Dzisiaj jest śr cze 19, 2019 7:44 am

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Zachodniopomorskie

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 351 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

witam wszystkie mamusie ktore rodzily w szpitalu wojskowym oraz wszystkie kangoorki które chciałyby lub bedą rodziły w tym szpitalu..
Mam nadzieje ze wymienimy sie wspomnieniami i sytuacjami ktore tam mialy miejsce lub dorazimy mamom które tam bedą lub chciałyby rodzic..
ja bardzo mile wspominam pobyt tam bo przyszła tam na swiat moja Niunia Juleczka oraz poznałam dziewczyny z ktorymi moge porozmawiac na tematy na ktore wstydzilabym sie rozmawiac ze zwykłymi kolezankami..' wiec...
Madziu...
Sylwio..
Moniczko..
Anetko..
Izuniu
Anitko
i inne dziewczyny...
wielkie dzieki...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

no to jestem! a gdzie reszta?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

no wlasnie czekam az sie wszystkie zbierzemy....
trzeba ustalic godziny naszych spotkan na forum...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

czesc dziewczynki
ja rowniez juz jestem. pozdrawiam was niezwykle serdecznie towarzyszki doli i niedoli piotraskargowej.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

no to o której?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

cześć dziewczyny!
napiszcie coś więcej o tym szpitalu bo zastanawiam się czy tam rodzić?
jakie są wasze odczucia?
co trzeba zabrać?
jak lekarze i położne?
zresztą same wiecie
dzięki wielkie

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

witam
szpital, wiadomo fajny nie jest, ale caly personel porodowki na piotra skarki sprawia, ze nie jest tak strasznie, ba! nawet powiedzialabym, ze momentami bylo naprawde sympatycznie :D kobietki sluza swoja wiedza - polecam rozmowe z Pania od Misiow - niezwykle ciepla i fachowa kobietka zajmujaca sie naszymi malenstwami, ktora z was trafi na oddzial od razu zorientuje sie o kogo chodzi ; nie dosc, ze super dziala z maluszkami to jeszcze dla mam ma mnostwo cierpliwosci i zyciowych porad; kazda z pan poloznych na oddziale pomoze przystawic dziecko, zbada piersi - dla mnie bylo to akurat bardzo wazne, bo z uwagi na poprzeczne polozenie malenstwa rodzilam za pomoca cc i naczytalam sie roznych ciekawostek nt braku pokarmu i trudnosci z karmieniem po cc a dzieki pomocy bez problemu mloda sie przyssala i zalapala co i jak, - podpowiada co jesc a czego nie (wbrew pozorom to sprawia na poczatku ogromna trudnosc mlodym mamom). przygotowanie do zabiegu i szereg badan robia bardzo konkretnie i fachowo, bez zbednych ceregieli i uzalania sie nad naszym losem a jednoczesnie z usmiechem i pelna informacja to to bedzie i czy bedzie bolalo :wink:
pozdrawiam niezwykle cieplo :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

wielkie dzięki za tak wyczerpującą odpowiedż
bardzo mocno rozważam ten szpital - bo naczytałam się o nim i większość osób bardzo zachwala...
a co trzeba zabrać ze sobą?
dla dzidzi zapewniają wszystko czy trzeba mieć pieluchy na przykład czy coś takiego?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ooo Sylwia dlaczego nie dalas znac ze wchodzisz na forum.. trzeba zwerbowac jeszcze Madzie i Moniczke bo nadal nie dotarły...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

a to my...
Obrazek
a to nasze dzieci....
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Mariolcia
obiecuje sie meldowac, nie mam za wiele czasu (ja wiekszosc mam zapewne) ale postaram sie wpadac systematycznie; jak mloda jest wykapana i idzie spac wieczorkiem to mam chwilke tylko dla siebie, wiec okolo 21-23 powinnam klikac. masz swietna reke do zdjec :D az mi cieplutko sie robi jak patrze na wszystkie nasze dziewczynki (te duze rowniez). buziaki w lewa pietke dla Julci.

