Dzisiaj jest wt cze 25, 2019 8:47 pm

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Warmińsko-Mazurskie

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3026 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 152  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Hej! Jest ktoś z tych okolic??? Bo nudno mi samej... :roll: :roll:

Obrazek

Ostatnio zmieniony wt paź 16, 2007 9:18 pm przez Agness21, łącznie zmieniany 1 raz

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ja jestem z gizycka to tez niedaleko

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witaj olivko20! Jak miło mi Ciebie powitać :lol: Mam nadzieję , że nasz wątek w miarę upływu czasu rozwinie się do "porządnych" rozmiarów :wink: jak też dołączął do nas kolejne mamusie z okolic :lol:
Giżycko jest niedaleko Mikołajek a do tego jakie śliczne :D

Śliczna ta Twoja Juleczka :P

Obrazek

Ostatnio zmieniony wt paź 16, 2007 9:19 pm przez Agness21, łącznie zmieniany 1 raz

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

dziekuje w imieniu julki tez mam nadzieje ze rozwinie sie nam wotek a mikolajki rowniez sa piekne
to ja moze napisze cos o sobie otoz mam na imie oliwia w avatarku jest moje zdjecie w grudniu skoncze 21 lat mieszkam z mezem i dzieckiem hmmmm co by tu jeszcze napisac no to chyba tyle moze ty napiszesz cos o sobie

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witajcie. ja jetsem z Ketrzyna wlasciwie to niedawno sie tu przeprowadzilam. mieszkam z mazem i jego rodzicami, mam 19 lat. wiecej napewno dowiemy sie o sobie dodczas klikania. buziaki

Obrazek
3700g., 59 cm., 10 pkt Apgar

Obrazek
3850g., 58 cm., 10 pkt Apgar

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

witaj nelka widze ze jestes w ciazy wiesz juz co bedziesz miala

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Tak wiem-bedziemy mieli synka-Kacperka :) wy juz swoje pociechy macie przy sobie i jak sobie radzicie??

Obrazek
3700g., 59 cm., 10 pkt Apgar

Obrazek
3850g., 58 cm., 10 pkt Apgar

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

poczatki byly trudne musialam sie nauczyc obslugi mojego dziecka tzn co chce gdy placze ale teraz jest super wiem dokladnie kiedy chce jesc kiedy spac i takie tam

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witaj Nelka1988 w naszych skromnych póki co szeregach :lol: Często przejeżdżamy z mężem przez Kętrzyn jak jedziemy do mojego brata... Fajne miasteczko :wink:

Ja mam na imię Agnieszka. Mam obecnie 21 lat, ale już niedługo skończę 22 (marzec) :lol: Póki co wpisują się same rówieśniczki :P Jak miło. Mieszkamy razem z mężem i synkiem w Mikołajkach. 16-tego września świętowaliśmy w gronie rodziny naszą pierwszą rocznicę ślubu :D Synek przyszedł na świat 03 lutego br w szpitalu w Mrągowie. Jest najukochańszą istotką na świecie :D Oczywiście początki były trudne, ale wszystko w miarę się wyklarowało i obecnie jest ok :) Dwa dni temu wyszedł mu pierwszy ząbek którego wypatrywaliśmy z utęsknieniem codziennie :P Ośmiomiesięczny bobas to już niezła "kręciołka" więc pracy jest co niemiara- dziewczyny wszystko przed Wami :wink: Dlatego też tak póżno się odzywam- po prostu brak mi czasu :arrow: tyle obowiązków :P

Nelka gratuluję synka :D Do rozwiązania jeszcze trochę zostało :) A powiedz jak znosisz ciążę :?: :?: :?:

Dołączam fotki mojego małego urwisa, trochę niaktualne, ale nie mogą załadować aktualnych zdjęć :roll:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

agness slicznego masz synka to ja wrzuce kilka zdjec mjego skraba
Obrazek
Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Dzielna dziewczynka :lol: Taka mała a już próbuje stać... Mój Fifulek to taki leń, jeszcze nawet nie raczkuje- choć ostatnio coś tam kombinuje i kto wie co z tego wyjdzie :?: :idea: :!: Powiedz Oliwka, jak wstawiasz w posta fotkę? Bo mi ostatnio nic nie wychodzi :cry:

