Dzisiaj jest pn lip 28, 2014 10:16 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:

na pewno raczej zmartwienie :)

Olenka 30+5tc, 1800 gram,43cm.
20.02.2014 9300 gram:)zaliczylismy pieknie testy rozwojowe w Dreznie!wszystko super!lobuz maly!:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Jezu! jak to dobrze ze ktos zalozyl ten temat. Sama przez caly czas sie zastanawiam czy mozliwe jest aby miec okres i jednoczesnie byc w ciazy. Moja historia jest taka. Chcemy z moim mezem dziecka. Kochalismy sie w najbardziej plodne dni (przynajmniej wydawalo nam sie ze sa najbardziej plodne). Po 2 tyg. bardzo bolaly mnie piersi. Wiedzialam ze to na okres i juz bylam bliska zalamania. Ale pojawiala sie ta nadzieja bo bolaly mnie tak mocno jak nigdy dotad. No ale dostalam okres :twisted: Pierwszego dnia mocny drugiego tez a potem tak jakos byle jak... Teraz za tydzien mam dostac znowu @ i ze zdziwieniem patrze na swoje piersi. Nie bola mnie chociaz czasami cos tam odczuje ale sutki sa jakby wieksze no i naczytalam sie o tej ciemnej otoczce wokol sutka i wyraznie ja widze!!! Na dodatek dookola piersi i w ogole na klatce piersiowej bardziej uwodocznily sie zyly. PRZEPRASZAM ze tak sie rozpisalam ale jak tylko zobaczylam taki temat to szybko napisalam! Zaraz zwariuje od tych mysli a testu nie mam odwagi zrobic. Zreszta to i tak pewnie nic konkretnego tylko po prostu zwykly przypadek. Najgorsze jest to ze czlowiek tak sie nakreca i nakreca...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Nati 21 , mam nadzieje i trzymam kciuki ,że Wam sie uda z dzidzią. Mnie akurat okres zatrzymał sie od razu ale słyszałam o wielu przypadkach ,że pojawiał sie jeszcze nawet gdy doszło do zafasolkowania ( jak juz wczesniej napisałam moja bratowa miała przez trzy pierwsze miesiące ciąży) inne mają ale takie zmienione - skąpe itp. Niewiem jak to z tymi otoczkami wokół sutka, to chyba raczej pojawia sie troszke później ( choć nie wiem na stówe) , przynajmniej u mnie tak było! Ogólnie to z objawów miałam tyle ,że miałam wrażliwe piersi i ciągle pobolewał mnie brzuch , tak jak na @ tyle ,że dużo słabiej :!: . No ale mam nadzieje,że spełni sie Wasze marzenie!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Nati zrob test .. bo ja od poczatku ciazy mialam wlasnie ciemniejsze brodawki i bardziej widoczne zylki na dekolcie i rekach. TYle ze ja okresu nie mialam a wrecz ostatni przed byl o kilka dni wczesniej i bardzo krotko... pozniej bolaly mnie jajniki, mialam ogromny problem z pecherzem . Ginekolog w pl powiedziala ze to zapalenie przydatkow.. a to byly pierwsze dni ciazy ;) Tak wiec lec i kupuj test i trzymam kciuki !!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

DZIEKUJE wam dziewczyny za te slowa! Nie lubie sobie robic nadziei ale jesli ktos jeszcze utwierdzi mnie w tym co mysle to czuje sie od razu lepiej. Poczekam z testem. Jesli nie dostane teraz @ to go zrobie a jesli dostane to bede obserwowala czy mam mocno czy slabo. Najgorsze jesli sie nakrecam bez powodu... EMILIE ja wlasnie niedawno stanelam przed lustrem i wygladalam jakby ktos podswietlil mnie pod UV wszystkie zyly bylo widac szczegolnie na dekolcie, ramionach... Sutki sa bardzo wrazliwe na dotyk! Jezu poczekam jeszcze i na pewno dam znac! Tez licze ze spelni sie nasze marzenie. Jeszcze raz dziekuje za odpowiedzi. Pozdrawiam :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Hejka! Zrobilam test dzis rano. Nie chcialam ale moj maz nalegal no i jak patrzylam na te swoje piersi...dawaly mi naprawde nadzieje. Ale wynik byl negatywny....... :( :( rozne mysli mnie nachodza. Moze te moje sutki zawsze zmienialy sie przed okresem robily sie ciemniejsze a ja po prostu nie zwracalam na to uwagi. Nie wiem.... Jedyne co wiem to to ze nie jestem w ciazy :cry: coz... trzeba zaczac od nowa staranka. Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Nati szkoda że tym razem nie wyszło! ale czasem trzeba byc w pewnych sprawach bardzo cierpliwym i tylko czekac az nadzejdzie ta wymarzona chwila....... Trzymam kciuki za Was żeby Wam sie udało z tą FASOLKĄ

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Dziekuje ci ASIA 25! Kazde slowo otuchy i wsparcia sie przyda

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: cześć

mam pytanie.15 września rzuciłam tabletki.a 22 dostałam miesiączke i teraz nie wiem czy mogłam zajść w ciąże. :o

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Zobaczyłam temat więc dołaczam z historią z rodziny wziętą :wink:
Moja teściowa do 5 miesiąca miała okres i nie wiedziała że jest w ciązy..Czuła sie doskonale objawów przyszłego macierzyństwa nie było.
Dzięki temu mój małż ma świetną siostrę a ja szwagierkę.
3mam kciuki za przyszłe mamy :D

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Moderator: Moderatorzy Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]