Dzisiaj jest pt paź 31, 2014 6:41 pm

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Brodawki...

Witam serdecznie :) Poruszalam juz watek swojej ciazy (?) i Wasze odpowiedzi ostudzily moje podejrzenia jednak te znow sie pojawily.

Jestem ok. 10 dni przed @, moje piersi sa powiekszone, brodawki duze, ciemne (fioletowe) a ich srodek rozowy. Czy przed okresem Wasze brodawki maja taki kolor?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Moje nie mają, ale są troche ciemniejsze przed @.
A jakie poza tym masz obajwy?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Wiesz...rożnie to bywa zwłaszcza przed okresem każda z nas indywidualnie przechodzi "te sprawy" mnie np bardzo bolą piersi i są ciężkie ale brodawki sie nie zmieniaja w ogóle!!!!

Pozdrawiam cie cieplutko nie martw sie bedzie wszystko ok:) :P

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Mam objawy ktore maja inne dziewczyny ktore sa w ciazy ale rownie dobrze moga to byc objawy ktore mialam zawsze gdy nie podejrzewalam ciazy. Jak sie podejrzewa ciaze mozg nadinterpretowuje rozne sygnaly.

Przechodzilam bole podbrzusza jak przed okresem ok. 10 dni temu, klucie jajnikow, brak apetytu no i przede wszystkim te podejrzane piersi. Mam tez test robiony wczoraj :) Drugiej kreski wczoraj nie bylo a dzis rano zauwazylam jej baaaaaaaaardzo blady cien, chyba :). Wiem ze testy odczytuje sie do 10 minut. Chcialabym bardzo wiedziec na czym stoje.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Testy odczytuje się maksymalnie po upływie 15min. taką info. umieszcza każdy producent testów.
Widzisz, ja mam podobną sytuację. Tylko że test odczytałam dopiero na drugi dzień rano i była gruba, wyraźna krecha.
Wybierz sie do lekarza jesli podejrzewasz ze to naprawde ciąża.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Karolcia czytalam Twoje wypowiedzi o tescie. A Ty juz wiesz czy to ciaza? Jesli chodzi o lekarza to sie narazie wstrzymam. Za jakis czas zrobie kolejny test i zobaczymy.

Fabie dzieki za odpowiedz i pozdrawiam rowniez :)

Mam jeszcze jedno pytanie. Dlaczego w ciazy boli krzyz? Wiele dziewczyn wspomina o bolu krzyza nawet we wczesnej ciazy. Wiem dlaczego boli w ciazy bardziej zaawansowanej ale nie mam pojecia dlaczego moze bolec w pierwszych tygodniach.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Jeszcze sie nie wyjasniło. Jutro albo we wtorek ide na USG.

Krzyż boli, bo wszytsko w środku rośnie i uciska na inne narządy.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witam!
Ja jestem na 4 dni przed @ i od piątku strasznie bolą mnie sutki. dotknąć ich normalnie nie mogę, na dodatek jeszcze zauważyłam że sutki stały się ciemniejsze i obwódka też nie jest już różowa jak zawsze tylko trochę ciemniejsza, bardziej brązowa co to może być?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU

Mi sie brodawki zaczęły ściemniać dopiero ok. 12 tygodnia ciąży...Ale od samego początku piersi były bardzo bolesne i powiększone

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Mi brodawki nie pociemnialy tylko strasznie bolaly mnie piersi no i sie powiekszyly. Ale zawsze tak mialam przed @ wiec nie bralam tego pod uwage teraz piersi mi urosly i sa twardsze ale brodawki mi nie pociemnialy. Zaufajcie dziewczyny sobie i nie swirujcie gdy bedziecie w ciazy bedziecie o tym wiedzialy na 100 bo to jest inne uczucie niz na @, to wspaniale uczucie :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Tzn. powiem tak: ja nie nastawiam sie na ciaze bo nie chce sie rozczarowac... chodzi mi tylko o to ze nigdy tak nie mialam i nie wiem co sie dzieje :(

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Myślę, że jakby dobrze szukac, to mozna znalezc wszystkie niemal objawy ciazy u tak naprawde nieciezarnej kobiety, szczegolnie jesli ta ciazy sie boi lub wprost przeciwnie, marzy o dziecku.

