód ,ale zaczyna mnie bolec gardło i nie wiem co mam robic ? jezeli chodzi o szpital na raciborskiej to duzo moich znajomych tam rodziło i sa bardzo zadowolone.ja raczej tam bede rodzic.pozdrawiam :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witam,
w związku z przeziebieniem to dużo czosnku polecam i podobno cherbatke z sokiem malinowym i cytryną należy pić no i dużo leżeć co by sie wypocić a na ból gardła to mnie pomaga mleko z miodem i masłem poza tym możemy też wspomagać sie areozolem lub tabletkami tandum verde - są homoopatyczne więc nie zagrożą maluszkowi. Co do raciborskiej - to chyba sie tam wybiorę i pooglondam na własne oczy co i jak bo juz bym chciała podjac jakąś decyzję, zaczekam jeszcze na tą wizytę u mojego lekarza zobacze co mi powie i gdzie ewentualnie skieruje na zwiedzanie.
Pozdrawim i życzę duuużo zdrówka :!: :!: :!:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

witam, jestem chora na maxa!!!! Mój lekarz przepisał mi w końcu antybiotyk. Nic mi nie pomagało, temp. 38st!! i ból gardła nieziemski!!! Mysle że niedługo wyzdrowieje. Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

W takim razie duuużo zdrówka życzę!!!! Szybkiego powrotu do zdrowia :!: :!: :!:
To na poprawę nastroju
:loo: :$%^: :loo: :$%^: :loo: :$%^: :loo: :$%^: :loo: :$%^: :loo: :$%^: :loo: :$%^: [/url]

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

witam... dzis juz lepiej goraczka spadła a dzidzia wierci sie i wierci, mysle ze tez juz mu lepiej.i jak tam szpital ?? :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witam, cieszę się że już lepiej sie czujesz. Co do szpitala do lekarz polecił mi albo ten na Raciborskiej albo Klinikę na Łubinowej (przy czym on nie pracuje w żadnym z tych szpitali to też cc nie załatwię :( )
Słyszałaś może cos na temat tej kliniki?? Ja niestety nic na ten temat nie wiem a któryś wybrać muszę.

Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

GRATULACJE KWIETNIOWECZKI !! :)

Aby kazdy dzien, tydzien, miesiac mijal w takim tempie jak sobie zyczycie, bez zbednych bolesci :) No i jak juz przyjdzie do rozwiazania, to zeby dzidzie w szybki i malobolesny sposob pojawily sie na swiecie :)

A najlepszym dowodem na to, ze kwietniowe dzieci sa SUPER jestem ja :lol: Urodzilam sie 10 kwietnia, jestem baranem- czsami upartym, ale stwierdzam nieskromnie, ze udalam sie rodzicom :)

Wam zycze jeszcze lepszych i kochanszych dzieci :)
Bede zagladac i kibicowac Wam az do rozwiazania :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witam,
dzięki Mohana za życzenia! mam nadzieje że będzie właśnie tak jak nam życzyłaś (czyli szybko i bezboleśnie) ale niech nasze dzieciaczki nie będą zbyt uparte :) moja mama jest baranem i czasem jak się uprze tak nie ma mocnych na nią :lol2: ale i tak ją wszyscy bardzo kochamy :D

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2158 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 108  Następna

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Śląskie

Strefa czasowa UTC [letni]