Dzisiaj jest czw lis 20, 2014 9:29 pm

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 682 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 35  Następna
Autor Wiadomość

witam was wszystki kobietki po raz trzeci nie moge sie cieszyc dziidzia.....pierwsza ciaza----obumarla, 2 kolejne puste jajo plodowe...prosze niech odezwa sie wszystki kobitki co tez mialy takie nieszzescie...chce wiedziec co dalej z tym robic zeby nie powtorzylo sie to po raz kolejny...........

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
#
Awatar użytkownika

witaj natalko u mnie tez bylo puste jajo plodowe a poprzednie ciaze samoistne poronienie i obumarcie plodu .......tez byla bym wdzieczna o porade ........to jest jakis koszmar :(

Obrazek

3 Aniolki [*][*][*]
Każdą maluczką duszą tak wiele ubyło...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

jak napisalam na poronnilam...to ja bralam duzo lekow ale na podtrzymanie...dostawalam zastrzyki clexane, bralam accard, duphaston....nie wiem co dalej idziemy do tego genetyka...zobaczymy czy nie ma jakiegos konfliktu genetycz. wiesz co lagunko wydaje mi sie ze puse jajo to najgorsza zmora...naprawde..... bo nie da sie tego ratowac....a podtrzymac zaawsze mozesz probowac...lezec nie ruzac sie pod kroplowka..wisz o c chodzi a z pustym jajem....nic!!!!!!!!!!!!!!!po prostu nie ma zarodka!!!!!!!!!i dupa

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

To puste jajo plodowe to z tego co ja rozmawialam z lekarzami to nie do konca jest puste. Poprostu zarodek obumiera na samym poczatku. Zreszta u mnie teraz od poprawnego USG do tego gdzie dowiedzialam sie, ze nasz dzidzius nie zyje minelo tylko 4 dni a dzidzius sie juz strasznie zmniejszyl.. wiec mysle, ze gdybym miala USG jeszcze za tydzien tez nic by nie zostalo.

Takie wiadomosci tez odszukalam w necie:

"Puste jajo płodowe - ciąża, w której zarodek przestał się rozwijać na bardzo wczesnym etapie. Gdy dochodzi do poronienia, pęcherzyk ciążowy może już za­wierać tylko płyn owodniowy bez żadnych tkanek zarodkowych. Obecnie termi­nu tego używa się rzadko, lepszym określeniem jest "wczesne obumarcie zarod­ka".

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

naataalia lepiej bym tego nie ujęła :(.

Ja niestety w ten sposób straciłam 3 ciąże a teraz wygląda na to, że 4 a w sumie to moją 7 :(.

Na szczęście ciąża nr 6 była udana m.in. dzięki wszelkim wspomagaczom :).

Robiłam badania genetyczne, wyszły ok.

Ja wskazuje praktyka cierpliwości z którymś razem powinno się udać....

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
#
Awatar użytkownika

wlasnie tylko cierpliwosc kosztuje nas bardzo duzo rozpaczy gniewu smutku :( ja juz mam na marginesie zycia 4 ciaze ........w zyciu bym nie przypuszczala ze spotka nas taka tragedia ze po urodzeniu 1 zdrowego dziecka .......nastepne ciaze beda nieudane :( i to mnie denerwuje ze w niemczech dopiero po 3 poronieniu robia bardzo dokladne badania k.....a mnie bierze :twisted:

aniu u mnie za drtugim razem tez tak bylo fasolinka sie zmniejszyla...a co dopiero rowzwijajacy sie malenki zarodek ktorego nie widac na usg :(

Obrazek

3 Aniolki [*][*][*]

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

laguna wiem co czujesz :cry: .

Z drugiej jednak strony jesteśmy w o tyle lepszej sytuacji, że mamy swoje córeczki :). Wiem, ze to marna pociecha, ale zawsze :roll: .