Cykl u kazdej kobiety jest inny i towarzysza mu inne objawy. Tak jak mdlosci nie musza byc objawem ciazy tylko zatrucia, tak ciemnienie brodawek moze byc naturalne przed okresem, tylko wczesniej nie zostalo zauwazone.
Mnie bolaly strasznie sutki jak zaszlam, i musze przyznac, ze nigdy w zyciu mnie tak okropnie nie bolaly jak wtedy. Piersi staly sie nabrzmiale i straszliwie obolale, w niczym to nie przypominalo zwyklych dolegliwosci przed okresem.

Teraz jestem w 13 tygodniu ciazy i jakos nie mam ciemniejszych sutkow. Piersi sa znacznie wieksze, zrobily sie guzki wokol brodawek, ale koloru nie zmienily.

Mateuszek 10.04.2008 cc 8:45 51cm 2600g
--20.05.2009 6tc [*]

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ja mam tylko bolace piersi i żyly widoczne a ostatnio zauwazylam ze sutki jakby byly napuchniete i naokolo takie rozwe sie zrobily te gruczoliki malutkie same sutki tez sa rozowe:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Mnie od 5 dni bola sutki straszliwie na kazdy dotyk nawet delikatny :roll: i czekam do @ a okres powinnam miec max 6listopada :!: dodam ze odstawilam tabletki 5pazdziernika a 8wystapił @ :roll: i teraz zyje w niepwenosci :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

dziewczynki doswiadczone potrzebuje pomocy! jestem 2 dni po @ i nic, dzis zerobilam test, ale neg :(. o innych objawach nie chce wspominac, bo moz byly urojone, a te nie sa napewno bo widac golymokiem :D. chodzi wlasnie o piersi oprocz tego, ze sa nabrzmiale jak to zawsze przed okresem to na brodawkach zrobily mi sie takie male brodaweczki po kilka na kazdym sutku i na jednej piersi z boku widac zylki, piersi nie bola mnie wogole. napiszcie czy to ma jakis zwiazek z ciaza? moze za wczesnie na test, dodam, ze test nie byl robiony rano

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Karolcia i Danio pisze:
Testy odczytuje się maksymalnie po upływie 15min. taką info. umieszcza każdy producent testów.

Ja wynik swojego testu musiałam odczytać po 3ech minutach. Wg producenta wynik po wiekszej ilosci czasu mógłby byc niewiarygodny :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

jak ja robilam test ciazowy to od razu wyskoczyly dwie kreski.
nawet ierwsza wyskoczyla ta ciazowa a pozniej dopiero ta druga.najleiej zrobic bete..bo o co wydawac nieotrzebnie kase na testy..nie kazdy test jest tak czuly zeby wykryc wczesna ciaze..

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

a mi się takie strasznie jasne sutki zrobiły i takie małe brodawki też... ale nigdy tak nie miałam.... przed @

http://koyotka.act4trees.com/

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Co za mila niespodzianka - moj watek ozyl :)

Jesli chodzi o mnie sytuacja wciaz sie nie wyjasnila. Dzis mija 34 dc, @ nadal brak. Ok 28 dc bolal mnie brzuch tak jak przed @ przez ok trzy dni, potem jakis czas spokoj a dzis w nocy znow mnie bolal podobnie. Ok 28 dc cyklu test negatywny, innej firmy niz poprzednie. Poza tym co jakis czuje klucie w dole brzucha, sluz mam bialy. Pojawila sie tez zgaga gdzie wczesniej nie znalam zupelnie tego zjawiska. Zbieg okolicznosci? Nie wiem. O innych rzeczach nie chce pisac bo moga sie dziac tak po prostu.

W przyszly piatek ide do lekarza, zobaczymy czy jest tam ktos czy nie :)
A jesli chodzi o brodawki to oprocz tego co pisalam wczesnij mam w nich takie jaby dziurki i tez nie wiem czy mialam tak wczesniej i nie zauwazylam czy to cos nowego.

Pozdrawiam goraco wszystkie Mamusie obecne i przyszle :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Moje sutki (brodawki) bolą juz 5 dzień :roll:
czekam do listopada na tescik :roll:
jak narazie dziś zaczelam czesciej bjegac do toalety co 45min :shock:
ahh ta niepwenosc :lol:

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 58 ]  Moderator: Moderatorzy Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]