Dzisiaj jest pn lis 24, 2014 4:55 pm

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

:) Witajcie
Mam pytanie okres powinien przyjsc 2 grudnia siusiam czesto zero bolu w piersiach troche pobolewa mnie brzuch i czasem cos zakłuje ale malo,sluzu duzo czuje mokro na wkładce,biało przezroczysty szyjka chyba miekka i otwarta tzn da sie wsunac lekko czubeczek palca..Wiec..nie wiem czy te objawy moga swiadczyc o ciazy..dodam ze test robilam wczoraj kolo21 i wyszedl negatywnie..PROSZE o rade dziewczyny Aga[/b]

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Aga1980 pisze:
:) Witajcie
Mam pytanie okres powinien przyjsc 2 grudnia siusiam czesto zero bolu w piersiach troche pobolewa mnie brzuch i czasem cos zakłuje ale malo,sluzu duzo czuje mokro na wkładce,biało przezroczysty szyjka chyba miekka i otwarta tzn da sie wsunac lekko czubeczek palca..Wiec..nie wiem czy te objawy moga swiadczyc o ciazy..dodam ze test robilam wczoraj kolo21 i wyszedl negatywnie..PROSZE o rade dziewczyny Aga[/b]
dodam ze tem w pochwie wczorej 37,3 dzis 37,5 kupila znowu test ale czy zrobic jeszcze dzis czy jutro rano..??

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Test najlepiej zrób rano z porannego moczu,a dzień wczesniej od godziny 18 staraj się juz nic nie pić :D powiem Ci że tempke masz wzorową na ciąże,a powiedz mierzysz ją rano przed wstaniem z łozka? i o tej samej porze?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

uhh:-) przez dwa dni pomiary byly rano przed wstaniem,dzis o 18tej i teraz jeszcze raz 37,4.Kurcze tak bym chciala..ale dwa cykle wstecz polecialo samoistnie tyle ze okres byl o czasie teraz dwa dni opoznienia....czy isc na bete..jesli jutro rano wyjdzie ze nie..*?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
autoban (PW) regulamin forum pkt.20

Aga1980... temperaturę mierzymy tylko rano... przed wstaniem z łóżka.

Tej temperatury z godz. 18-stej nawet nie bierz pod uwagę, bo jest nieprawidłowa.

Może się okazać, że temperatura z godz. 18-stej 37,4* rano byłaby całkiem niska co nie oznacza ciąży.

W ciągu dnia temperatura ciała cały czas wzrsata... rano będzie dużo niższa niż np. po kilku godzinach...

Dlatego tak ważne jest, aby temperaturę mierzyć tylko rano przed jakąkolwiek czynnością.

Aga1980 pisze:
sluzu duzo czuje mokro na wkładce,biało przezroczysty szyjka chyba miekka i otwarta tzn da sie wsunac lekko czubeczek palca..
W 2 fazie cyklu (po owulacji) wydzielina jest nierozciągliwa, mętna, biała, kremowa, lepka...
Pisałaś "śluz przeźroczysty"... jeśli jest rozciągliwy to jest to śluz płodny. U Ciebie jest rozciągliwy, czy nie?

Druga sprawa to szyjka... piszesz "szyjka chyba miekka i otwarta"... jeśli tak jest to to też jest objaw dni płodnych.
Szyjka w 2 fazie cyklu (po owulacji) jest twarda i zamknięta.

Poza tym jeśli podejrzewasz ciążę to najlepiej nie badaj szyjki... a już na pewno nie wsuwaj palca!

Testy z apteki mogą wychodzić negatywnie... najlepiej zrób badanie krwi beta HCG... jest dużo wiarygodniejsze.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Szyjka powinna być nisko, twarda i zamknięta. Tak jak napisała Pati tempke mierzymy tylko rano, przed wstaniem z łóżka, a wciągu dnia jestes aktywna i tempka sie podnosi to normalne, nawet u NIE ciężarnych.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ok dziewczyny.sluz jest białawy,nie rozciagliwy,dodam ze jestem juz po porodzie tj 5lat temu.co do tej szyjki,moze to ma wplyw na to ze jest ona lekko otwarta?Dzis mialam sprawe w sadzie..mam nadzieje ze stres nie wywola okresu:-) cykle mam co 31-32dni

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

:( dodam ze po wysilku w wc..sluzu duzo,i rozciaga sie ..mhh..dziwne to..wszystko bo w ciagu dnia nie rozciaga sie.. co myslicie..kochane??

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

zapraszam tutaj:

http://www.forum.e-mama.pl/viewtopic.ph ... 84#1729484

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9 ]  Moderator: Moderatorzy

Strefa czasowa UTC [letni]