Dzisiaj jest wt wrz 23, 2014 2:16 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość

serdzecznie witam :) jestem tu pierwszy raz i chcialam sie was doswiadczonych poradzic dopytac o pewna sprawe, czy jest moliwe ze jestem w ciazy? 6 wrzesnia dostalam okres mialam go normalnie 6-7dni, nastepny okres powinnam dostac ok 1 pazdziernika(jest 4 pazdziernia a okresu nie miala, ale jest jeszcze jeden watek bo 19 wrzesnia mialam słabe krwawienie przez4 dni. obecnie czuje sie jakos dziwnie i zastanawiam sie co zrobic?czy robic test czy poczekac na ten okres jeszcze? od tygodnia boli mnie dol brzucha, momentami mi niedobrze ale po chwili przechodzi i jestem jakas taka obojetna.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Pierwsze i najważniejsze pytanie: Czy są jakiekolwiek podstawy, jesli tak jakie, aby podejrzewać u Ciebie ciąże?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Moderator
Awatar użytkownika

zrób test... :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

I drugie pytanie czy masz regularne cykle?

Możesz już zrobic test, jesli jest po terminie okresu, to jak najbardziej powinien Ci już wyjść:)

Pochwal się co i jak.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Jezeli spoznia ci sie @ najlepiej jest zrobic test domowy z porannego moczu lub beta HCG z krwi (ten jest bardziej wiarygodny) oczywiscie jezeli masz podstawy by sadzic ze jestes w ciazy. Testy jakie przeprowadzic powinny dac ci klarowna odpowiedz. Daj znac co i jak. Pozdrawiam
p.s. A staraliscie sie o fasolke? Badz czy wspolzylas ze swoim partnerem do konca?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Niusiaczek pisze:
Jezeli spoznia ci sie @ najlepiej jest zrobic test domowy z porannego moczu lub beta HCG z krwi (ten jest bardziej wiarygodny) oczywiscie jezeli masz podstawy by sadzic ze jestes w ciazy. Testy jakie przeprowadzic powinny dac ci klarowna odpowiedz. Daj znac co i jak. Pozdrawiam
p.s. A staraliscie sie o fasolke? Badz czy wspolzylas ze swoim partnerem do konca?

dziekuje bardzo, jutro kupie test zobaczymy jak bedzie co wyjdzie:) bede sie chyba czula pewniej. tak, wspolzylismy z partnerem do konca dlatego mam obawy. chociaz nie moge tez nawazc tego obawa, poniewaz jakby sie okazalo ze jestem w ciazy bardzo bym sie cieszyla:) z takiej niespodzianki nie mozna sie nie cieszyc:) dziekuje i pozdrwaiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

A jeśli test bedzie negatywny a @ dalej nie bedzie to postaraj sie odczekać około 2 tygodni i jak dalej bez zmian do idż do gini. Moglo sie zdazyc ze mialaś dwa terminy jajeczkowania (nie koniecznie mogłaś to odczuwać) i maluszek nie ma jeszcze 11 dni wiec test może nic nie wykazać. Wyczytalam że zmiana klimatu bądx trybu życia sprzyja takiej sytuacji i to nie koniecznie w pierwszym cyklu po zmianie.
Trzymam kciuki za miłą niespodzianke :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
autoban (PW) regulamin forum pkt.20

gosia43 pisze:
A jeśli test bedzie negatywny a @ dalej nie bedzie to postaraj sie odczekać około 2 tygodni i jak dalej bez zmian do idż do gini. Moglo sie zdazyc ze mialaś dwa terminy jajeczkowania (nie koniecznie mogłaś to odczuwać) i maluszek nie ma jeszcze 11 dni wiec test może nic nie wykazać. Wyczytalam że zmiana klimatu bądx trybu życia sprzyja takiej sytuacji i to nie koniecznie w pierwszym cyklu po zmianie.
Trzymam kciuki za miłą niespodzianke :)

gosia43 nie ma czegos takiego jak owulacja dwa razy w miesiacu.
Może sie zdarzyć, że po pierwszym jajeczkowaniu nastapi drugie, ale nie później niż 24 godziny. W taki sposób dochodzi np. do ciąży bliźniaczej.
Ale nie może być tak, że owulacja nastepuje dwa razy w miesiącu!

Zmiana klimatu bądź trybu życia może wpływać na przesunięcie owulacji, a nie na dwie owulacje.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

mam jeszcze jedno pytanie. od ok tygodnia mam inna wydzieline, najpierw byly takie biale grudki, teraz od ok 3 dniu doslownie leje sie ze mnie wydzielina jest rzadka i taka zoltawa. okresu dalej nie mam ale bede czekac dalej, mysle ze do konca przyszlego tygodnia:) serdecznie pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Idz do lekarza, mozliwe ze masz jakas infekcje (te grudki to chyba moze byc jakas grzybiczna sprawa, jesli masz infekcje powinnas ja koniecznie wyleczyc)...A przy okazji mozesz zrobic test z krwi...I wszystko bedzie jasne :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

grudki w bialym sluzie sa oznaka ciazy :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
czerwona kartka
Awatar użytkownika

http://www.forum.e-mama.pl/viewtopic.php?t=16337

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 12 ]  Moderator: Moderatorzy

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]