Dzisiaj jest pn paź 20, 2014 11:11 pm


Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: EUTHYROX
Post: pt gru 14, 2007 2:59 pm 

Rejestracja: czw sie 17, 2006 9:11 pm
Posty: 23
Lokalizacja: warszawa
dlaczego zwieksza sie dawki euthyroksu z 25 na 37,5. czy to jest dobry znak? nie znam jeszcze dokładych wyników kontrolnych ale na 995 bede miała zwiekszona dawke. dlacczego??

_________________
magdula80


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 

 Tytuł:
Post: sob gru 15, 2007 5:57 pm 

Rejestracja: sob sie 05, 2006 4:45 pm
Posty: 349
Lokalizacja: Kraków
magdula nawet jak poczytasz ulotkę euthyrox to doczytasz się, że ZAWSZE zwiększa się dawkę leku, aby ustalić optymalną. POczątkowa dawka zawsze jest minimalna aby wprowadzić organizm. Dawka lecznicza jest przeważnie kilkakrotnie większa od dawki początkowej. To jest standardowe rutynowe działanie.
Widzę, że zaczynałaś leczenie od min. dawki 25 jedn. Ja na początek dostałam od razu 50 jedn.

_________________
Obrazek


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: pn gru 17, 2007 9:52 am 

Rejestracja: czw sie 17, 2006 9:11 pm
Posty: 23
Lokalizacja: warszawa
ok , dzieki za informacje

_________________
magdula80


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: śr wrz 30, 2009 4:09 pm 

Rejestracja: śr cze 18, 2008 8:15 pm
Posty: 596
Dziewczyny...czy któraś z Was miała jakieś skutki uboczne po Euthyrex? Ja biorę dawkę 25 i na samym wstępie zaczęły się dziać dziwne rzeczy....po pierwsze..moje ciśnienie, które zawsze mam na poziomie 106/65 skoczyła do poziomu groźnego w ciąży 148/96......do tego cukier po tym posiłku, po którym zawsze był w normie skoczył z 79 na 136!!! I nie wiem co jest grane...


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 

 Tytuł:
Post: czw paź 01, 2009 1:40 pm 

Rejestracja: wt cze 12, 2007 1:17 pm
Posty: 2897
Lokalizacja: Warszawa
Laurana, ja nie mam żadnych skutków ubocznych, bo raczej one mogą być, ale nie po euthyroxie samym tylko po złej dawce np, przeciez to jest hormon który wytwarza zdrowa tarczyca, a ponieważ nie jest u Ciebie zdrowa i go nie wytwarza, to dostajesz hormon w tabletce, więc jak moze działac jakoś ubocznie samo z siebie? Poza tym ciśnienie w ciązy moze się podwyższyć,ale to juz jest inna przyczyna. A cukier to raczej nie problem z tarczycą tylko z cukrzycą ciążową. Powinnas to zgłosić lekarzowi.

_________________
Obrazek

Obrazek


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ]  Moderator: Moderatorzy

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Itsmeecrazy i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
Antykoncepcja - Bezpłodność - Planowanie ciąży - Objawy ciąży - Test ciążowy - Ciąża - Ciąża bliźniacza - Termin porodu - Objawy porodu - Poród - Laktacja - Niemowlę - Karmienie niemowląt - Macierzyństwo - Psychologia - Przepisy kulinarne - Uroda

Jeżeli podoba Ci się nasz serwis, poleć go innym. Wklej nasz button lub link na swojej stronie

Forum ciąża


Friends Pliki cookies