Dzisiaj jest wt wrz 02, 2014 1:23 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość

Witam Was :) Jestem tu nowa i mam pytanie, ile dni, tygodni, przed okresem sa pierwsze oznaki ciazy ??
Od paru dni, pobolewa mnie strasznie dół brzucha, czasami jajniki, od paru dni jest mi niedobrze, czasami mam taka mgłe przed oczami jak bym miała zaraz pasc. Okres powinnam dostac ok. 27.09. Co o tym myslicie ?? Jak znam zycie to @ i tak sie pojawi :(:( Pozdrawiam :*:*

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Pomoze mi ktos ?? Bardzo prosze :(:(

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Powiem szczerze,że u mnie typowe objawy ciąży pojawiły się dopiero koło 5,6 tygodnia także tych Twoich nie podciągałabym jeszcze pod nią. Choć z drugiej strony przed spodziewaną miesiączką miałam wszystkie objawy wskazujące na to,że będzie. Od maja jednak ani widu,ani słychu. 3mam kciuki żeby jednak nie było okresu skoro chciałabyś maleństwo.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Marto,

ale ból brzucha i jajników to nie są typowe objawy ciaży, szczególnie przed okresem. To przeciez bardzo normalne gdy Cie boli przed, choc ciąża tez jest niewykluczona:) Powinnas poczekać cierpliwie do dnia meisiączki lub wykonac test z krwi na hcg albo ten z apteki.
Nie nastawiaj się, bo mnie zawsze wszystko boli tydzien przed @.

A mierzysz sobie rano temperaturkę?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Każda z nas inaczej wszystko przechodzi więc trudno się opierać na opini innych,bo jedne czują to przed @ a inne nawet w czasie ciąży nie mają objawów,to jest strasznie indywidualna sprawa i trudno,a bóle jajników mogą świadczyć o zapaleniu tak więc pozostaje ci udać się do lekarza.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

ja miałam objawy na tydzien przed spodziewaną @ ale nie takie - mdłości, powiększone bolące piersi i zmieniony smak.

tak naprawdę to dopóki lekaż nie powie że ciąża jest to nie ma co się strasować.

ja mam pierwszą wizytę w przyszły piątek i dopiero po niej powiem najbliższym co i jak :)
teraz tylko mąż i mama wiedzą (sami się zorientowali - tylko dlatego zrobiłam pierwszy test że oboje mnie namawiali)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

no to gratulacje

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Marto ja też jestem tu nowa i okres mam mieć też 27.09:)).Mam nadzieję że go jednak nie bedzie. To dopiero pierwszy miesiąc starań i różnie może być ale chciałabym bardzo być w ciąży. Narazie jedynym z objawów są powiększone piersi, jeszcze mnie nawet nie bolą ale czuje że są sporo większe. Jednak równie dobrze może to być objaw zbliżającego sie okresu...jeszcze tydzień i wszystko sie wyjaśni! Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Adelo mam nadzieje,ze nam sie uda :) Dzien okresu coraz blizej, a stes jeszcze wiekszy :( Od 2 dni mierze sobie teperature i mam równe 37,0
We wczesniejszych cyklach równiz sobie mierzyłam przez cały czas i nigdy nie miałam 37,0. I miałam 4 dni przed okresem 36,6 a w dniu okresu 36,7. Wiec trzymam kciuki, jak narazie to objawy ustapiły, został tylko ból brzucha i powiekszyły mi sie piersi. Trzymam kciuki za Ciebie i za siebie. Pozdrawiam. Buziaki :*[b] :wink: [/b]

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Wrzesień jak do tej pory jest bardzo owocny!

trzymam kciuki za was!!!