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
#
Awatar użytkownika

tak gasko mamy o tyle lepsza sytuacje od kobiet ktore nie maja jeszcze dzieciatek ale tak bardzo bym chciala rodzenstwo dla ANI .......podziwiam kobiety po stratach .....za wytrwalosc :) za wiare :)

Obrazek

3 Aniolki [*][*][*]

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witam ja też poroniłam na bardzo wczesnym etapie. Pierwsza ciąża to 5 tyddzień a drugą w 7 tygodniu, ciąża zatrzymała się gdzieś na etapie 5 tygodnia (więc można nazwać że puste jajo płodowe, bo zarodka nie widziałam wcale). Na razie robię sobie badania przeciwciał. Zastanawiam się co jeszcze.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

dziewczyny mam pytanie czy miałyście jakies plamienia lub cokolwiek co wskazywało że jest cos nie tak brak objawów ciaży czy tylko usg pokazało wam puste jajo dopiero

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
#
Awatar użytkownika

monia ja nic nie mialam ani kropelki krwi czulam sie normalnie jak w ciazy bylam na poczatku 5 tc na usg i byl maly pecherzyk a jak poszlam w 9 tc to byl pecherzyk ale bez plodu tyle ze pecherzyk urosl .....a nie bylo sladu po maluszku :( a poprzednia ciaza obumarla na etapie 8 tc i tez nie mialam krwawienia i boli dopiero usg wykazywalo ze jest zle :cry: tylko przy pierwszym poronieniu organizm sie sam oczyscil krwawilam okolo 9 dni :?

Obrazek

3 Aniolki [*][*][*]

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

bardzo mi przykro ja jestem 3 miesiace po poronieniu ale dziecko żyło teraz jestem znów w ciązy i w czwartek mam wizyte pierwsza to 6 tydzien i strasznie sie boje jak to przeczytałam to normalnie juz nie moge dovczekac sie tej wizyty

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

monia ja tez zero negatywnych objmawow....mialam mdlosci, bole piersi wszystko tak jak normalnie dopiero usg pokazalo ze miie ma zarodka ale tak jak u lagunki pecherzyk bardzo rosl i hcg tez wzrastalo....

agaga- ja tez mialam robione te przeciwciala..teraz jeszcze genetyk i imunolog i badanie nasienia, tez bym, chciala jakies rady co moge jeszze zrobic by to juz nigdy sie nie powtorzylo!!!

zazdroszcze wam mamusie ze macie juz swoje dzidizie, ja nawet tego jednego szkraba nmie moge sie doczekac....
lagunko chyyba ciebie poprosze o pomoc przy wklejeniu zdjec...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
#
Awatar użytkownika

natalko jak by co to daj znac ´co do wklejenia zdjeicia i gdzie bys go chciala wkleic ale musialabyc mi podac bod jakim haslem wchodzisz :)

Obrazek

3 Aniolki [*][*][*]

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

lagunko jestes kochanma jak cos to podam ci haslo...hmmm ciekawe czy pamietam...a tak poza tym to obojetnie jakiej wielkosci?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
#
Awatar użytkownika

natalko gdzie chcesz to zdjecie wkleic :?: to mi wyslij zdjatko :D

Obrazek

3 Aniolki [*][*][*]

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

lagunko przypommnij emaila...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
#
Awatar użytkownika

niebieska_laguna1@op.pl miedzy niebieska a laguna jest kreska _ czyli dolna spacja zdjecie moze dosc pozniej bo czasem tak dochodza gdzie chcesz miec zdjecie w awatarku czy pod tym co piszesz bo jak bys chciala pod postami to ci fajnie obrobie :D
a i wyslij mi haslo pod ktorym wchodzisz na PW

Obrazek

3 Aniolki [*][*][*]

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

przesylam ci 3 zdjecia, chcialabym zeby pod moimi wpisami bylo to z moim lubym ale nie wiem czy nie jest za slabo widoczne....zrob wedlug swojego uznania....wierze w ciebie hihihihi

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

niebieska_laguna1@op.pl to taki email? niebieska_laguna tak pisane? bo sie zakrecilam

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 682 ]  Moderatorzy: malgora83, Moderatorzy Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 35  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]