Marlaaa
polecam Ci jeszcze raz bardzo serdecznie wojskowy, wszystko jest zapewnione na miejscu, ale kazda z nas miala zestaw dla swojego maluszka - przynajmniej pieluszki i krem do pupci. ciuszki sa szpitalne, bardzo przyzwoite zreszta ale mozesz miec rowniez osobiste, kocyki, czapeczki i skarpetki rowniez; reasumujac dla maluszka polecam zabrac kosmetyki i pieluszki, pozostale - jak ci serce dyktuje;
a co dla Ciebie osobiscie - pewnie juz sie naczytalas w madrych ksiazkach i wszystko wiesz, ale tak z praktyki - komplet akcesoriow toaletowych oczywiscie, milusi szlafrok, kapcie i klapki pod prysznic, i fajna pizamke, kosmetyki mile dla nosa i skory - niestety woda w kranie jest kiepska a zapach niestety jak w kazdym szpitalu - szpitalny :? - nieinwazyjne perfumy, fajny zel pod prysznic, dobry balsam do ciala, pamietaj rowniez o bieliznie po porodzie (lekarze polecaja majtki siatkowe, przepuszczaja powietrze), przyda sie :? podklady sa na miejscu.
nie zapomnij o suszarce do wlosow i tuszu do rzes - pomimo roznych niedogodnosci trzeba poczuc sie troszke zadbana - a lekarze glownie panowie, wiec nie zaszkodzi, zeby spojrzeli rowniez troszke wyzej ponad pizamke :wink: i oczywiscie dobry humor, stres zostaw za drzwiami (przynajmniej sie postaraj :) ),
pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

rozumiem ze juz zniknełas??

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

jeszcze jestem :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Sylwiuszka pisze:
nie zapomnij o suszarce do wlosow i tuszu do rzes - pomimo roznych niedogodnosci trzeba poczuc sie troszke zadbana - a lekarze glownie panowie, wiec nie zaszkodzi, zeby spojrzeli rowniez troszke wyzej ponad pizamke :wink: i oczywiscie dobry humor, stres zostaw za drzwiami (przynajmniej sie postaraj :) ),
pozdrawiam

rewelacja..
oczywiscie zgadzamy sie z tym...
naprawde szpital rewelacyjny...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

zaluje, ze nie zagladnelam tutaj przed porodem :(
uniknelabym niepotrzebnego stresu, niewiadomej co mnie tam czeka??? i dylematow co wziac, co sie przyda a co bedzie tylko niepotrzebnym balastem w torbie, ale przy kolejnym bobasku bede madrzejsza :P
pozdrawiam wszystkie ciezarowki :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ja tu jestem od początku..
fakt forum dalo mi duzo..

a jak tam "moja" malutka Basienka??? za miesiac imprezka imieninowa... hahahah
jak sie czujesz?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

dobra lece.. bede wieczorem koło 21.....

Ostatnio zmieniony pn lis 05, 2007 1:12 pm przez Mariola80, łącznie zmieniany 1 raz

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Mariola80 pisze:
dobra lece.. bede wieczorem koło 21.....

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

dzięki dziewczyny wielkie za wasze slowa
ja wlasnie dzisiaj bylam u mojego lekarza on pracuje na unii sie go pytam dlaczego takie sa zle opinie o szpitalu na unii, i mu mowię że mówi się że poród jest ok natomiast potem masakra, pielęgniary i położne nieprzyjemne i nie pomocne
a on na to że faktycznie tak jest

także coraz bardziej skłaniam się ku wojskowemu a wy mnie dodatkowo zachęcacie, mój lekarz powiedział że zmiana ordynatora dobrze zrobiła wojskowemu...

piszcie wspominajcie będę czytać z uwagą....

jeszcze mam takie pytanie czy golenie i nacinanie to w wojskowym norma czy można samemu zdecydować?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

golenie masz obowiazkowe - i przy porodzie nat. i przy cc. ja ogolilam sie sama w domeczku a polozna tylko mnie poprawila tuz przed zabiegiem.
co do nacinania nie bede sie wypowiadac, poniewaz jak pisalam wyzej mialam planowane cc. :lol:
pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 351 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Następna

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Zachodniopomorskie

Strefa czasowa UTC [letni]