Dzisiaj jest sob wrz 21, 2019 2:26 pm

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Starające się o dziecko

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31588 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 1580  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Zapraszam dziewczyny do rozpoczęcia "nowego" wątku -poczekalni.

POCZEKALNIA jest w sam raz dla Tych, które się starają i czekają na Maleństwo...
Tu mozna pogadać o tym, co towarzyszy takim staraniom, o nadziejach, rozczarowaniach (oby ich jak najmniej) i wogóle o sprawach dotyczących Starających się...

ps. Lady in red zacytowałam Twoje zdanie z wątku Objawy ciąży pomocne...-mam nadzieję , że się nie gniewasz, ale poprostu dobrze to ujęłaś.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Hej!!
Właśnie nadzieje rozwiane...jestem po @ ale po krótkim :roll: bo 1,5dniowym więc moze jednak...bo piersi dalej bolą i jajniki :( mam tylko nadzieje ze to nie torbiel :( a moze jednak fasoleczka..

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

a ja sie staram jucz chyba 3 miesiąc. Tzn oboje sie staramy. I nadal nic;( Nie wiem dlaczego.. boje sie myśleć ze może któreś z nas jest bezpłodne:(

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

hurra :kjk: , jest druga i trzecia forumowiczka w poczekalni,
ale mam nadzieję, że nie będziecie tu długo, bo myślę ,że fasolka zagnieździ się u Was tuż tuż i traficie na forum sierpniuweczki lub wrześniuweczki-powodzenia

Anka 18 a staracie się o pierwszą dzidzię?
Jeśli tak to nie ma o co niepokoić. Normalne jest jeśli para stara się np. ponad rok . Dopiero po tym czasie można się zacząć zastanawiać czy coś jest nie tak, ale wcześniej to nie ma sensu. Tylko będziecie się zamartwiać , a stres źle wpływa na .
Ja np. pierwszą dzidzie miałam po 8 miesięcach starań i wydawało mi się ,że strasznie długo, ale gin powiedział,że i tak miałam szczęście, że tak szybko zaciążyłam.

Ostatnio zmieniony ndz lis 11, 2007 12:56 pm przez nernik, łącznie zmieniany 1 raz

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witam ja czekam no @ zobaczymy czy przeczucia moje sie sprawdzą.Zostało 6 dni...................

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

hej ja sie staram o druga dzidzie :lol: staranka byly juz 2 raz drugie dziecko drugi raz moze cos z tego bedzie
:lol: @mam dostac 21 listopada no i mam nadzieje ze nie dostane tak bardzo pragne tego dzidziusia : :? jesli i tym razem sie nie uda zaczne sie martwic :? ale miejmy nadzieje ze juz niedlugo wszystkie zafasolkujemy lub juz sie udalo tylko to czekanie :wink: :lol: :!: powodzenia wszystkim starajacym sie :) :) :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

nernik pisze:
hurra :kjk: , jest druga i trzecia forumowiczka w poczekalni,
ale mam nadzieję, że nie będziecie tu długo, bo myślę ,że fasolka zagnieździ się u Was tuż tuż i traficie na forum sierpniuweczki lub wrześniuweczki-powodzenia

Anka 18 a staracie się o pierwszą dzidzię?

Obyśmy tak trafiły.
Tak o pierwsza sie staramy...
i mam nadzieje ze niedługo sie doczekamy;) pzdr.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Anka 18:
Jeśli tak to nie ma o co niepokoić. Normalne jest jeśli para stara się np. ponad rok . Dopiero po tym czasie można się zacząć zastanawiać czy coś jest nie tak, ale wcześniej to nie ma sensu. Tylko będziecie się zamartwiać , a stres źle wpływa na zafasolkowanie.
Ja np. pierwszą dzidzie miałam po 8 miesięcach starań i wydawało mi się ,że strasznie długo, ale gin powiedział,że i tak miałam szczęście, że tak szybko zaciążyłam.

Ostatnio zmieniony ndz lis 11, 2007 1:00 pm przez nernik, łącznie zmieniany 1 raz

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ale byłyby piękne te święta :lol: Z małą fasolką w brzuszku, oj byłoby cudownie :aq:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ja o pierwsza ciąże starałam się 1,5 roku i lekarz stwierdził że i tak to nie było długo.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

O rany to strasznie dlugo... dawniej myslalam ze zajsc w ciaze jest bardzo prosto... niektorzy sie nie staraja a zachodza w ciaze a my musimy w miare cierpliwie czekac... A ostatnio woklo mnie jest sporo malutkich kochanych dzieciaczkow. Np moja siostra ur we wrzesniu a kuzynka w pazdzierniku.. a ja czekam.