A nasze słoneczko od dzisiaj bogatsze jest o nowego ząbka :D

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ja jestem z gizycka,ale obecnie od roku przebywam w Stanach.
brakuje mi tego miasta,bo jest narawde cudowne.
ladne te wasze dzieciaczki.Moj Damianek urodzi sie za 26 dni,ale cos czuje,ze chyba juz mu nudno i chce do nas,juz nie moge sie doczekac,az go zobacze i wezme na raczki.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witamy Cię Joasiu :!: Śliczne imię wybraliście dla swojego synka :) Nasz Filipek tak właśnie miał mieć na imię, ale mężulek w ostatniej chwili zmienił zdanie a ja mu uległam :lol: Ale Filipek to też śliczne imię...:lol:

Gratuluję synka i trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie :)

Pisz Asiu do nas, pisz kochana jak najwięcej :!:

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witajcie :D
Olivka i Ty tu gościsz, no nieeeeeeeeeeeeeeee :P Synowa jak zwykle pikna laska sie wie :wink:
A tak a propo to ja pochodzęz Pisza, a to niedaleko Mikołajek :lol: I w tą sobotę bawiłam się na weselichu w Prwadowie :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

gosiaczek a no goszcze ty cholero jedna ty jestes z pisza i co nic nie mowisz ja mam tam rodzine hihi
wItaj joasiu
no watek nam sie rozkreca

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

dziekujetermin mm na 12 listopada,ale za tydzien czeka mnie badanie,na ktorym lekarz bedzie probowal okrecic mojego synka glowa w dol,bo maly leniuszek lezy se na pleckach i nie ma narazie zamiaru zmieniac pozycji,w zwiazku z tym badaniem lekarz stwierdzil,ze najczesciej zaraz po okrecaniu nastepuje porod,wiec byc moze juz za tydzien zobacze mojego szkrabika,chyba ze mu sie podoba w brzuszku i nie bedzie sie spieszyl, :D :D :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Olivka TYTYTYTY :P :P :P :P :wink:
Joasiu szybko zleci zobaczysz, najpiękniejsze chwile przed Tobą :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Joasiu -jak napisał Gosiaczek- najpiękniejsze chwile przed Tobą... :P Ja swojego porodu nie wspominam najlepiej, ale samo zakończenie -kiedy Filipek leżał już na mojej klatce piersiowej- było cudowne... Tego nie da się opisać... Coś wspaniałego :!: :!: :!:

Ach zapomniałabym :oops: WITAJ GOSIACZKU :!: :!: :!: Pisz też możemy przyjąć w nasze póki co skromne jeszcze progi :wink: A Prawdowo to dosłownie "rzut beretem" z Mikołajek... Wesele było pewnie w tamtejszej Karczmie tak :?: Witamy Ciebie Gosiaczku serdecznie!!!

Olivka i co z tym wklejaniem zdjęć :?: Pomóż bidnej kobicie :?

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

agness wchodze na fotosik.pl musisz byc zalogowana wyswietla sie od razu dodaj zdjecie z dysku klikam przegladaj wybieram te zdjecia ktore chcem ponizej jest rozszerzenie i bierzesz tyle zdjec ile chcesz wkleic potem biore dodaj, to wszystko mi sie laduje wielkosc ustawiam 600px i biore zastosuj dla wszystkich no i nastepnie po kolei wklejam linki ze zdjec(pelen rozmiar na forum)i to wsio mam nadzieje ze dobrze zrozumialas bo moze napisalam to zbyt chaotycznie

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witam :)
My z Oliwką już sie znamy :)
To ja się przedstawię. Mam na imie Asia, mam malutka córeczkę Zosię.
Pochodzę z wawy ale mieszkam aktualnie koło Mikolajek a wkrótce będe mieszkac w Gizycku :)
pzodrawiam serdecznie

Gosiaczek- a gdzie?? W karczmie biesiadnej??? czemu nic nie mowiłaś! ja aktualnie 4 km od prawdowa jestem Smile

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3026 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 152  Następna

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Warmińsko-Mazurskie

Strefa czasowa UTC [letni]