Dzisiaj jest wt lis 12, 2019 9:26 am

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Dolnośląskie

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10465 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 524  Następna
Autor Wiadomość

Czesc dziewczyny:)
Zakladam nowy wątek, aby nawiązać kontakt z przyszłymi mamusiami z Wrocławia i okolic.Mam na imię Dorota, jestem w 15 tyg. ciązy.Chciałabym dzielić się z wami swoim przebiewgiem ciązy, jak również poczytac co słychac i jak się czują przyszłe mamusie. Dlatego zawężyłam do jednego regionu, poniewaz chcialabym zorganizowac spotkanie w odpowqiednim czasie z dziewczynami, ktore rozwiazanie mają w przyszlym roku pomiedzy styczniem, a marcem.Co wy nato??? :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

hej
ja mieszkam ok 40 km od wrocławia ale na potkanie pewnie sie nie załapie bo termin rozwiązania mam w pażdzierniku :) i juz zaczełam odliczanie:)
pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witam :)
Ja mieszkam we Wrocławiu :D Ale tez nie wiem czy uda mi sie zalapac na to spotkanie bo nie wiem, w ktorym roku urodzi sie dzidzia :wink: Moze zabrzmialo to troche smiesznie ale co poradze, ze wedlug USG termin mam na 31 Grudnia a wedlug OM 1 Stycznia :lol:

Ale jak cos to smialo mozesz pisac :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Hej !
Ja też jestem z Wrocławia, bardzo chętnie nawiążę kontakt, bo czuję się trochę osamotniona.
A może macie namiary na jakiegoś dobrego ginekologa, bo mój jakiś dziwny jest:)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Hej !
Ja też jestem z Wrocławia, bardzo chętnie nawiążę kontakt, bo czuję się trochę osamotniona.
A może macie namiary na jakiegoś dobrego ginekologa, bo mój jakiś dziwny jest:)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Czesc dziewczyny:)
Ciesze sie,że zainteresowalyscie sie moim watkiem.Przyznam sie ze ja wlasnie tez czuje sie troszeczke osamotniona w roli przyszlej mamy i stad ten pomysl nawizania kontaktu na poczatku wirtualnego, a potem w realu.
Ksenia, ja chodze do dr. Markuszewskiego na Krynicka, jesli chcesz podam ci namiary.Jest fachowcem, tylko z gory uprzedzam ze troche przynudza ale do tego trzeba sie po prostu przyzwyczaic.Wazne jest to ze ma dobry sprzet, wszytsko na miejscu, lacznie z podstawowymi badaniami kobiety ciezarnej i to bezplatnie(krew i mocz).
Ksenia, w ktorym jestes tygodniu, bo ja jutro wchodze w 16.Znam juz nawet plec, aczkolwiek nie na 100%.Bedzie chlopak-Maksymilian:)
Pomyslalam sobie, ze gdzies tak w okolichach pazdziernika mozna by wykreowac jakies spotkanko przy dobrym jedzonku w jakiejsc milutkiej knajpce w rynku i podzielic sie swoimi spostrzezeniami, pierwszymi zakupami dla malucha etc.
Piszcie i sypcie pomyslami ja chlone kazdy jak gabka.Do zobaczenia wkrotce:)

Offline Wyświetl profil  

Cześć przyszłe mamusie!

Ja również jestem z Wrocławia. Termin mam na początek lutego ale jeszcze nie znam płci dziecka jak Dorota ale może przy następnej wizycie będę już coś wiedziała. Z miła chęcią nawiażę kontakt z przyszłymi mamusiami. Niestety obecnie w moim gronie znajomych ani rodziny nikt nie chcę być w ciąży:-(. Co do spotkania na zakupy lub aby sobie ogólnie pogadać to bardzo świetny pomysł. Jestem za!!!:- :D

Pozdrawiam Was wszystkie

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Widze,ze grono nam sie powieksza to super, ciesze sie bardzo.
jakby ktoras z przyszlych mam miala ochote pokonwersowac na gg to zapraszam, 405416, pozdrawiam:)))

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Cześć Wam!
Ja mieszkam godzinę drogi od Wrocka, na spotkanie się nie załapię, bo już piłeczka ze mnie :wink: ale chętnie poczatuję z Wami i powymieniam się doświadczeniami :)
Któraś z Was wie coś o Dyrekcyjnej?? Jak tam jest, itp.?
Pozdrawiam :)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

cześć dziewczyny. jak miło że jest was więcej, mam termin na 29.12.