Życzę powodzenia wszystkim starającym się!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Hej dziewczyny.
Staram się 5-cykl, z tego raczej nic nie wyjdzie, bo nie mogłam współżyć z powodu infekcji :(
Mam 27 lat, czekam na pierwsze maleństwo.

Obrazek

Strona fundacji www.viva.org.pl Przekaż 1% podatku

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Zawsze trzeba mieć nadzieje, że w następnym się uda, ale z doświadczenia wiem, że jak się przestanie o tym myśleć to nagle fasolka się pojawia.
Ja w pierwszej ciąży w ósmym miesięcu staranek olałam kalendarzyk i inne bajery, nie specjalnie sie staraliśmy o fasolkę i nagle zaszłam w ciąże.
Polecam metode "olewającą" :im:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witam Wszystkie Starające się!
Przeszłam do Was na Poczekalnie bo sama też czekam ciekawe jak długo!
Nernik udał sie nowy wątek ale naszych koleżanek narazie nie widze!

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

:P
Ale to nie jest takie proste... kurcze, sama piszę dziewczynom, żeby dały na luz, pełen spontan, ale jak przychodzi co do czego...
Nie daję rady :(

Obrazek

Strona fundacji www.viva.org.pl Przekaż 1% podatku

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

DOMALKA No ja też coś nie widzę, może są w trakcie staranek :cmo: i wpadną do nas później

MARIETA wiem o co Ci chodzi, też tak miałam , ale w końcu sie zawzięłam i "odstawiłam" dni płodne , kiedy można, kiedy nie,itd. i sie udalo, więc może warto się postarac troszkę bardziej i wyluzować?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

jestesmy jestesmy :!: :!: tak najlepiej nie myslec o tym ale to nie takie proste z 1 dzieckiem nie mialam zadnych problemow za pierwszytm razem i sie udalo a teraz moze uda sie dziewczynka wiec probujemy przed dniami plodnymi ale najwazniejsze aby bylo zdrowe :wink: :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Site Admin
Awatar użytkownika

nernik oczywiście się nie gniewam i bardzo Ci dziękuję za tą POCZEKALNIĘ. Myslę, że póki co, to tu będziemy jak najbardziej na miejscu... No bo o objawach ciąży to niech piszą te dziewczyny, które w ciąży są i mają już objawy.
Pozdrawiam serdecznie!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

witajcie kobietki :wink:
postanowiłam napisać bo jestem z moim mężem już 6 lat,prawie nigdy się nie zabezpieczaliśmy a tak bardzo o dzidziusia staraliśmy się 3 lata,też miewałam myśli że może któryś z nas jest bezpłodny,dziś wiem że że istnieje coś takiego jak blokada psychiczna,bo w pewnym momencie to wzieło górę nad moim życiem cały czas o tym myślałam ,wkońcu poprostu o tym zapomniałam bo przygotowywałam się do wyjazdu meża do pracy za granice,on wyjechał i dwa tygodnie później dowiedziałam się ze jestem w ciąży :!: :!: :!: to było jak sen.
Dlatego trzymam kciuki żeby wam wszystkim się udało :D
i przesyłam tysiące fluidków ciążowych ***************************

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Site Admin
Awatar użytkownika

A mnie się chyba udało dać na luz... Mąż mi kazał po ostatnim rozczarowaniu... Teraz miałam wszystko gdzieś... Nie myślałam o tym, cieszyłam się tym co mam, tym że jestem teraz niezależna od nikogo i niczego, ze robię to co chcę i kiedy chcę... itd. Myślałam, ze to będzie trudniejsze, a jednak się udało przestać obsesyjnie myśleć o dziecku (udało mi się wogóle przestać o nim myśleć). Dziś jest 4 dzień jak spóźnia mi się @. Nadzieja oczywiście jest ale malutka (uważam ze szanse na ciążę tym razem są jak 1%) ale przynajmniej sie nie rozczaruję i nie będę się niepotrzebnie nakręcać.
Wszystkim Wam zyczę, by udało się przestać o tym myślec i jak najszybciej zajść w upragnioną ciążę.
Pozdrawiam was serdecznie!
dzunia dziękuję za te słowa i fluidki. Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31588 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 1580  Następna

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Starające się o dziecko

Strefa czasowa UTC [letni]