buziaczki!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

jestem nowa i tez pragnę dziecka, to jest drugi cykl starań, pierwszy nie wyszedł :( zobaczymy teraz, @ powinna być 27.09 ale mam ogromną nadzieję że jej nie bedzie chociaz jakoś watpie by się udało, co do objawów to mam wrażliwe piersi i troszkę pobolewają jajniki ale wiadomo to moze być oznaka @, mam tez biały śluz ale z tymi objawami to różnie bywa, życzę Wam powodzenia, mam nadzieję ze uda nam sie :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Dzieki Marta że napisałaś. Racja że czekanie jest okropne! Nie powinno sie o tym ciągle myśleć ale jakoś nie mogę przestać. Raz myśle że napewo sie udało a innym razem że napewno nie, i tak wkółko:)Jak do soboty nie doczekam sie okresu to robie test. Pożyjemy zobaczymy..:) Za Ciebie również trzymam kciuki! Pozdrówka!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Aha... i trzymam kciuki również za Hanie, która dzisiaj tu dołączyła! Powodzenia!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Nio to trzymam za Was kciuki i za siebie równiez. Bede Was informowac co i jak :) Chciaz dzisiaj to myslałam,ze nie wyrobie z bólu i byłam tak strasznie senna, jak zmierzyłam sobie cisnienie to było wszystko ok. Nio to do soboty :):) jak okres bedzie mi sie spóział 2 dni i tempka bedzie sie utrzymywac to robie tescik :D:D Buziaki :*:*

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

No i tempka spadła dzisiaj o 1 kreske :(:( Wiedziałam,ze nic z tego nie bedzie,zawsze narobie sobie nadzieji a pózniej jest płacz. A do okresu jeszcze 2 dni, ehh :(:( Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Kobietki, bo przestaje tu cos rozumieć:) Czy temperatura jest podwyższona i może świadczyc i ciąży nawet gdy podskoczy dziennie o 1*C? Np. z 36,6 do 36,7*?

A w ogóle jak macie wieczorem, mierzy ktoś? Bo ja mam zawsze 36,3*C. Trochę niska... a przeciez powinna być dosyc wysoka. Czy sa powody do zmartwień?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

nie znam się na temperaturach :(

ale musisz spokojnie czekać - ja już jestem pewna ciąży a mimo to cały czas jest za wcześnie żeby określić czy się utrzyma....

przedewszystkim spokój jest ważny...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

No właśnie, ja wiem tylko o 37*, ale 36,7*C?? :?

A Ty LeeLou bądź bardzo spokojna, dużo leż i wypoczywaj i jedz to na co masz ochotkę i dzidzius też;) Trzymam kciuki z Niego/Nią!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Cześć dziewczyny! jestem tutaj nowa!
3 lata temu pół roku potrzebowaliśmy żeby sie udało. Teraz nasza Córeczka ma już 3 latka i chcielibyśmy drugie. To mój pierwszy cykl i czekam z niecierpliwościa (21 dzień cyklu). Najgorsze jest rozczarowanie pamiętam jak było 3 lata temu. Teraz to sie boję zrobić test jeszcze poczekam (choć mam go w torebce). @ powinnam dostać 5 .10. Jeżeli chodzi o temp. to mierzyłam ją w przed pierwszą ciążą ale nie mialam 37,00 tylko 36,8 góra 36,9 a okazało sie że jednak sie udało. Ale każda kobieta jest inna :) Teraz sie niestety martwię bo muszę brać ACARD 75 a nie wiem czy on ma jakiś wpływ na zajaście w ciążę (może ktoraś z Was wie to proszę o odpowiedź) , zresztą niestety ale zaczyna mnie boleć podbrzusze (normalnie jak przed okresem) i piersi sie stały wrażliwe i bolą a zawsze za jakiś tydzień pojawiał sie @. Na inne objawy to chyba za wczesnie. Pozdrawiam Was serdecznie i czekam na odpowiedzi :))

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Acard to na serce tak? Nie wiem niestety jaki mają wpływ, ale każde leki powinno sie konsultowac z lekarzem i uważać z nimi w czasie ciąży!
Tak więc może wykonaj ten test, najwyżej kupisz drugi...

A tempke tez mierzę i na razie tylko wczoraj i dzisiaj miałam podwyższoną - 36,9* i 36,7*C.

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Moderator: Moderatorzy Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]