fotka co do Dyrekcyjnej to ja cos wiem może nie za wiele (bo to moja pierwsza ciąża) ale leżałam tam na podtrzymaniu w 10 tc, i mam tam robione badania prenatalne. obsługa bardzo miła bez protekcji i znajomości, czułam ze się mną interesują od ordynatora po salową. poszukałam sobie nawet ginekologa który tam pracuje i chodze prywatnie. tak na wszelki wypadek, bo chciałbym tam rodzić.
podono sprzet do badań dzidzi po porodzie mają najleprzy we Wrocławiu, właśnie trwa remont to może wygląd sal i korytarzy się poprawi. można więcej poczytać na www.rodzicpoludzku.pl
opinie różne tyle ile kobiet.
pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ksenia ja co do lekarza polecalabym Ci dwoch
- pani Kulon - przyjmuje na Wejherowskiej
- pan Jankiewicz - przyjmuje na pl. Katedralnym
I pozwole sobie jeszcze dodac, ze pan doktor ma opinie wsrod swoich kolegow, jednego z najlepszych specjalistow w robieniu badania USG.
Jak chcesz wiedziec cos wiecej to odezwij sie do mnie na gg.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: Lekarz
Awatar użytkownika

Hej :) dorota.pl mam pytanie:)

Jaki jest dokładnie adres do doktora Markuszewskiego i ile kosztuje wizyta z usg? Może masz jakiś numer telefonu tam:) Była bym ci bardzo wdzięczna. Chyba muszę jeszcze raz zrobić usg bo mój lekarz nie zrobił mi dopochwowego a dzidzia mi się wydaje jakaś za mała:( (9 tydzień był jak robiłam a miała tylko 15 mm) chyba schizuję :) ale wolała bym się upewnić czy wszystko ok:)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Czesc Ksenia
Przepraszam,ze dzis dopiero pisze ale bylam ma zwolnieniu i nie zagladalam na forum.
Jesli jeszcze jest aktualne twoje pytanie to spiesze z pomoca.
Dolnoslaskie Centrum Ginekologiczne ul. Krynicka 22/1a nr tel. 336 01 57
336 01 37.
Dziewczyny co do spotkania, jesli macie ochote to moze zorganizujemy jeszcze cos we wrzesniu z uwagi na te piekne lato:)
na przyklad w rynku w ogrodku gdzie podaja pyszne lody albo jak kto woli dobry obiadek:)
Co wy na to???Nie chce sama sugerowac daty wiec moze mi pomozecie,
czekam na propozycje:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

zdziwilam sie, bo nie pojawila sie moja linijka ciazowa???
Moze teraz sie uda:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

upss, mam problem nie widac moich barankow:(

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

a teraz to jak juz nawalilam tych baranow, to na zas:)
Troche techniki i przyszla mama sie gubi hihihi :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

do ksenia
zapomnialam podac ci koszt wizyty 80 zl z usg.
Podstawoe badania jak morfologia i mocz kobiety ciezarne maja darmowe.Oplata jest w przypadku robienia bardziej wnikliwych jak cukier, WR etc.W kazdy wtorek od 8.00 do 11.00 u niego w centrum sa pobierane krew i mocz do badan.
Jesli chcialabys wiedziec cos wiecej pytaj, chetnie odpowiem.Osobiscie jestem z markuszewskiego zadowolona.Jedynym mankamentem jest to,ze pomimo ustalanych godzin, wizyty zawsze sie przeciagaja, czasami nawet do dwoch godzin.Dlatego najlepiej dzwonic i pytac z ktorej godziny wchodzi pacjentka i przyjechac stosunkowo jak najlblizej swojej.
Pozdrawiam :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

czesc dziewczyny :) jestem z wroclawia a dokladnie ND hehe juz jeden porod a dokladniej neistety cesarke mam za soba. "rodzilam" na dyrekcyjnej i bede tam znowu. chodze do dr FUCHSA ktory tam pracuje i wiem ze w kazdej chwili moge do niego dzwonic i isc do spzitala na badania czy mam juz miejsce dla siebie- tak rok temu moja bratowa miala- nie przyjmowali do szpitala bo brak miejsc ale on jej zalatwil. do tego ordynator neonatologii to znajoma rodziny i tylko dla niej zdecydowalam sie tam rodzic znowu- zaopiekowala sie Olivka i bylam bardzo dobrze poinformowana i nei musiala bidulka lezec dluzej tak jak kazali bo wcale nie miala zlych wynikow- ze spzitala najlepiej uciekac jak najszybciej bo zaraz dzidzia zalapie jakiegos zapalenia pluc czy infekcji :(
mam termin na 17 listopada ale juz sie zaczyna dziac- od meisiaca dzidzia lezy przygotowana do porodu i strasznie mi napuera zeby wyjsc- dlatego bardzo mnei boli kroczei juz chodzic nie moge :( to od noszenia Olivki no ale jak nie brac na rece wlasnego dziecka :(

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ja z kolei polecam poliklinikę na Hirszfelda. niestety jest ona prywatna i za wszystko trzeba płacić, ale są tam naprawdę bardzo dobrzy specjaliści ze szpital a na Brochowie!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka

ja polece specjalistow z Chaubinskiego ale nie stety szpital z tego co slyszalam i widzialam nie zbyt sale okropne ale szpital akademicki ja chodze tam do swojego gina i jestem jak narazie zadowolona szkole rodzenia chyba tez tam bede zaliczala

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10465 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 524  Następna

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Dolnośląskie

Strefa czasowa UTC [letni]